ما هل دادن روابط به آستانه “جنگ سرد جدید’: چین

پکن, مارس 24

چین روز یکشنبه متهم ما از هل دادن روابط دو کشور را در آستانه یک “جنگ سرد جدید” با انتشار “دروغ” در مورد کوروناویروس و گفت که به تلاش های بین المللی برای شناسایی منبع این ویروس مرگبار است.

اگر کسی به فکر آنها می تواند استفاده از برخی از دعاوی مضحک به تضعیف چین حاکمیت و کرامت برای محروم کردن مردم چین خود را سخت به دست آورد سود آنها خواهد بود خیال بافی و آن را ننگ به خود را دارند.

وانگ یی وزیر امور خارجه

وزیر امور خارجه وانگ یی همچنین گفت: پرونده های حقوقی علیه چین در آمریکا خواستار پرداخت غرامت برای Covid-19 تلاش برای باج خواهی قربانی با ساخته شواهد. تحت حملات مداوم از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo بیش از منشاء coronavirus و عدم ارائه به موقع اطلاعات وانگ راه اندازی یک سطح پهن هرچیزی در برابر واشنگتن در سالانه خود کنفرانس مطبوعاتی.

او را متهم سیاستمداران آمریکایی از گسترش سیاسی “ویروس” به لام چین است. “این تاسف بار است که در حالی که coronavirus است که هنوز هم وجود دارد یک سیاسی ‘ویروس’ نیز در آمریکا و پریدن در هر فرصتی برای حمله و تهمت چین گفت:” در یک ویدیو کنفرانس رسانه های در حاشیه چین جلسه سالانه ملی مردم ایران کنفرانس (NPC).

“برخی از نیروهای سیاسی در ایالات متحده در حال گرفتن چین-روابط آمریکا و گروگان و هل دادن ما دو کشور را در آستانه یک جنگ سرد جدید” وانگ گفت. برخی از سیاستمداران نادیده حقایق اساسی و ساخته شده بی شماری نهفته است و تئوری های توطئه در مورد چین است. “دیگر این لیست بیشتر از آن می گوید در مورد چگونه کم شایعه-mongers مایل به رفتن و بیشتر لکه ها آنها را ترک خواهد کرد در تاریخ” وانگ است که دولت عضو شورا گفت. — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de