دانشمندان در حال حاضر در حال تست coronavirus واکسن در افراد, اما, اولیه, آزمایش های طراحی شده برای تعیین ایمنی نیست که چگونه به خوبی یک واکسن. تحقیقات منتشر شده در روز شنبه ارائه می دهد بینش به چه واکسن باید انجام شود و به نحوه اندازه گیری آن است.

“برای من این قانع کننده است که یک واکسن ممکن است,” دکتر گفت: Nelson, مایکل, مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی در والتر رید ارتش موسسه پژوهش.

دانشمندان مشغول در سراسر جهان تقلا برای ایجاد یک واکسن جدید کروناویروس. بیش از یک صد پروژه های تحقیقاتی راه اندازی شده است. اوایل ایمنی آزمایشات در انسان شروع شده و یا در تکمیل نه از آنها.

کنار آمدن بزرگتر هستند آزمایشات برای تعیین اینکه آیا این نامزد واکسن نه تنها امن است ، اما کسانی که به نتیجه نمی رسند ،

در ضمن دکتر دن Barouch یک virologist در Beth Israel Deaconess مرکز پزشکی در بوستون و همکارانش را آغاز کرده اند یک سری از آزمایش بر روی میمون ها به گسترده تر نگاه کنید که چگونه coronaviruses تحت تاثیر قرار میمون — و اینکه آیا واکسن ممکن است به مبارزه با عوامل بیماری زا. گزارش خود را منتشر شد در علم است.

Barouch است که مشغول به کار در همکاری با جانسون و جانسون است که در حال توسعه یک coronavirus واکسن است که با استفاده از یک به خصوص اصلاح ویروس به نام Ad26 که او توسعه یافته است.

تحقیقات جدید در میمون ها “می گذارد علمی پایه” برای کسانی که تلاش Barouch گفت. در ماه مارس دولت فدرال اعطا $450 میلیون به Janssen Pharmaceuticals, یک بخش از جانسون و جانسون به منظور توسعه یک coronavirus واکسن.

دانشمندان شروع به مطالعه درباره این که آیا میمون ها تبدیل به ایمنی به ویروس پس از بیمار شدن. تیم آلوده نه واکسینه نشده rhesus macaques با کروناویروس جدید.

میمون توسعه علائم آن شبیه یک مورد متوسط از COVID-19 از جمله التهاب در ریه ها است که منجر به ذات الریه. میمون بهبود پس از چند روز و Barouch و همکارانش دریافتند که این حیوانات تا به حال شروع به ساخت آنتی بادی به کوروناویروس.

برخی از آنها تبدیل به اصطلاح خنثی سازی آنتی بادی به این معنی که آنها را متوقف ویروس از ورود به سلول ها و تولید مثل.

سی و پنج روز پس از inoculating میمون محققان انجام یک “re-چالش” سمپاشی نوبت دوم coronavirus به بینی از حیوانات.

میمون ها تولید می شود موجی از محافظ خنثی سازی آنتی بادی است. Coronavirus به طور خلاصه موفق به ایجاد عفونت در میمون ها’ بینی بود اما به زودی از بین برود.

این نتایج لزوما به این معنی نیست که انسان نیز توسعه قوی و ماندگار ایمنی به کوروناویروس. هنوز Barouch و دیگران پیدا تحقیقات دلگرم کننده است.

“اگر ما دوباره چالش مطالعه و آن را کار نمی کند, مفهوم خواهد بود که تمام واکسن تلاش خواهد شکست” او گفت:. “که واقعا خبر بد برای 7 میلیارد نفر است.”

در یک جداگانه آزمایش Barouch و همکارانش آزمایش نمونه اولیه واکسن در rhesus macaques. هر میمون دریافت قطعه از DNA است که سلول های خود را تبدیل به پروتئین های ویروسی طراحی شده برای آموزش سیستم ایمنی بدن برای تشخیص ویروس است.

هر دو macaques و انسان ها را خنثی سازی آنتی بادی علیه coronaviruses است که هدف قرار دادن یک قسمت خاص: یک پروتئین را پوشش می دهد که این ویروس را از سطح به نام سنبله پروتئین است.

اکثر coronavirus واکسن در نظر گرفته شده برای محور سیستم ایمنی بدن به آنتی بادی است که محکم بر روی سنبله پروتئین و از بین بردن ویروس. Barouch و همکارانش سعی کردند از شش تغییرات.

محققان به هر واکسن به چهار یا پنج میمون. به آنها اجازه دهید میمون توسعه یک پاسخ ایمنی به مدت سه هفته و سپس اسپری ویروس در بینی خود را.

برخی از واکسن ارائه شده تنها بخشی از حفاظت. این ویروس نیست به طور کامل حذف شده از حیوانات در ریه ها یا بینی اگر چه سطوح پايينتر در میمون های واکسینه نشده.

اما واکسن های دیگر بهتر کار می کرد. یکی که کار کرده و بهترین آموزش سیستم ایمنی بدن به تشخیص و حمله به کل سنبله پروتئین از coronavirus. در هشت میمون محققان نمی تواند این ویروس را شناسایی و در همه.

“من فکر می کنم که به طور کلی این دیده خواهد شد که خبر بسیار خوبی برای واکسن تلاش” Barouch گفت. “این ما را افزایش می دهد خوش بینی است که یک واکسن برای COVID-19 امکان پذیر خواهد بود.”

فلوریان Krammer یک virologist در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در نیویورک بود که درگیر در این مطالعه گفت که سطح آنتی بادی دیده می شود در میمون ها بودند و امیدوار کننده است.

“این چیزی است که محافظت از شما را از بیماری,” او گفت:. “کامل نیست اما شما قطعا حمایت می کند.”

دو واکسن تیم — یکی در دانشگاه آکسفورد و یکی در چین-شرکت بر اساس Sinovac — آزمایش واکسن در rhesus macaques. در این ماه آنها گزارش کردند که واکسن خود را نیز ارائه حیوانات حمایت می کند.

این مطالعه جدید را فراهم می کند یک نگاه عمیق تر در چه واکسن محافظت از میمون ها و شاید یک روز انسان است.

همراه با خنثی سازی آنتی بادی سیستم ایمنی بدن دارای یک زرادخانه بزرگ سلاح های آن می توانند با استقرار در برابر عوامل بیماری زا است. برخی از سلول های ایمنی می تواند در تشخیص سلول های آلوده و نابود کردن آنها ،

Barouch و همکارانش که یک ارتباط قوی بین خنثی سازی آنتی بادی و چگونه به خوبی یک واکسن کرد: این واکسن که به میمون حفاظت قوی تر تولید بیشتر خنثی سازی آنتی بادی است.

پاملا Bjorkman های ساختاری زیست شناس در موسسه فناوری کالیفرنیا بود که درگیر در این مطالعه گفت که این همبستگی به او اعتماد به نفس بیشتری در Barouch یافته است. “من فکر می کنم که واقعا اطمینان بخش” او گفت:.

مایکل گفت که لینک می تواند به دانشمندان کمک کند در حال اجرا ایمنی آزمایشات در انسان است. آنها ممکن است قادر به گرفتن برخی از سرنخ در مورد اینکه آیا واکسن موثر هستند.

هنگامی که یک واکسن جدید می رود به آزمایش نخستین دور از آزمایشات طراحی شده است برای دیدن اگر آن را امن است. تنها پس از آن محققان به جلو حرکت می کند با بزرگتر آزمایشات برای تعیین اینکه آیا این واکسن در واقع محافظت در برابر بیماری است.

واکسن طراحان اغلب سعی کنید با دوزهای مختلف در ایمنی محاکمه به دنبال کمترین دوز فراهم می کند که بزرگترین حمایت می کند. Barouch مطالعه نشان می دهد که اندازه گیری خنثی سازی آنتی بادی می تواند نشانه ای اگر یک دوز خواهد بود به اندازه کافی قوی برای حمایت از.

مالکوم مارتین virologist در موسسه ملی بهداشت بود که درگیر در این مطالعه هشدار داد که میمون ها از انسان ها در جهات مهم است.

این میمون های واکسینه نشده در این مطالعه نمی توسعه هر یک از این علائم شدید است که برخی از مردم به دنبال یک عفونت کروناویروس. “به نظر می رسد مانند آنها سرد” مارتین گفت.

لیزا Tostanoski یک همکار فوق دکترا کار با Barouch و همکاری نویسنده این مطالعه جدید به ذکر است که این مطالعه تنها ارائه می دهد یک نگاه اجمالی در چه واکسن سه هفته پس از تزریق.

این امکان وجود دارد که این واکسن ممکن است دفاع از میمون ها برای سال های بسیاری آمده او اشاره کرد — و یا حفاظت مه محو شدن خیلی دیر است.

چگونه ایمنی به کروناویروس طول می کشد ممکن است تعیین کند که آیا مردم باید فقط یک شات از یک واکسن یا بیشتر. مردم ممکن است نیاز به بوستر از زمان به زمان به برگرد تا خود دفاع دوباره و نگه داشتن همه گیر در خلیج.

“هر سه سال است thinkable,” Krammer گفت. “این بدان معنی نیست که یک واکسن کار نمی کند.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de