آمریکا ممنوعیت پرواز های از برزیل که در آن همه گیر است مواج

در هفته های اخیر coronavirus موارد و مرگ و میر منفجر شد و در, برزیل, امریکا لاتین پرجمعیت ترین کشور است.

آن رئیس جمهور Jair Bolsonaro یک بیماری همه گیر مشکوک به حال نادیده گرفته هشدارهای کارشناسان بهداشت و مسخره اجتماعی فاصله گرفته است. در حال حاضر, برزیل دوم-بیشترین تعداد تایید عفونت کروناویروس در جهان — فرار از ایالات متحده امریکا — با بیش از 350 ، 000 موارد و 22,700 مرگ و میر.

به عنوان بیمارستان ها فرو ریخت و شهرداران و فرمانداران التماس برای کمک Bolsonaro صرف ماه های اخیر مبارزه با دیوان عالی کشور کنگره و حتی خود وزیران. او در حال حاضر خود را می یابد هدف از تحقیق و تفحص درباره این که آیا او محافظ خانواده خود را از فساد سوالات.

مقامات آمریکایی روز جمعه گفت: آنها تحمیل تحریم ها به سرعت گسترش این بیماری است.

“اقدام امروز کمک خواهد کرد که اطمینان از اتباع خارجی که در برزیل را تبدیل به یک منبع از عفونت های اضافی در کشور ما” گفت: کاخ سفید فشار, منشی, Kayleigh McEnany.

جدید محدودیت های مسافرتی را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد تجارت دو جانبه, او گفت:.

Bolsonaro را کاهش یافته است به نظر اما در روابط خارجی مشاور گفت که این ممنوعیت شده است و انتظار می رود که آن را کمی بیش از یک تشریفات. “چشم پوشی از هیستری از مطبوعات” این مشاور فیلیپ مارتینز گفت: در توییتر ارسال.

اگر چه به عنوان یک موضوع عملی مسافرت هوایی سقوط کرده است در طول همه گیر پرواز ممنوعیت اعمال شده توسط یک متحد است که هنوز روابط عمومی شکست Bolsonaro که دیده است رتبه خود را اسلاید به عنوان شیوع در برزیل چرخید خارج از کنترل است.

Bolsonaro بارها تلاش کرد به درو سرمایه سیاسی خود را از ایدئولوژیک میل با رئیس جمهور آمریکا است. او dined با او در مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر در فلوریدا است و تا به حال تماس های تلفنی با کاخ سفید است. و او شبیه همتای آمریکایی خود را در سیاست و سبک, ترویج استفاده از یک دارو اثبات نشده علیه coronavirus و حمله به رسانه های خبری.

هنوز Bolsonaro پیدا کرده است خود را بارها و بارها توبیخ توسط دولت ایالات متحده. در ماه های اخیر به خصوص در دولت تهدید کرده است که تعرفه های عمده صادرات برزیل در نظر گرفته و vetoing برزیل ورود به سازمان همکاری اقتصادی و توسعه, یک باشگاه های جهان در اقتصادهای توسعه یافته است.

بان کی مون همچنین پیچیده چشم انداز برای برزیل هواپیمایی که مانند بسیاری از سراسر جهان رنج می برند از سقوط در تقاضا.

قبل از بحران ایالات متحده آمریکا یک مقصد مهم برای برزیل بازرگانان و گردشگران است. وجود دارد تقریبا 30 مستقیم پروازهای روزانه بین دو کشور در سال گذشته است.

در حال حاضر فقط 13 پرواز در هفته از برزیل به ایالات متحده است.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de