Covid-19 fallout: Fitch پروژه های اقتصاد هند به قرارداد 5% این مالی

“هند تا به حال بسیار دقیق مستند سیاست است که به طول انجامید بسیاری دیگر از ابتدا انتظار می رود ورودی و فعالیت های اقتصادی داده شده اند چشمگیری ضعیف” فیچ گفت.

رتبه Fitch در روز سه شنبه پیش بینی 5 درصد انقباض اقتصاد هند در مالی جاری در حساب از رکود در فعالیت های اقتصادی و بسیار دقیق مستند سیاست. این قابل ملاحظه ای کمتر از 0.8 درصد رشد 2020-21 مالی پیش بینی شده در ماه آوریل است.

فیچ گفت: از آن ساخته شده است که بیشتر به کاهش تولید ناخالص داخلی جهان پیش بینی در آخرین چشم انداز اقتصاد جهانی (GEO) برای ممکن است اما رکود در اقتصاد جهانی فعالیت نزدیک به رسیدن به آن از طریق. “بزرگترین هوا برش شد و به هند که در آن ما در حال حاضر پیش بینی 5 درصد کاهش در جریان سال مالی (پایان مارس سال 2021) در مقایسه با قبل پیش بینی رشد 0.8 درصد است. “هند تا به حال بسیار دقیق مستند سیاست است که به طول انجامید بسیاری دیگر از ابتدا انتظار می رود ورودی و فعالیت های اقتصادی داده شده اند چشمگیری ضعیف” فیچ گفت.

اخبار مرتبط

این مقایسه به حدود 3.9 درصد رشد قبلی مالی. رشد است اما انتظار می رود به بازگشت به 9.5 درصد در 2021-22. “تولید ناخالص داخلی جهان است که در حال حاضر پیش بینی سقوط 4.6 درصد در سال 2020 در مقایسه با کاهش 3.9 درصد پیش بینی شده در اواخر مارس جغرافیایی. این نشان دهنده تجدید نظر رو به پایین به منطقه یورو و بریتانیا و بیشتر به طور قابل توجهی به بازارهای نوظهور (EM) به استثنای چین گفت:” برایان Coulton رئیس اقتصاددان رتبه Fitch در.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de