پاکستان هشدار به reimpose مستند اگر ايميل از coronavirus اقدامات ایمنی ادامه می دهد: رسمی

اسلام آباد, مارس 25

دولت پاکستان خواهد reimpose سخت مستند در کشور اگر نقض اقدامات ایمنی در برابر گسترش coronavirus ادامه داد: مقام ارشد روز دوشنبه گفت:.

پاکستان coronavirus موارد در روز دوشنبه رسیده 56,349 با 1,748 فتح کرد گرفته شد بیماران جدید در حالی که شمار کشته شدگان صعود به 1,167 پس از 34 نفر جان خود را از دست در 24 ساعت گذشته.

این هشدار توسط دولت پاکستان می آید هفته پس از پس از این کشور آغاز شده بود فاز-حکیم کاستن از سراسر کشور مستند در اوایل این ماه.

در یک پیام دستیار ویژه بر سلامت دکتر ظفر میرزا گفت: دولت کاسته مستند قبل از عید اما مردم مسخره لازم است دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) ایجاد ترس و عدم اطمینان.

“به ما وعده داده شده که ما کاسته مستند در صورت ادامه این روند ممکن است ما reimpose سخت مستندات پس از عید,” او گفت:.

او مشاهده کرد که ظاهرا وجود دارد درک است که تهدید از coronavirus بود.

“متاسفانه در حال حاضر وجود دارد این تفکر در میان ما است که این بیماری (COVID-19) تنها اینجا تا عید و که به نحوی آن را ناپدید می شوند بعد از عید. این یک سوء تفاهم,” او گفت:.

او هشدار داد که بی دقتی ممکن است در نتیجه یک فاجعه است.

“من می خواهم برای هشدار دادن به پاکستانی که اگر شما نگاهی به اقدامات پیشگیرانه در این بحران می تواند به یک تراژدی عظیمی. من مصرانه از کشور به عمل با مسئولیت محدود کردن گسترش ویروس” او گفت:.

میرزا گفت که این موارد در حال افزایش بود بسیار سریع و بیشتر وجود دارد نیاز به مراقب باشید.

“متاسفانه وجود دارد 112 بيمار انتوبه در پاکستان در حال حاضر. این بیماران بدحال و در حال مبارزه برای زندگی خود را در این لحظه.” میرزا گفت.

مقامات همچنین تا به حال انجام شده 483,656 آزمون در کشور از جمله 10,049 در روز یکشنبه. مسیر نشان داد که تعداد به طور پیوسته در حال بالا رفتن بود و از آن می ترسید که این امر بیشتر منحنی در پی کاهش مستند قبل از عید که مشاهده شد در روز یکشنبه. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de