برنامه ریزی جانشینی: همراه با کسب و کار و حتی خانواده ها نیاز به اتخاذ انطباق برای تضمین منافع

real estate developers, virtual projects, commercial, residential real estate, covid-19, lockdown,صرف نظر از ارزش خالص برنامه ریزی جانشینی بیشتر از ضروری در زمان فعلی نه تنها یک وظیفه انتقال باتوم به بعد در خط.

توسط Amit Patni

در حالی که اکثر فوق العاده بالا خالص ارزش (UHNI) افراد و یا خانواده تشخیص نیاز برای برنامه ریزی جانشینی نیست و بسیاری از آنها منظم در مورد آن. برای بسیاری از برنامه ریزی جانشینی چیزی است یکی توجه به تنها در نزدیک شدن به دوران بازنشستگی. صرف نظر از ارزش خالص برنامه ریزی جانشینی بیشتر از ضروری در زمان فعلی نه تنها یک وظیفه انتقال باتوم به بعد در خط. یک نگاهی به تاریخچه فراهم می کند نمونه های متعددی با نتایج هر دو جنبه داشتن به خوبی تعریف شده طرح جانشینی و همچنین نداشتن یک در جای خود. و به وضوح مزایای داشتن یک به طور رسمی به خوبی تعریف شده طرح جانشینی در جای خود اهمیت بیشتری نسبت به دیگر.

اخبار مرتبط

برنامه ریزی است که ساده تر برای خانواده ها تنها با یک, ازدواج یک نسل و یا چند خواهر و برادر. اما ارث اجدادی, اموال, خواهر و برادر از بیش از یک ازدواج و/یا چندین نسل از اعضای خانواده را افزایش می دهد پیچیدگی تقسیم ثروت و یا کسب و کار فرصت. خواهر و برادر رقابت در کسب و کار به یک مشکل واقعی است و اگر مشخص نشده است و در زمان و با برخورد وجود دارد می تواند تاثیر عظیم در کسب و کار. در سال های اخیر شده اند وجود دارد بسیاری از حالات جایی که اعضای قدرتمند کسب و کار خانواده ها شده اند گرفتار در spats و پرونده های حقوقی بیش از کسب و کار و ثروت تخصیص. این spats و دعوا تمایل به اثرات سوء خود را در کسب و کار, سهام و کارمندان و حتی دیگر اعضای خانواده. خانواده ها شکسته اند-تا شهرت بدخیم و کسب و کار موفق تنها به این دلیل که نسل در کنترل حاضر به شکستن سنت و نظر به اتخاذ عمل برنامه ریزی از پیش برای اطمینان از انتقال آرام.

فقط به عنوان کسب و کار نیاز به اتخاذ و انطباق با تغییر روند بازار و حتی خانواده ها نیاز به دوباره و دوباره اختراع مالکیت خود مدل. با خانواده در حال رشد به چند خانوار پویایی خود را نیز تبدیل به پیچیده به ناچار. یک گروه از افراد در درون یک خانواده می تواند بسیار گسترده تر مجموعه ای از منافع انتظارات و رفتارهای. آن مهم است به درک پویایی خانواده درخت به مجموعه زمینه خوبی برای پرداختن به نیازهای کسب و کار و خانواده و رهبران آینده. برای انتقال جانشینی حمایت از خانواده است که بیشترین نیاز. آن را هرگز خیلی زود به قرار دادن یک طرح جانشینی در محل و کسب و کار بسیاری از خانواده ها در حال حاضر شروع به مصرف یک گام به سمت راه اندازی یک طرح به خوبی در پیشبرد. برای نوشتن یک

موفق طرح جانشینی اولین گام این است که برای شناسایی ایده آل جانشینان که ممکن است و یا بهترین راه حل مناسب به بیش از کسب و کار و سپس طرح بهترین آرایش برای انتقال. در حالی که آنها دو نوع از برنامه های هر طرح جانشینی همچنین باید شامل یک برنامه املاک برای هر دو مالک و صحیح است. برنامه املاک و معاملات با مدیریت و توزیع اموال پس از مرگ است.

در حالی که حساب های بانکی, بیمه عمر و حتی مالکیت خواص املاک و مستغلات می تواند امن تنها با ساخت یک نامزدی بهتر است به را رسمی خواهد شد. در صورت پروموتر یا اعضای خانواده, خروج بدون اراده یا فاقد قوانین گردد مربوطه منطقه اعمال خواهد شد که می تواند زمان و اغلب به علت چندین اختلافات. بانکداران حرفه ای وکلا و ثروت و مدیران و کارشناسان دیگر به کمک ساختار املاک و برنامه ریزی برای خانواده متعلق به کسب و کار به نگه داشتن آن عاری از اختلافات مالیاتی پیامدهای بالقوه و حقوقی wrangles.

این عضو خانواده نوشتن را نیز می تواند ترک دستورالعمل تعیین تخصیص برای موسسات خیریه و در برخی از موارد با دادن مسئولیت برای کمک به بیماران و بستگان و یا کاشت در باغ و یا تضمین نیازمند کمک پزشکی دریافت کنید. برخی از ثروتمندان در جهان غرب شناخته شده است به سمت چپ ثروت خود را به حیوان خانگی حیوانات یا برای رفاه نابینایان و یا فقیر و یا برای تضمین این که یک قطعه زمین بایر است که تبدیل به یک باغ و باز به عمومی. با دسترسی آسان تر به آنلاین خدمات مالی حتی می تواند نوشته شده در حریم خصوصی خانه در اعتماد و امن وب سایت بالا-دارای بانک یا مشابه نهاد. همه از طریق یک می تواند عاقلانه توزیع ثروت و آرزوها; کمک به بازماندگان این راه یکی را باید آرزو به طول یک عمر است.

خانواده successions می تواند بسیار عاطفی و ستیز ماده است که می تواند منجر به شکاف عمده در درون خانواده و کسب و کار به عنوان اعضای درگیر طرف را انتخاب کنید. قوی جانشینی برنامه حیاتی برای پایداری هر کسب و کار باید شامل خانواده جلسات به بحث و تعریف برنامه ها و چشم انداز برای کسب و کار. حتی موفق ترین و نزدیک برگزار شد و صاحبان کسب و کار برنامه ریزی جانشینی می تواند سخت تر از دیگر حیاتی کسب و کار تصمیم گیری های آنها مواجه شده اند. جانشینی طرح کمک به بقای برخی از بالا قرن قدیمی خانواده متعلق به کسب و کار از طریق چند نسل انتقال مالکیت و ثروت است.

(Amit Patni توسط مدیر در کمپدن خانواده اتصال (CFC). گلزنی خود نویسنده.)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de