دو ساعت به دیدار اوباما در درب راه می رفت. Henry M پالسون وزیر خزانه داری بود فقط هشدار داده و او را از بد اقتصادی خبر که خواهد شد در ساعات آینده اوباما گفت دستیاران خود را. “جهان در حال رفتن به تغییر دهید و هر آنچه که شما بچه ها در حال کار در حال رفتن به متفاوت فردا” گفت: با توجه به شرکت کنندگان است.

در اوایل صبح روز بعد لیمن برادرز یکی از نقاط کشور از برجسته ترین اوراق بهادار شرکت برای ثبت ورشکستگی. سقوط تکان داد ملت صنعت مالی و فرستاده سهام بازار به رایگان قرار می گیرند. یک شبه با انتخابات کمتر از دو ماه دور تاریخی بحران اقتصادی تبدیل شده, امریکا, انتخابات ریاست جمهوری, تست هر دو نامزد که بهترین می تواند ملت را به بهبود است.

با آن سرسام آور مرگ و میر افزایش بیکاری و ویرانی اقتصادی ، COVID-19 بحران مقابله با ملت ایران امروز به مراتب بیشتر زمین شناسی از سال 2008 بحران. اما اوباما و مک کین رو یک سری از گزینه های در رهبری همدلی و لحن در اجرای استراتژی سیاسی و مرور حرکت سریع حوادث در وال استریت خیابان اصلی و واشنگتن — که مرتبط هستند و حتی روشن به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن سعی کنید به حرکت به یکی دیگر از کمپین بازی کردن در برابر پس زمینه از یک ملی اضطراری است.

پس از ورشکستگی لیمن در سپتامبر. 15 بیش له بعد از 14 روز مک کین و اوباما مجبور شدند برای پاسخ به یک بحران در زمان واقعی است. این شامل یک مجموعه ریشه در وال استریت نگرانی از میلیون ها نفر از آمریکایی ها با دیدن زیان های بزرگ خود را در حساب های بازنشستگی و قطبی سیاست های کاخ سفید و کاپیتول هیل. وجود دارد کمی زمان برای رای گیری و یا تمرکز بر گروه مشاوران به کمپین گفت و تصمیم گیری ساخته شده بودند بر غریزه است.

این 14 روز است که تصمیم 2008 نژاد و مطمئن انتخاب اوباما به عنوان رئیس جمهور بعدی در هر دو مک کین و اوباما اردوگاه.

“مسابقه تغییر بر روی یک سکه” به گفته دیوید Plouffe بود که اوباما در مبارزات انتخاباتی مدیر. “این شد که مردم آمریکا اعتماد به حفاری ما را از یک بحران ؟ و آن را به همان جا.”

یک بار دیگر تقریبا همه مسائل دیگر داده اند راه به کدام نامزد می تواند ارتباط مدیریت و اطمینان یک احساس خطر ، با پنج ماه به انتخابات نوامبر و بدون پایان دادن به کروناویروس در بینایی 2020 نژاد خواستار نه تنها پیچیده سیاست پاسخ از مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن اما همچنین یک صفحه نمایش از, اعتماد, شایستگی و خلق و خوی ثابت. بحران تقریبا قطعا تغییر آنچه که حداقل برخی از رای دهندگان را در نظر بگیرید در قضاوت نامزدها.

برای مغلوب ساختن پیشی جستن فشار است به غیر روحانی کردن یک دوره را برای این کشور در حالی که همچنین تغییر مکان تمرکز را به حریف خود بایدن به عنوان رئیس جمهور تلاش می کند برای نمایش نوع همدلی در زمان رنج می برند که اغلب بازداشته او را بیش از سال های خود را در زندگی عمومی است. برای بایدن چالش است ارائه خود را به عنوان قادر به رهبری, در حالی که محروم از هر پلت فرم از قدرت یا آسان راههای که برای نشان دادن توانایی های خود را به عنوان او قرنطينه خود را در خانه در دلاور.

نیاز به اثبات آمادگی خود را در یک بحران موقعیت خود را در مسائل دشوار و صحبت ماهرانه — همه واقعی بودند در سال 2008 بیش از حد.

به عنوان سقوط مبارزات انتخاباتی آغاز شد, اوباما در حال اجرا بود به عنوان یک چهره اصلاحات در واشنگتن است. اولین دوره سناتور از ایالت ایلینوی متعهد به تصویب مراقبت های بهداشتی ملی و حمله مک کین برای حمایت از جنگ در عراق. او گره خورده است مک کین به منفور جمهوری خواه رئیس جمهور جورج بوش و اقتصاد است که در حال حاضر در پریشانی.

اما تقریبا بلافاصله بحران تهدید به برجسته یکی از اوباما بزرگترین نقاط ضعف: عدم تجربه در مقایسه با شش دوره سناتور از ایالت آریزونا. و اوباما به عنوان یک سناتور و رهبر حزب خود به احتمال زیاد باید برای رای دادن بر روی دیوار خیابان نجات است که می تواند به تضعیف موضع خود را به عنوان نامزد انتخاباتی خود در برابر منافع خاص.

مک کین در حال اجرا بود در تعهد به کاهش مالیات و هزینه های دولتی و قوانین و مقررات. و مک کین یک زندانی سابق جنگ در ویتنام ارائه شده خود را در امنیت ملی متخصص در حال اجرا در برابر رسانه های مشهور بدون تجربه به اجرا در کاخ سفید.

اما در حال حاضر مک کین مجبور شد به بحث در مورد پیچیدگی های اقتصاد یک مسئله او هرگز راحت و دفاع از خود حمایت از وال استریت زدایی. و مک کین غریزی و هتاک سبک — که همواره بخشی از درخواست تجدید نظر خود را به عنوان سناتور در واشنگتن آسیب دیده او را به عنوان یک نامزد در حال اجرا در طول یک بحران است. او در پاسخ به سرعت و rashly در نظر دستیاران خود را در نهایت undercutting که تصویر اوباما به عنوان بیش از حد جوان به سرب در مواقع اضطراری است.

“ما ممکن است برنده گفت:” چارلی, سیاه, استراتژیست ارشد برای مک کین به عنوان او به یاد می آورد وال استریت سقوط. “این از آن ساخته شده یک تماس نزدیک.”

ریک دیویس دیگر ارشد مک کین دستیار گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین باید پرداخت توجه به سال 2008 تجربه.

“این آن است” او گفت:. “من تو را دیدم چه اتفاقی می افتد زمانی که یک مسئله galvanizes آمریکا ، شما می توانید به بحث در مورد هر چیز دیگری شما می خواهید. ما می تواند داشته تیراندازی جنگ در خلیج فارس در وسط بحران مالی و هیچ کس نمی خواهد باید مراقبت.”

یک “KA-BOOM’ نظر

اوباما وارد سقوط تاریخی استفاده بیش از مک کین است. پس از فرانکلین D روزولت تنها یک حزب برنده شده بود در کاخ سفید سه بار در یک ردیف. نیویورک تایمز/فرارو نظرسنجی انجام شده از آخر هفته قبل از لیمن برادرز سقوط 68 درصد از آمریکایی ها مخالف از راه بوش انجام کار خود را و 81 درصد فکر ملت بود رفتن در جهت اشتباه است. بیکاری آمار 6.1 درصد در مرداد ماه پنج سال اخیر رسید.

اما مک کین بود که یک رهبر محبوب حزب خود را; اوباما سیاسی رزومه نازک بود. و او به دنبال تبدیل شدن این کشور اولین آفریقایی-آمریکایی رئیس جمهور.

“ما فکر کردیم که ما تا به حال ثابت استفاده در میدان نبرد متحده بود اما نه outsized,” Plouffe گفت. “تنها وجود دارد بنابراین بسیاری از آجر قرار می تواند در واگن. این جوان نامزد شده است در واشنگتن طولانی بود در مجلس سنا دولت تنها چهار سال پیش. چهره های تازه اما در حال حاضر ما در یک بحران ملی. این است که رفتن به بیش از حد بسیاری از آجر در واگن?”

اما مک کین به نظر می رسید ناپایدار که از روز اول که در حال حاضر برنامه ریزی جلسه با مشاوران مالی در نیویورک او به فلوریدا پرواز برای رسیدگی به بحران.

“مردم وحشت زده با این حوادث است.” “اقتصاد ما, من فکر می کنم هنوز اصول اقتصاد ما قوی هستند.”

سخن گفتن منعکس آنچه او شنیده بود که صبح و آنچه او گفته بود قبل از. اما نامزد اغلب قضاوت عملکرد خود را زیر آتش چگونه پاسخ آنها به حوادث پیش بینی نشده, از آنجایی که بخش بزرگی از رئیس جمهور می شود. و در این زمینه از روز “اصول اقتصاد ما” سخن گفتن به نظر می رسید یک قدم اشتباه جدی است که پیشنهاد مک کین قادر به درک گرانش بحران است.

“او فقط می گویند اصول اقتصاد قوی هستند?” مک کین دوست نزدیک و مشاور ارشد علامت سالتر گفت: به عنوان او را تماشا سخنرانی در ستاد انتخاباتی در آرلینگتون ویرجینیا. سیاه, معده کاهش یافت. “این مناسب نیست لحظه ای” سیاه گفت.

دیگر مشاور ارشد استیو اشمیت وخیم تر بود. “مسابقه بود در آن لحظه” او گفت:. “آن انجام شد. بیش از. Ka-Boom.”

وقتی که دانیل فایفر بود که اوباما مدیر ارتباطات شنیده مک کین در تلویزیون او شتافت به Plouffe را به او هشدار و تبلیغات با استفاده از مک کین کلمات به پایان رسید در عرض چند ساعت.

“این به ما اجازه شروع به بازی جایگزین رئیس جمهور در جهان است که می تواند رسیدگی به این بحران بهتر گفت:” رابرت گیبس سخنگوی کمپین که تبدیل به کاخ سفید را فشار دهید ،

اوباما خطاب آن که بعد از ظهر در Pueblo, کلرادو. “سناتور مک کین چه اقتصاد شما در حال صحبت کردن در مورد?” او گفت:.

مک کین عقب نشینی به سرعت. از صبح روز بعد در یک دور نشان می دهد بحث حضور او خواستار شد وضعیت اقتصادی یک “کل بحران” و افشاگری در “حرص و آز” در وال استریت.

که در هفته های ما در زمان کنترل گروه بین المللی آمریکا در 85 میلیارد دلار کمک مالی برای جلوگیری از سقوط. مک کین هشدار داده شد توسط رهبران کسب و کار است که مگر اینکه کنگره مداخله آمریکایی ها خواهد بود قادر به رسم پول از دستگاه خودپرداز اشمیت گفت.

اما حتی با تمام مک کین مشکلات اوباما مشاوران نگران رای دهندگان خواهد بازگشت به بنادر امن تر.

“فوری ما سوال است که رفتن به تغییر آستانه اوباما را به نفع خود؟” فایفر گفت. “این می تواند اساسا تغییر دهید که چگونه مردم مایل بودند به یک ریسک است.”

نامزد جمهوری خواه تا به حال فرصتی برای تعریف خود حریف را به دام خود رکورد او نمی تواند آن را تصاحب. او تا به حال مدت طولانی است که دشمن از مقررات دولتی. در حال حاضر مک کین خواستار مقررات به سرکوب در وال استریت. او نامیده می شود برای حذف کریستوفر کاکس بوش منصوب به عنوان رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

هیچ یک از آن را به نظر می رسید به کار می کنند. دیویس احساس کردند که هر بار که او را دیدم مک کین در تلویزیون سخنرانی وجود دارد خواهد بود یک صدای تیک تیک در گوشه پایین صفحه نمایش نشان دادن پیکان رو به پایین در بازار کاهش توسط دقیقه است.

John McCain, then the Republican nominee for president, announces in New York on Sept 24, 2008 the suspension of his campaign to return to Washington for work on the bailout package. The New York Times

جان مک کین و سپس نامزد جمهوری خواه برای ریاست جمهوری اعلام کرد در نیویورک در سپتامبر 24, 2008 تعلیق مبارزات انتخاباتی خود برای بازگشت به واشنگتن برای کار بر روی بسته ی نجات. نیویورک تایمز

نامنظم در مقابل. وحدت

نه روز پس از سقوط لیمن برادرز واشنگتن پست-ABC اخبار نظرسنجی نشان داد که اوباما تا به حال به دست آورده خود را برای اولین بار روشن سرب در انتخابات. اشمیت پیشنهاد کرد که مک کین ترک مبارزات انتخاباتی برای پیوستن به کاخ سفید و رهبران کنگره در تلاش برای تصویب یک طرح نجات و چالش اوباما برای پیوستن به.

“تعداد ما بودند در سقوط آزاد” اشمیت گفت. “این تنها فرصتی است که همه ما توافق شد که شاید اگر این گذشت تثبیت آن چیزهایی که وجود دارد این است که برخی از حس عادی قبل از انتخابات.” دیویس فکر کردم آن یک اشتباه بود. “من گفتم که هیچ!” دیویس گفت:. “هیچ کس می رود به واشنگتن در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.”

نامزد جمهوری خواه عاشق این ایده های غیر متعارف مرجع مشاوران گفت. او به نام اوباما و پیشنهاد آنها به واشنگتن و به تعویق انداختن بحث در مجموعه ای که روز جمعه در می سی سی پی.

قبل از اوباما یک شانس برای پاسخ مک کین اعلام کرد در تلویزیون است که او از بازگشت به واشنگتن و تعلیق مبارزات انتخاباتی خود. مک کین مشاوران بودند غافلگیر و اوباما احساس کمین; او گفت: مشاوران مک کین هرگز ذکر تعلیق مبارزات انتخاباتی.

اوباما در مبارزات انتخاباتی مشاوران مونتاژ در اتاق یک هتل در نزدیکی تامپا فلوریدا جایی که او رفته بود برای بحث آماده سازی است. “این چنین یک حرکت سریع وضعیت” Plouffe گفت. “شاید مردم می خواهند ما را به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی ؟ ما نمی دانیم. برای همه داده ها و رای گیری و ماشین آلات معمولا مبارزات پایین آمده به این لحظه شما می توانید برنامه را به صورت.”

اوباما از توافق برای بازگشت به کاخ سفید نشست, اما نمی خواهد به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود. “رئیس جمهور در حال رفتن به مجبور به مقابله با بیش از یک چیز در یک زمان,” او گفت:.

بوش به نام جلسه در مک کین درخواست اما گفته دستیاران او هرگز نفهمیدم دلیل. و مک کین نشسته در سکوت از طریق بسیاری از آن بازده وقت خود را به دیگر جمهوری خواهان و اوباما. در این جلسه تنها تشدید بن بست و دموکرات ها در ایران مک کین رفتار برای به تصویر کشیدن او را به عنوان نامنظم در زمان بحران.

سیاه مک کین گفت او نمی خواهد بود قادر به جست و خیز روز بعد بحث است. بحث شد و قرار بود در مورد سیاست خارجی اما دو نامزد مورد سوال قرار گرفته بودند از همان آغاز در مورد بحران. مک کین دوباره تلاش برای توضیح آنچه که او انجام می دهد.

مک کین بازگشت و به مبارزات انتخاباتی. او در فرودگاه آسفالته در کلمبوس, اوهایو است که دوشنبه و سه شنبه از اتحادیه اروپا رای آغاز شد و در خانه. از او خواست خلبان به تاخیر برخاست وقتی که او متوجه باشند که جمهوری خواهان بودند رای گیری شدت در برابر این لایحه است.

“چیز لعنتی رفت و گفت:” سیاه و سفید بود که با مک کین. “اوه خدای من. و آمریکا آن را انجام داد. بوش بود که مقصر آن است. اولین بار آن را به من رخ داده است که ما ممکن است برنده این چیزی بود که مجلس موفق به تصویب بسته محرک.”

داو 7 درصد سقوط کرد که روز به تنهایی توسط کنگره تصویب نجات 700 میلیارد دلار بعد از هفته که خیلی دیر شده بود برای کمک به مک کین.

اگر جمهوری خواه شکست خورده در آزمون ریاست جمهوری رهبری در طول این بحران در نظر بسیاری از رای دهندگان دموکرات — برای تمام انتقاد از او را از حال جدا عاطفی و بی تجربه — به نظر می رسید به حل و فصل در یک تن از اطمینان و فرمان. دستیاران به مک کین و اوباما می گویند پیدا کردن که تن طی یک مقدار قلمزن بحران است بزرگترین مانع مغلوب ساختن پیشی جستن چهره امروز.

“مردم می خواهند وحدت شکل” به گفته دیوید اکسلراد که اوباما در مبارزات انتخاباتی را استراتژیست ارشد. “در یک بحران, مردم می خواهید برای دیدن مقامات دولتی با هم کار کنند. این یک وضعیت است که سوغات مغلوب ساختن پیشی جستن. این تفرقه زننده سیاست است که مشخصههای تهمت نیست و آنچه در این کشور است که به دنبال در میان یک بحران است.”

دیویس گفت که وجود دارد احتمالا کمی مک کین انجام داده اند می تواند در سال 2008 و کمی وجود دارد تهمت می توانید انجام دهید در حال حاضر.

“منظورم این است که آیا شما می خواهم به انجام?” او گفت:. “هیچ آگهی بود که رفتن به تغییر هر یک از این. یک سخنرانی است که به تغییر این. من مطمئن هستم که تهمت بچه ها در حال مقابله با همان چیز: شما چطور پیش رو در میشیگان هنگامی که شما به یک بیماری همه گیر در رفتن؟”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de