BTL را فروش سهام در شعر بیشتر یک deleveraging ورزش بخش اساسی جذاب: تحلیلگران

BTL, BTL stake sale, airtel, Bharti Telecom Ltd, airtel, bhartii telecom, IIFL Securities,latest news on bharti telecom ltdکردیت سوئیس اضافه شده که از آن انتظار Bharti Airtel به سود مداوم از بازار تعمیر در این بخش است.

ثانویه فروش سهام توسط پروموتور شرکت Bharti مخابرات با مسئولیت محدود (BTL) در شعر بیشتر از یک deleveraging ورزش و بخش اساسی باقی می ماند جذاب کردیت سوئیس گفت: در آخرین توجه داشته باشید. Bharti مخابرات افزایش 1 میلیارد دلار (تقریبا 7,600 تومان کرور روپیه) با فروش سهام مخابرات شرکت Bharti Airtel از طریق یک بلوک معامله در روز سه شنبه در Rs 558 هر کدام برای تبدیل شدن به بدهی رایگان. Bharti مخابرات برنامه ای برای رقیق 2.75 درصد سهام از طریق بازار ثانویه قرار دادن.

“ما این خطر فروش BTL مثبت آن را به عنوان پروموتر نهاد بدهی رایگان در بهبود انعطاف پذیری برای هر گونه حمایت به شعر در آینده” IIFL اوراق بهادار گفت. پروموتر گروه ادامه خواهد داد برای برگزاری 56.3 درصد در شعر آن را گفت.

اخبار مرتبط

“ثانویه سهام فروش توسط اپراتور Bharti مخابرات بیشتر از یک deleveraging ورزش در نظر ما; بخش اساسی باقی می ماند جذاب” کردیت سوئیس گفت.

کردیت سوئیس اضافه شده که از آن انتظار Bharti Airtel به سود مداوم از بازار تعمیر در این بخش است.

گزارش دیگری توسط Jefferies گفت که در حالی که سهم عمده فروش توسط مروج است که معمولا تعبیر منفی توسط سرمایه گذاران در این مورد سهام فروش به طور عمده به د-اهرم مخابراتی Bharti و از این رو نه منفی در نظر آن.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de