This is because infra and real estate companies sometimes operate at 70-80% debt equity ratio,” said Amish Shah.دلیل این است که مادون و شرکت املاک و مستغلات گاهی اوقات کار در 70-80 درصد بدهی به حقوق صاحبان سهام نسبت” گفت: Amish Shah. (تصویر نماینده)

در زمانی که جهان در حال دست و پنجه نرم کردن با ابهامات اطراف Covid بانک مرکزی آمریکا (BofA) اوراق بهادار ذکر شده است برخی از تم ها است که بازی کردن در پست-همه گیر عصر. خارجی کارگزاری در گزارش خود اعلام کرد که در حالی که شرکت های بزرگ ادامه خواهد داد برای به دست آوردن سهم بازار دررفتگی در بازار خواهد بیشتر شتاب disintermediation از عمده فروشان. آن را نیز اضافه شده است که صاحبان سرمایه به احتمال زیاد به ظهور در زیرساخت ها و املاک و مستغلات به عنوان نقدینگی خواهد بود تنگ و وام دهندگان خواهد محتاط باقی می ماند.

یکی دیگر از موضوع بزرگ است که کارگزاری انتظار به دست آوردن شتاب است formalisation از مشاغل است. اظهار نظر در ‘را در هند” Amish Shah هند سهام استراتژیست BofA اوراق بهادار گفت: در یک کنفرانس تلفنی “حتی اگر هند موفق نمی شود در بسیاری از جهانی سرمایه گذاری مستقیم خارجی را حتی اگر ما در انجام جایگزینی واردات که به خودی خود می تواند یک معامله بزرگ است. در جایگزینی واردات بخش ما شاهد پیشرفت های زیادی در بخش های مانند لوازم الکترونیکی مصرفی است. در طول Covid دولت متوجه است که آنها باید تکیه انتقادی عرضه چنین به عنوان دارو در چین, واردات, به طوری که آنها می خواهید به ترجمه و بومی سازی API و ميانجی مورد استفاده در داروسازی در پشت است که دارو را به طور بالقوه دیدن پیشرفت است. این اطلاعیه اخیر در بازرگانی معدن زغال سنگ و دفاع فضایی می تواند منجر به جایگزینی واردات در این بخش است.”

اخبار مرتبط

Covid-19 تنظیم شده است برای سرعت بخشیدن به سرعت از تحکیم نفع سازماندهی بازیکنان. این گزارش نشان می دهد نمونه هایی از برخی از صنایع از جمله تهویه مطبوع صنعت خرده فروشی و, مراقبت در منزل, در میان دیگران, فوق روند قابل مشاهده بود و این صنعت شاهد آن سهم بازار با شیب به سمت بالا چهار یا پنج بازیکن پس از demonetisation و GST. دلیل این است که بالاتر از انطباق هزینه های اتصال از مالیات نشتی و همچنین نقدینگی مسائل باید کاهش سهم unorganised بازیکنان پس توجه داشته باشید بان کی مون و GST گفت: گزارش.

این گزارش گفت: سهم unorganised بازیکنان در سراسر بخش هنوز بالا ارائه دامنه کافی برای ادامه تحکیم نفع سازماندهی بازیکنان.

پس از Covid شیوع شرکت نیز به احتمال زیاد برای رسیدن به مشتریان خود را به طور مستقیم و وجود دارد خواهد بود یک کاهش استفاده و یا disintermediation از عمده فروشان که تسلط بر 30% به 40% از زنجیره تامین در پست Covid عصر. آنها عمدتا unorganised بازیکنان که دارای هزینه بالا از سرمایه و کار کم حاشیه. با توجه به اینکه خرده فروشی به غیر موجود با توجه به خاموش شدن سرمایه خود را گیر کرده است و آنها به احتمال زیاد به صورت یک بحران پول نقد است که می تواند سرعت بخشیدن به disintermediation. عمده فروشی کانال بود به هر حال تحت فشار از قالب بزرگ, مدرن, خرده فروشی, فروشگاه ها و تکنولوژی e-commerce رانده جدید مدل کسب و کار, BofA اوراق بهادار گفت.

زیرساخت ها و بخش املاک و مستغلات می تواند شاهد ظهور جدید دارایی صاحبان مانند ثروت صندوق های بازنشستگی و صندوق های سهام خصوصی بازیکنان است. “شرکت زیرساخت و شرکت املاک و مستغلات است که بیشترین سرمایه گرسنه بخش پست-Covid به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به بیشتر سرمایه گرسنگی بخش به خصوص با بانک ها و حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاران که بیشتر محافظه کار در دادن وام به این بخش است که ظاهرا در نظر گرفته می شود کسب و کار مخاطره آمیز.

دلیل این است که مادون و شرکت املاک و مستغلات گاهی اوقات کار در 70-80 درصد بدهی به حقوق صاحبان سهام نسبت” گفت: Amish Shah.

این گزارش گفته است که به احتمال زیاد باعث بزرگ فروش دارایی ها در بخش های مربوطه. مستقل و صندوق های بازنشستگی می خواهید به سرمایه گذاری در دارایی های بلند مدت است که باید یک عمر 15-50 سال و کمتر از دارایی های پر ریسک که شامل عملیاتی املاک و مستغلات و پروژه های زیربنایی. “ثروت و صندوق های بازنشستگی به دنبال دارایی های که به آنها ثابت عملکرد به جای رشد. هنگامی که بودجه مستقل به دست آوردن یک استخر بزرگ از دارایی های آنها ممکن است به دنبال سرمایه گذاری در زیرساخت های تراست و یا املاک و مستغلات سرمایه گذاری تراست به عنوان سازه به لیست این دارایی و سپس آنها را تبدیل به یک عملکرد تولید دارایی در مقابل در نظر گرفته شده به عنوان یک رشد دارایی” شاه اضافه شده است.

در کوتاه مدت BofA اوراق بهادار انتظار Sensex شرکت شاهد منفی رشد درآمد از 7-8 ٪ در FY21 و 17-18 ٪ رشد در FY22. “بازار نیاز به یک ماشه برای انجام از اینجا که اتفاقی خواهد افتاد اگر Covid-19 موارد شروع به قله وجود دارد و یا محرک های مالی با تمرکز بر فشار تقاضا و capex” گفت: شاه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de