چین بالا virologist شیعه Zhengli هشدار Covid-19 فقط نوک کوه یخ’

پکن, مارس 26

بالا virologist از چین مشهور برای کار بر روی تحقیق در مورد کوروناویروس در خفاش ها هشدار داده است که ویروس های جدید در حال کشف هستند “در واقع فقط نوک کوه یخ”.

در یک مصاحبه در چینی تلویزیون دولتی شیعه Zhengli شناخته شده به عنوان ‘زن خفاش’ برای تحقیق در مورد خفاش ها و ویروس ها در ارتباط با آنها نیز بیشتر همکاری بین المللی در مبارزه با بیماری های همه گیر مانند Covid-19.

Zhengli معاون مدیر ووهان موسسه ویروس شناسی گفت: تحقیقات انجام شده در ویروس ها نیاز دولت ها و دانشمندان به طور شفاف با یافته های خود را و تعاونی, به گزارش dailymail.co.انگلستان.

او همچنین گفت که آن را “بسیار تاسف’ زمانی که علوم سیاسی.

به زبان چینی تلویزیون دولتی CCTN, Zhengli گفت: “ویروس های ناشناخته است که ما کشف کرده اند که در واقع فقط نوک کوه یخ است. اگر ما می خواهیم برای جلوگیری از انسانها از درد و رنج از بیماری های عفونی شیوع ما باید در پیش بگیرند از این ویروس های ناشناخته انجام شده توسط حیوانات وحشی در طبیعت و ارائه هشدارهای زودهنگام,” Zhengli بیان شد که به CCTN.

“اگر ما به مطالعه آنها وجود دارد و احتمالا خواهد بود یکی دیگر از شیوع” او اضافه شده است.

مصاحبه او پس از هر دو رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را وزیر امور خارجه مایک Pompeo پیشنهاد کرده اند که Covid-19 سرچشمه در یک آزمایشگاه در شهر ووهان که در آن همه گیر فوران در ماه دسامبر گذشته در ماه گذشته. قبلا Zhengli نیز گفت که حتی پس از این جهان پیدا می کند یک راه برای مبارزه با این ویروس مسئول Covid-19 آن باید آماده برای بیشتر شیوع بیماری های ناشی از خفاش به عهده coronaviruses.

IANS

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de