‘کاملا مناسب و معقول لرزش’: زلزله وقفه Jacinda protocol wine studio TV مصاحبه

نخست وزیر صحبت شد به اخبار صبح برنامه از مجلس در ولینگتون که قدر-5.8 زلزله زده فقط قبل از 8 صبح.

“ما فقط با داشتن کمی از زلزله اینجا رایان کاملا مناسب و معقول لرزش,” او گفت: قطع مصاحبه اما خندان و برگزاری مداوم در مقابل دوربین ظاهر می شود و بدون موج.

او هشدار داد که میزبان رایان پل نگران نباشید “اگر شما همه چیز در حال حرکت پشت سر من” به این دلیل که ساختمان او در “حرکت کمی بیشتر از بیشتر.”

هنگامی که تکان دادن را متوقف او در ادامه مصاحبه.

“من تحت هر حلق آویز چراغ و به نظر می رسد مثل من در یک ساختار قوی جای” او گفت:.

لرزش آمار حدود 20 مایلی شمال غربی لوین حدود یک ساعت رانندگی از مرکز در عمق 23 مایل با توجه به کشور زلزله شناسی سازمان. آن را به طول انجامید کمتر از 30 ثانیه بود و احساس توسط دهها هزار نفر از زلاند نو باعث برخی به تقلا برای پوشش.

Protocol wine studio در زمان زلزله در گشاد گشاد راه رفتن اتصالات الگوی آرامش در بحران است که او نمایش داده می شود قبل و بعد از, Christchurch, حمله تروریستی سفید جزیره, فوران آتشفشان و شیوع کروناویروس که نیوزیلند تا حد زیادی موفق به تحت کنترل گرفتن.

با یک انتخابات برنامه ریزی شده برای ماه سپتامبر در نظر سنجی نمایش عظیم پشتیبانی از protocol wine studio, برخی از مردم تعجب که در شوخی اگر او ممکن است هماهنگ از تند.

غالبا هر چند protocol wine studio پاسخ به سادگی اضافه, به ستایش او دریافت شده است در سراسر جهان برای دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de