پس از ‘مودی aarti’ BJP MLA برنامه ای برای ساخت معبد با PM بت پست-مستند

modi aartiBJP MLA MLA گانش Joshi گفت که ساعت مودی است که خدا به او. (فایل عکس)

Bharatiya Janata Party MLA در Uttarakhand است که همه ستایش ها برای نخست وزیر نارندرا مودی بودن پررنگ در گرفتن تصمیمات به نفع ملت است. روز پس از حزب کارگر با ‘مودی aarti’ BJP MLA MLA گانش Joshi خود پرده برداری طرح بزرگ برای ساخت یک معبد با PM مودی بت.

Joshi گفت که او پرستش مودی روزانه و معتقد است که PM برکت است با برخی از قدرت الهی به عنوان او کار می کند 18 ساعت در روز است. او گفت: مودی است که خدا به او.

اخبار مرتبط

صحبت در مورد ابتکار عمل خود را برای ساخت یک معبد اختصاص داده شده به نخست وزیر گفت که آن را فقط به پرداخت توجه به نارندرا.

“نخست وزیر است که خدا به من. من عبادت مودی ji روزانه به عنوان او می دهد و انرژی مثبت. چه چیزی اشتباه است اگر ما او را ستایش?” او گفت News18.

Joshi گفت که کار به راست یک مجسمه PM مودی آغاز خواهد شد هنگامی که coronavirus بحران به پایان می رسد.

او گفت که ساعت مودی لذت می برد محبوبیت در میان رهبران جهانی دعوت کرده است و ستایش از رهبران ما مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را برای کار سخت و تعهد نسبت به کار برای رفاه سرخپوستان.

صحبت در مورد ‘مودی aarti’, Joshi گفت که او هیچ کار اشتباهی انجام داده و خواهد شد “به زودی ساخت یک معبد با PM بت در آن پس از مستند”.

این ‘مودی Aarti’ نوشته شده همراه سرود از ‘هانومان Aarti’ در ستایش از نخست وزیر. آن را ستایش PM مودی برای تصمیم گیری lile scrapping مقاله 370 از جامو و کشمیر ارائه هیدروکسی کلروکین به ما ابتکار عمل خود را برای مبارزه با تروریسم و فساد در کشور, در میان دیگران. آن را راه اندازی در مه 22 در یک تابع سازماندهی شده توسط جوشی, MLA از Uttarakhand را Mussoorie حوزه. این رویداد با حضور وزیر تحصیلات عالی Dhan سینگ Rawat.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de