دولت برای اصلاح قانون کار حرکت ضربه مانع; مرکز ممکن است می گویند ” نه ” به تغییرات کلیدی

The plan by some states to usher in key labour law relaxations in the wake of the job crisis created by Covid-19 may hit a wall.این طرح توسط برخی از کشورها به طلیعه چیزی بودن در کلید قانون کار تسهیلات در پی این کار بحران ایجاد شده توسط Covid-19 may ضربه دیوار.

این طرح توسط برخی از کشورها به طلیعه چیزی بودن در کلید قانون کار تسهیلات در پی این کار بحران ایجاد شده توسط Covid-19 may ضربه دیوار. ارشد بارگیری با اتحادیه های کارگری وزارت گفت: FE که تعلیق قوانین کار توسط دولت تحت کارخانجات عمل نمی تواند گذشته برای بیش از سه ماه در یک زمان.

این فرد اظهار داشت متحده در حالی که در حقوق خود را به ایجاد برخی تغییرات مشخص مانند افزایش ساعت کاری تا 12 ساعت از 8 ساعت برای مقابله با بحران کنونی یکی از بسیاری از پیشنهاد تغییرات از جمله تعلیق اساسی مفاد صنعتی اختلافات قانون برای همه موسسات ممکن است نه بررسی توسط مرکز.

اخبار مرتبط

پس, پیشنهاد, Uttar Pradesh به کارفرمایان آزادی به استخدام و آتش و نگه دارید و در حالت تعلیق حقوق کارگران به تحریم و اعتصاب تا سه سال ممکن است پذیرفته شده توسط مرکز. اما از آنجا که مربوط به سفارشات صادر شده توسط Madhya Pradesh و گجرات به دنبال تعلیق مفاد قانون تنها برای موسسات جدید’ این ممکن است دریافت موافقت از مرکز. همچنین هر گونه فرمان در این زمینه نیاز به صادر شده توسط این مرکز پس از تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری موافقت منبع اضافه شده است.

“اگر آنها (متحده) تغییر قوانین کار آنها می توانید آن را برای سه ماه (در کارخانه ها عمل می کنند). اجازه دهید طرح های پیشنهادی خود را به ما می آیند و پس از آن ما خواهد عمدی در آنها تماس بگیرید. اگر هر فرمان به اعلام این مرکز انجام خواهد شد و نه متحده” این مقام گفت. “خود را در آن مرکز به هیچ برنامه ای را در کار قانون, احکام,” گفت: این مقام.

“اگر هر گونه پیشنهاد (از دولت) شامل چیزی است که برای آن تصویب شد و با توجه به هر متحده پیش از این وزارت کار تصویب این پیشنهاد تقریبا بلافاصله. اما در مواردی که وجود دارد چیزی جدید است که نه از نظر قانونی صحیح است و بیش از حد شدید وزارت تجزیه و تحلیل چنین پیشنهادات و نظرات خود را به وزارت امور. این MHA پس از آن طول می کشد یک تماس می دهد و آن را نمایش به رئیس جمهور است که می تواند تنها اعلام فرمان. این روش” رسمی توضیح داده شده است.

“قبل از هر فرمان را به اثر آن نیاز به مصوبات مختلف. ما در حال تعمق در اوتار پرادش پیشنهاد” گفت: این مقام. پس از یک رپ از اللهبد بالا دادگاه تا دولت انصراف خود را که در آن آن را به حال رقیق بخش های خاصی از کارخانه ها عمل سال 1948 معافیت کارخانه ها از شیفت 8 ساعته در روز و اجازه می دهد آنها را به گسترش شیفت 12 ساعت به مدت سه ماه آغاز مارس 20.

راجستان پنجاب هیماچال پرادش و گجرات را اصلاح کارخانجات عمل از طریق اطلاعیه برای افزایش زمان کار تا 12 ساعت در روز و به مدت 72 ساعت در هفته در محل از 8 ساعت در روز و 48 ساعت در هفته.

“قانون کار اصلاحات توسط دولت یک فرایند مداوم است و به دنبال یک روش استاندارد است. هر زمان که یک پیشنهاد دریافت کرده است از هر دولت همان است که بررسی کامل با توجه به قانونی بودن آن و همچنین به عنوان یک سیاست و تصمیم گیری است. اگر دولت مرکزی موافق نیست با پیشنهاد سیاست نظرات داده شده به دولت” این مقام گفت.

در قدرت با واگذار متحده در بخش 5 از کارخانه ها عمل, Madhya Pradesh در حال حاضر صادر شده اطلاع رسانی به ایجاد تغییرات در مقررات مانند افزایش ساعات کار از هشت ساعت به 12 ساعت. پس از کارخانه ها عمل MP نیز حق کارگران برای دریافت پرداخت می شود در دو منظم نرخ دستمزد برای کار اضافی زمان. “کشورهای در حال قدرت به منظور افزایش ساعات کار از 8 تا 12 و می توانید آن را از طریق اطلاع رسانی تنها. و برای اضافه کاری, کارخانه ها و موسسات نیاز به پرداخت دو برابر نرخ دستمزد تحت کارخانجات عمل” این مقام گفت.
گجرات پیشنهادات دریافت شده توسط وزارت کار اما دولت انجام داده است و نه هر چیزی که می تواند لقب را به عنوان “افراطی” رسمی اضافه شده است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de