تایلندی محقق چشم در دسترس COVID-19 واکسن برای جنوب شرقی آسیا

دولت تایلند اعلام کرد در هفته گذشته برنامه های خود را به یک واکسن آماده برای به کارگیری در سال آینده بعد از محققان در بانکوک دانشگاه Chulalongkorn با موفقیت انجام آزمایشات بر روی موش.

“ما نمی هدف برای ساخت پول است. این یک موضوع پول اما دسترسی به یک” گفت: Kiat Ruxrungtham مدیر دانشگاه coronavirus واکسن توسعه است.

تایلندی محاکمه واکسن آزمایشی با استفاده از میمون ها آغاز شده در شنبه یکی از حداقل 100 بالقوه واکسن در این نسخهها کار میکند در سراسر جهان است.

Kiat گروه با همکاری دانشمندان و شرکت های زیست فناوری در آمریکای شمالی و می خواهد به تولید انبوه این واکسن در تایلند در قیمت مقرون به صرفه تر وجود دارد و در نزدیکی بازارهای مانند اندونزی و مالزی و لائوس و ویتنام و میانمار.

با بیش از 3000 موارد و 57 مرگ و میر تایلند تا به حال برخی از موفقیت در کنترل گسترش از coronavirus را آغاز کرده است و کاهش برخی از محدودیت.

در ماه گذشته آن را به طور معمول گزارش شده است موارد هر روز کمتر از 10 در مقایسه با صدها نفر که تایید روزانه در سنگاپور و اندونزی و فیلیپین.

“اگر همسایگان ما هنوز هم بالا عفونت اعداد پس از آن ما نمی خواهد زنده ماندن و همچنین در دراز مدت” Kiat اضافه شده است.

او گفت: این مهم نه به تکیه تنها بر اقتصادهای بزرگ برای توسعه و تولید coronavirus واکسن و یا می تواند وجود داشته باشد عرضه تنگناها.

“بیایید می گویند اثبات وجود دارد که آثار آن را چگونه تسهیلات ساخت را می توانید میلیون ها و یا میلیاردها دوز ؟” او گفت:.

“بنابراین مانند کشور ما که یک کشور کوچک ما نیاز به گام تا و سپس انجام کار خود ما نیز هست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de