چه سیاره هستند؟’ هیچ مهلت برای انگلستان جانسون و دستیار

دفاع از یکی از بریتانیا قوی ترین مردان جانسون گفت: در آخر هفته کامینگز عمل “مسئولانه و قانونی و با صداقت” هنگامی که سفر او در ماه مارس در لندن به دورهام در شمال انگلستان با پسر خود و همسرش بود که بیمار با COVID-19 علائم.

بسیاری بر این باورند که ریاکارانه داده شده دولت را سرود و در آن زمان است که هر کس باید در خانه بماند. کسانی که در یک خانواده که در آن هر کسی که دارای علائم هستند و قرار است به خود منزوی در خانه برای 14 روز.

“چه سیاره هستند ؟” خواسته های صفحه اول, تیتر, در, ایمیل روزانه با نفوذ جناح راست کاغذ معمولا حمایتی از جانسون.

کامینگز شد و با توجه به بیانیه های عمومی و پاسخ به سوالات بعد در دوشنبه ITV و اسکای نیوز گزارش داد. یک خیابان داونینگ سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

با یک مرگ و میر در سراسر 43,000 بریتانیا است که بدترین آمار کشور در اروپا و دولت در حال حاضر تحت فشار بیش از دست زدن به آن از بیماری همه گیر.

دانشمندان و قانونگذاران گفت: Cummings furore خواهد آن را سخت تر برای اطمینان از این مکان نگهداری می شود مطابق با رسمی اجتماعی فاصله راهنمایی.

“بوریس جانسون سطل آشغال تمام توصیه ما داده اند که چگونه برای ایجاد اعتماد و امن پایبندی به اقدامات لازم برای کنترل COVID-19” گفت: رفتاری دانشمند استفان Reicher یکی از پنل است که به توصیه دولت.

حدود 20 محافظه کار مجلس به مبارزه طلبیده جانسون با فراخوانی عمومی برای کامینگز به ترک و یا اخراج. آنها و دیگران گزارش هولناک که با ایمیل از ترکیبات که به دنبال هدایت و در حال حاضر احساس وجود یک قانون برای افراد نزدیک به جانسون و دیگری برای هر کس دیگری.

“دولت باید تشخیص آنچه خانواده ها باید از طریق رفته و آنچه که مردم در حال فکر کردن و گفتن. بنابراین مهم است که دومینیک کامینگز در حال حاضر باید ایستاده است” گفت: نماینده مجلس پیتر آلدوس در توییتر.

“RISIBLE دفاع”

سرپرست دورهام کمیسر پلیس استیو سفید گفت که او تا به حال خواسته این منطقه رئیس پاسبان به “ایجاد حقایق مربوط به هر بالقوه نقض قانون” و گفت که “یک موضوع مهم از منافع عمومی و اعتماد”.

در غیر معمول غلیان احساسات بیش از یک دوجین کلیسای انگلستان به اسقف علنا محکوم جانسون و کامینگز.

“این ساعت را risible دفاع از کامینگز است که توهین به همه کسانی که چنین فداکاری برای اطمینان از ایمنی از دیگران” گفت: Johne اینگه اسقف ورچستر در توییتر.

این تصمیم توسط جانسون به نگه داشتن کامینگز در تضاد با موارد اسکاتلند افسر ارشد پزشکی و ارشد اپیدمیولوژی که به توصیه دولت هر دو آنها استعفا داد و پس از اعتراف به آنها شکسته بود lockdown قوانین.

معمار موفق 2016 رفراندوم کمپین به ترک اتحادیه اروپا کامینگز, 48, شده است polarising شکل است. اما ominously برای او و برای جانسون بسیاری از نمایندگان مجلس و روزنامه ها روزنامه های خواستار او را به اخراج شدند Brexit حامیان خود معمول منتقدان.

جانسون گفت کامینگز این سفر برای پدر و مادر خود را’ ملک در شهرستان دورهام برای اطمینان از چهار سال می تواند به درستی برای مراقبت توسط بستگان اگر او بیمار همراه با همسر خود.

اما موفق به دلجویی از افرادی که تا به حال دور مانده از مرگ عزیزان و یا از مجالس ترحیم به دلیل مستند قوانین.

جان ویلسون یک مرد که همسرش را از دست داده پائولین به COVID-19 مارس در آمده بود و قادر بود با او در بیمارستان صحبت کرد “خشم” در جانسون در نامه ای به مجلس محلی است که او پست شده در توییتر.

“من می خواهم بدانید که چه چیزی شما قصد انجام در مورد این” ویلسون گفت: در این نامه است.

تعداد کمی از قانونگذاران محافظه کار حمایت کامینگز توصیف مخمصه خود را به عنوان یک محاکمه توسط رسانه ها.

“من بسیاری از سوالات پاسخ داده شود قبل از اینکه من قضاوت یا اظهار نظر گفت:” مجلس لی اندرسون. “من گمان می کنم وجود خواهد داشت چند تاب به این داستان بیش از چند روز آینده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de