ما CDC هشدار ‘تهاجمی’ موش جستجو برای مواد غذایی در طول خاموش شدن ناگهانی

به عنوان رستوران ها و دیگر کسب و کار بسته اند در طول coronavirus همه گیر موش ممکن است تهاجمی تر به عنوان آنها را شکار برای منابع جدید مواد غذایی, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار داد.

بهداشت محیط و کنترل جوندگان برنامه ها ممکن است افزایش درخواست خدمات مرتبط با “غیر معمول و یا تهاجمی” جوندگان رفتار این سازمان گفت: در وب سایت خود را در روز پنج شنبه.

“موش ها در حال تبدیل شدن به تهاجمی نسبت به مردم نسبت به یکدیگر” بابی Corrigan, یک شهری rodentologist که هر دو مدرک کارشناسی ارشد و دکترا در جوندگان آفت مدیریت روز یکشنبه اعلام کردند. “آنها به سادگی در هر یک از دیگر.”

Corrigan وجود دارد گفت: برخی از کلنی های موش در نیویورک که وابسته رستوران’ شبانه زباله برای صدها نسل های آینده از فاضلاب و کوچه ها به تاخت و تاز کیسه های چپ در خیابان. با خاموش کردن همه که رفت ترک موش گرسنه و ناامید.

در New Orleans انبوهی از موش در زمان بیش از مردم در خیابان ها پس از خالی کردن. صدها نفر از هزاران نفر از موش در شیکاگو شروع کرده اند با قاطعیت جستجو برای مواد غذایی در سفر دورتر و در طول روز. برخی از آنها حتی نقل مکان کرد و به اتومبیل موتور.

Corrigan گفت: کنترل آفات حرفه ای در شهر فرستاده اند, او عکس هایی از جوندگان cannibalization و کشتار.

“آنها در حال رفتن به جنگ با یکدیگر غذا خوردن هر یک از دیگر در برخی از جمعیت و مبارزه با یکدیگر برای مواد غذایی آنها می توانید پیدا کنید” Corrigan گفت. “اما موش که زندگی می کنند و خوردن مسکونی بلوک احتمالا متوجه نیست یک کمی تفاوت در طول خاموش کردن.”

برای حفظ گرسنه جوندگان در خلیج CDC توصیه می شود آب بندی دسترسی به خانه ها و کسب و کار از بین بردن باقی مانده نگه داشتن زباله در محکم پوشش مخازن و از بین بردن حیوان خانگی و مواد غذایی پرنده از متری.

Corrigan گفت: CDC آخرین ارشاد باید مالکان در حالت آماده باش. آیا در روستایی در امریکا و یا در مناطق شهری مردم که معمولا نمی دیدن موش ممکن است شروع به توجه به آنها.

“شما می خواهم هوشمند از خودتان بپرسید: چه کار کنم من سطل زباله می کند و چگونه من آن را انجام دهد به طور کامل انکار یک حیوان وحشی” او گفت:. “و نگاهی به پایگاه خود را درب. دریافت یک خط کش برای دیدن اگر وجود دارد یک فضای زیر درب — نیم اینچ خواهد اجازه دهید آنها را در.”

مایکل ثانیه پارسونز بازدید از پژوهش و پژوهشگر در دانشگاه فوردهام تحصیل چگونه موش ها در حال مهاجرت یکهو از مناطق نزدیک بسته رستوران delis و عرصه به محیط های جدید گفت: موش ها معمولا نمی سفر دور برای آب و غذا. این خطر در آنها دیده می شود توسط مردم و شکارچیان, او گفت:.

اما در هفته های اخیر و کنترل آفات و حرفه ای دیده اند بیشتر موش جسارت در طول روز ساعت ها و ورود به خانه های که قبلا نمی دیده جوندگان فعالیت جیم Fredericks ارشد حشره شناس ملی مدیریت آفات ارتباط گفت: در روز یکشنبه ،

حومه محلات اغلب در مجاورت مراکز خرید و کسب و کارهای دیگر نیز دیدن هجوم او گفت:.

Fredericks گفت: هیچ شواهدی وجود ندارد که موش می تواند با آلوده COVID-19 یا که آنها می تواند گسترش آن به انسان است. هنوز هم آنها یک خطر بهداشت عمومی. موش می تواند انتقال بیماری های دیگر و حرفه ای باید به نام اگر هجوم رخ می دهد, او گفت:.

هنگامی که رستوران بازگشایی موش را به بازگشت به خود را قابل اعتماد منابع غذایی. Fredericks گفت که او انتظار ندارد که به طور کلی موش جمعیت به طور قابل توجهی تحت تاثیر خاموش شدن ناگهانی.

“آنها انعطاف پذیر,” او گفت:. “موش ها خوب بودن آفات است.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de