همه گیر افزایش یافته است پول اضطراب. درمانگران به امید درمان است که

کار برای خشک شوهرش, Shawn پوینتر یک عکاس بنابراین برای کمک به پایان می رسد دیدار Mackey شروع به صرف زمان بیشتری را در کنار کسب و کار ساخت شیرین و خوش طعم کیک و آنها را به فروش آنلاین. او و شوهرش در اواسط 30s و برخی از پس انداز و هیچ بدهی فراتر از وام مسکن خود را در خانه و فضای رویداد بودند محتوا hunkering پایین.

اما به عنوان هفته عینک افکار مالی اضطراب شروع به پدیدار شود.

“این خیلی بیشتر از یک مبارزه برای من در مورد زمانی که ما می تواند بازگشایی,” او گفت:, و اضافه کرد که عدم اطمینان شروع به وزن ، “متفاوت است اگر من می دانستم که ما برای رفتن به باز کردن در سه ماه.”

در این بحران مالی بسیاری از آمریکایی ها هستند رو به افزایش استرس در مورد پول است. اما Mackey تبدیل به یک راه حل که چند نفر امتحان کنید: به دنبال یک مالی درمانگر حرفه ای آموزش دیده برای وکیل مردم در مورد پول خود گلایه. بیشتر درجه پیشرفته در روانشناسی بالینی یا اجتماعی کار می کنند.

Mackey یافت آماندا Clayman مالی درمانگر در لس آنجلس است که یک پادکست در مالی درمانی در WNYC مرگ و پول حق رای دادن.

“هنگامی که شما را تا موضوع مالی درمانی مردم می خواهم که به من, من می خواهم به کمک “یا سطح خود را از defensiveness به قدری شدید است” گفت: Clayman که مردم نهاد در ضرب المثلی نیمکت برای پادکست “مالی درمان با آماندا Clayman” که معرفی شد این هفته.

این بیماری همه گیر است که یک زمان ایده آل برای ذخیره کردن سر مردم روانی مبارزات در اطراف پول او گفت: به این دلیل که مالی خرید اینترنتی از بسته شدن اقتصاد ایالات متحده برای ماه دور از اطمینان است. اضافه کردن به که حدس و گمان در اطراف چگونه مستند سفارشات ممکن است تغییر کرده باشد هزینه های مصرف کننده عادات.

“این بیماری همه گیر است که مانند یک نور” Clayman گفت. “آن را به طور ناگهانی آشکار تمام چیزهایی است که قبل از, اما در نهان.”

در حال حاضر زمان برای تعامل زیرا آمریکایی ها در حال رفتن به ظهور از coronavirus رکود عاطفی زخم خورده در راه شبیه به نظامی جانبازان مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه گفت: Brad Klontz مالی روانشناس در بولدر کلرادو و پیشگام در زمینه مالی و درمانی است.

“ما در حال تجربه یک توده تروما در سراسر ایالات متحده, اگر نه, جهان,” Klontz گفت. “ما توهم است که ما در حال امن نابود شده است. آن را مانند یک روانی زلزله.”

او خوشبین است هر چند که مردم می توانند با استفاده از این تجربه فکر می کنم عمیق تر در مورد مالی خود را ارزش. “آن بوده است مجبور بیدارباش برای همه در جهان است,” او گفت:. “ما فقط ارائه شده یک بحران برای ما یک فرصت برای فکر کردن در مورد پول است.”

در صفحه اصلی در Knoxville Mackey گفت که او از آمدن به شرایط با از دست دادن امنیت او به دست آورده بودند در دو سال گذشته. “من در شیار و من خیلی مطالب,” او گفت:. “من کار معقولی بدست آوردن مقدار مناسب قادر به گرفتن برخی از زمان کار در اینجا وجود دارد.”

در حال حاضر او گفت که او نگران بود در مورد امور مالی به عنوان تنسی به تدریج بازگشایی. ماه آینده زمانی که رویداد فضاهای مجاز به باز کردن در 50 درصد ظرفیت خود محل می تواند به بالا و در حال اجرا یک چشم انداز است که خواهد بود خوب مالی برای هر چند او را کشتی با آن به دلیل مسائل ایمنی.

“این رفتن به تواند خطرناک باشد اگر شما می توانید باز می شود اما ما فکر نمی کنم آن را بی خطر به انجام,” او گفت:. “این زمانی است که آن را پیچیده می شود. شما باید تمام این قراردادها را به انجام برسانند.”

نگرانی از این که مالی درمانگران در حال حاضر این است که مردم را گیر در آنچه شناخته شده به عنوان تفکر فاجعه بار. “گوش دادن به آن افکار است که می آیند تا در سر ما که می گویند چیزهایی مانند آن را بی معنی به سرمایه گذاری قلب و روح خود را در چیزی است که دلیل آن می تواند فقط دور گرفته شده” Clayman گفت. “و یا این فکر که می گوید:” این ها همه بر روی شانه های من و من نمی توانم بستگی به کسی.'”

او گفت: مردم باید به خود اجازه می دهد عصبانی اما پس از آن شروع به آدرس زیر بنایی احساسات ما را با پول است که خشم اغلب ماسک.

برنامه ریزی برای بدترین سناریو اجازه می دهد تا اکثر مردم درک کنند که آنها زنده خواهد ماند Klontz گفت. کسانی که از نظر مالی دچار آسیب های روانی به ویژه کودکان و بزرگسالان جوان که آموزش و پرورش بوده است مختل می کنید در یک ترس-بر اساس ذهنیت شبیه به آنچه که بسیاری در رکود بزرگ نسل انجام شده با آنها.

در حال حاضر زمانی است که داستان ما به خودمان مهم تبدیل شده است. “پول های بتنی چیزی است که ما برای اهداف عملی, اما ما نمی توانیم جدا کردن بتن بخشی از معنای نقطه” Clayman گفت. “این نه یک انتخاب ما می توانیم. ما می تواند به جلوگیری از آن نیست که آن را به دور.”

پس از همه, او گفت:, “ما انسان هستیم و مغز ما در حال راه اندازی برای درک جهان در داستان است.”

آنهایی که ما به یاد داشته باشید از این بحران خواهد بود مهم در تعیین آنچه که ما زندگی مالی مانند رفتن به جلو.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de