این ویروس غرق برخی از خانواده ها. آن را به ارمغان آورده است دیگران نزدیک

آنچه شناخته شده به عنوان “کیفیت و زمان” تا زمانی که به تازگی حک شده اینجا و آنجا شروع می شود در اوایل در حال حاضر در Milioto خانه در بروکلین, داخل حمام, ساحل, بخش سمت راست بعد از پدر و مادر خود قهوه. در شیب پارک یک قرنطینه بازیگر می شود مخاطب به عنوان عضو دو فرزند جوان انجام پخش بر روی میز قهوه. یک دانشجوی سال اول در Rego پارک ملکه مکث در طول تمرین خود را — او می خواهد برای پیوستن به ارتش روزی — برای تغییر خود و خواهرزاده پوشک.

مادر و دختر روز برای Cedeños ملکه در حال حاضر هر روز هر یک از رسیدگی به دیگر: مو, آرایش ناخن. در ویندزور تراس در بروکلین به جیغ زدن آشپزخانه دود زنگ جدید زنگ شام. و در سراسر این شهر وجود دارد در حال رقص است هر شب برای Pincays در Maspeth آن مگان تو نریان; برای Ragusos در بی ریج “Uptown Funk.”

آپارتمان ها شلوغ می شه با kindergartners, عبوس, نوجوانان که به طور معمول خواهد بود در دانشگاه, فارغ التحصیلان متوقف بر شانه جاده به استقلال.

اما در کنار نارضایتی بسیاری از خانواده ها در حال پیدا کردن زمانی که در دسترس نیست در دو حرفه ای, دو-رفت و آمد خانواده که در آن پدر و مادر وظایف برداشت شد و دست مانند باطوم در یک مسابقه.

که نژاد است بیش از در حال حاضر. خانواده های در حال دیدن یک عقب از زمان به زندگی روزانه است که احساس می کند مانند چیزی از یک کتاب تاریخ و یا طنزهای تلویزیونی. کمتر nonstop بیشتر نورمن راکول.

و یا به عنوان 8 سال آنتوانت کلیسا در برانکس پارک قرار داده و آن را: “چیزهایی که شما به طور معمول انجام دهید زمانی که شما در حال جشن.”

احساس هر دو jarringly ناسازگار و بسیار خوش و فرح بخش روشن به سمت تیره و فصل.

Brian Lindsay, with his wife Tisha, daughter Baileigh and baby cousin Austin in Van Cortlandt Park in the Bronx on May 22, 2020. The coronavirus has smothered New York City’s economy and sealed off its museums and concert halls and many people have filled the void with something that has always been there, close at hand but often crowded out of reach: their families. The New York Times

برایان لیندسی با همسر Tisha دختر Baileigh و نوزاد پسر عموی Austin در ون Cortland پارک در برانکس در 22 مه سال 2020 است. Coronavirus است خفه شده شهر نیویورک اقتصاد و مهر و موم کردن آن موزه ها و سالن های کنسرت و بسیاری از مردم را پر کرده اند از درجه اعتبار ساقط با چیزی که همیشه وجود دارد در دست نیست اما اغلب شلوغ و خارج از دسترس: خانواده خود را. نیویورک تایمز

“در غیاب دیگر فرزندان پسر و دختر مجبور شده اند برای سرگرم کردن هر یک از دیگر” اولیویا هورتون, 39, بازیگر در شیب پارک نوشت: در یک ایمیل. “آنها squabbled, اما به طور کلی آنها به پیوند با درنده خویی است که تنها می آید از شرایط شدید.”

هورتون گفت که خلاقیت او را شگفت زده کرد.

“تنها با توجه به مقدار زیادی از زمان آنها می توانند ایجاد تعجب برای خود,” او گفت:. “قبل از این شنیع ویروس من نمی دانم اگر ما به آنها در آن زمان است که فضای تنفس.”

خانواده لحظات به طور کلی این سایت متعلق به تعطیلات آخر هفته و یا تعطیلات در حال حاضر احساس روال.

“ما در واقع صحبت کردن و خوردن شام با هم در نهایت گفت:” لوئیجی Milioto یک لوله کش که زندگی در حمام ساحل. او وارد آمریکا از سیسیل زمانی که او 9 و وعده های غذایی خود را با همسرش ونسا عیسی و فرزندان استفانو 7 و ماتئو, 6, یادآوری او را از خود کرد.

“این راه بیشتر خانواده گرا بیش از وجود دارد” Milioto گفت. “این خوب است به عقب بر گردیم به آن — پسر من آنها شادتر.”

در سانست پارک, Aili, ژانگ, 40, که با این نسخهها کار در یک سالن ناخن در میدتاون منهتن گفت: وعده های غذایی در خانه و خانواده خود را بهبود یافته بود پس از او که با این نسخهها کار در یک رستوران چینی در ویلیامزبرگ زمان در آشپزخانه.

قبل از اینکه زن و شوهر و 14-year-old son خواهد نشستن یک بار در هفته با هم برای یک شام خانوادگی. در حال حاضر سهم آنها سه وعده غذا در روز, هر یک با غذاهای مختلف.

“ما spats,” او گفت: صحبت کردن در ماندارین “اما ما نیز باید بیشتر بحث باز. من فکر می کنم این یک چیز خوب.”

آشپز خانه در حال کشش است. در ویندزور, تراس, لایحه شاپیرو سابق editor-in-chief از مجله زندگی که شناخته شده است برای گاهی اوقات در خدمت خانواده اش “جشنواره باقی مانده” به تازگی کشیده کردن یک ظرف aloo گبی مطر که مورد نیاز تمام چهار نفر از اجاق گاز را در مشعل.

Geoseline Cedeño, 33, با این نسخهها کار در آشپزخانه رستوران در المهرست کوئینز. زمانی که coronavirus او را مجبور به ماندن در خانه او مشغول به کار در بهبود وعده های غذایی خود را. او موفق شد شاید بیش از حد خوب است.

“ما در حال گرفتن چربی!” خواهر Nahely Intriago, 17, گفت:. “ما غذا خوردن در تمام طول روز!” به ورزش بیشتر خانواده تا شروع به رقص ،

“ما می خواهیم به TikTokers,” Intriago گفت.

جدید موتورسواری و حرکات رقص بازی uneasily در برابر یک پس زمینه از دست دادن واقعی: از زندگی و خانه و ثبات و از کارهایی که برای بسیاری از والدین ممکن است هرگز دوباره.

هورتون در پارک شیب خانه در نزدیکی نیویورک-پروتستان بروکلین Methodist Hospital. “جریان ثابت از sirens است humbling,” او نوشت. “هر زمان که تنش ها بالا هستند من فکر می کنم از همه مردم دروغ گفتن در تخت بیمارستان مایل مایل مایل است که خود را بزرگترین استرس بود جیغ 3 ساله.”

بسیاری از خانواده ها شده اند شکل توسط ویروس مرگبار تلفات. براندو Barajas, 15, زندگی در Rego پارک و یک دانشجوی سال اول در جنگل تپه های دبیرستان که در آن شیوع کنار خود varsity تیم فوتبال. از ماه مارس او بیشتر شده است در خانه با پدر و مادر خود و یک برادر در قانون خود دو خوابه آپارتمان.

تعداد آنها بزرگ شد در اواخر ماه آوریل زمانی که خانواده در زمان در یک نوزاد دختر, ایزابلا براندو خواهر زاده پس از درگذشت پدر از COVID-19. براندو می خواهد برای پیوستن به ارتش; او با این نسخهها کار با یک کپی از وست پوینت تناسب اندام, راهنمای. اما ایزابلا و تغذیه او را پوشک و پیاده روی در خارج از جدید خود را اولویت است.

“هنگامی که خورشید تا من هستم” او گفت:. “من آیا مدرسه من در صبح زود, بنابراین من می تواند مراقبت از نوزاد و چیزهای شبیه به آن.”

خانواده های آمریکایی در حال حاضر احساس تیره و تار هنگامی که قرنطینه وارد با پدر و مادر کار گزارش روزافزون احساس استرس و شکست در تلاش برای تعادل کار و زندگی است. که تعادل به یک موضوع محبوب در خبرنامه شرکت اگر چه چند کارفرمایان و یا کارکنان به نظر می رسید به طور کامل متعهد به ساخت آن کار می کنند.

یک 2015, بررسی, توسط مرکز تحقیقات پیو نشان داد که 56 درصد از کار پدر و مادر گفت: آن را دشوار است به اعتصاب حق تعادل کار و زندگی و این که کسانی که به احتمال زیاد برای پیدا کردن پدر و مادر استرس زا و خسته کننده و کمتر به احتمال زیاد برای پیدا کردن آن لذت بخش و با ارزش.

برای برخی از مردم این مستند در آورده با این بیماری همه گیر به نظر می رسد به کنار حداقل در حال حاضر که اضطراب و ناامنی. کار پدر که chided خود را برای از دست رفته خانواده جمعه تجمع در مدرسه فرزند است در حال حاضر آموزش فراکسیون و مطالعات اجتماعی.

Bill Shapiro, top, and his partner Naomi Wax, with their son, Sasha, and daughter, Soren, of Windsor Terrace in Brooklyn on May 22, 2020. The New York Times

لایحه شاپیرو بالا و شریک زندگی خود را نائومی موم با پسر ساشا و دختر سورن از ویندزور تراس در بروکلین در 22 مه سال 2020 است. نیویورک تایمز

دیگر خانواده ها باید تقویت شده با تروما غلبه بر مصائب دلخراش در هفته های اخیر. در Jamaica, Queens, Stephanie Nimmons, 31 بود زده با COVID-19 اولیه و اتاق خواب خود را در خانه او شد جداسازی اتاق.

“آنها مهر و موم شده من” Nimmons, 31, گفت: از او مشاوره ازدواج و مشاوره — او خواهر بزرگتر و دو برادرزاده پسر عموی و خواهر او ، “آنها همه چیز مهر و موم شده. همه چیز است.” پدر او زندگی می کند در این نزدیکی هست, اما او نمی تواند حتی برای صحبت کردن با او در تلفن.

در نهایت او بهبود یافت و در اخیر بعد از ظهر او خارج ایستاده در نزدیکی پدر و twirling کلید های زنجیره ای در حالی که او مشغول به کار در ماشین خود را. این احساس بسیار طبیعی پس از آشنا که او بلافاصله متوجه آنچه از دست رفته بود.

“من قطعا باید یک ماسک در حال حاضر,” او گفت:. “اما من نمی.”

لحظات مانند است که در سراسر شهرستان. فراموشی تمام آن را برای در حالی که کمی. این احساس طبیعی.

برای Fabricio اگویلار دو لا فرانترا, 30, چنین یک لحظه آمد در حالی که او در تعقیب کودک نو پا خود را در چشم انداز پارک در هفته گذشته. “آن موقع شنیدن” او گفت: صدایی مانند هر پدر جوان در هر زمان.

برای برایان لیندسی, 38, بود که در ون Cortland پارک در برانکس سه شنبه گذشته با 3 سال دختر قدیمی, Baileigh لحظاتی آمد که او قدم دور از کامپیوتر خود به صورت عمدی امتداد. در ابتدا او نیاز به نوشتن خود را به یک توجه داشته باشید به عنوان یک یادآوری اما در حال حاضر پله احساس طبیعی است.

“من خوشحال که این اتفاق افتاده است” او گفت:. “من فکر می کنم من نیاز به شکستن و دور از عادات من از زندگی, یادگیری چیزهای جدید و صرف زمان با خانواده است.”

و ژانگ در سانست پارک فکر کردن از وعده های غذایی است که شوهر او را آماده و خانواده مکالمات است که دیگر برنامه ریزی شده “کیفیت زمان” اما به سادگی شام گفت: چیزی در مورد این بحران ساخته شده است که هیچ حس ندارند و تمام احساس در جهان است.

او گفت: “من آن را از دست.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de