سقوط هواپیما خلبان نادیده گرفته 3 هشدارها: گزارش

کراچی, مارس 25

خلبان خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA)’s سقوط هواپیما نادیده گرفته و سه تن از هشدارهای کنترل ترافیک هوایی در مورد این هواپیما در ارتفاع و سرعت قبل از فرود گفت او راضی خواهد بود و رسیدگی به وضعیت, با توجه به گزارش روز دوشنبه.

پرچم ملی حامل PK-8303 تراژدی در روز جمعه که در آن 97 نفر کشته و دو نفر به طور معجزه آسایی جان سالم به در یکی از فاجعه بار ترین حوادث هواپیمایی در تاریخ این کشور است.

ایرباس A-320 از لاهور به کراچی بود 15 مایل دریایی از جناح فرودگاه بین المللی, پرواز در ارتفاع 10000 پا بالاتر از سطح زمین به جای 7,000 زمانی که کنترل ترافیک هوایی (ATC) صادر اول آن هشدار برای پایین آوردن هواپیما در ارتفاع ژئو نیوز به نقل از یک ATC گزارش عنوان کرد و گفت.

به جای کاهش ارتفاع خلبان در پاسخ گفت که او راضی بود. زمانی که تنها 10 مایل دریایی شدند تا فرودگاه هواپیما در ارتفاع 7000 پا به جای 3,000 آن گفت. این صبا صادر شده یک دوم هشدار به خلبان برای پایین آوردن هواپیما در ارتفاع. این خلبان در پاسخ دوباره توسط بیان کرد که از او راضی خواهد بود و رسیدگی به وضعیت گفت که او آماده بود برای فرود این گزارش گفت:. در این گزارش گفت: این هواپیما تا به حال به اندازه کافی سوخت برای پرواز به مدت دو ساعت و 34 دقیقه در حالی که خود را در کل زمان پرواز ثبت شد در یک ساعت و 33 دقیقه است. پاکستان محققان در حال تلاش برای پیدا کردن اگر سقوط است مربوط به یک خطای خلبان یا ویژگی های قطعی است.

با توجه به یک گزارش تهیه شده توسط این کشور در سازمان هواپیمایی کشوری (CAA) است موتورهای هواپیما بود خراشیده باند سه بار خلبان اولین تلاش به زمین باعث اصطکاک و جرقه های ثبت شده توسط کارشناسان. — PTI


‘در زمان تصمیم خود را’

  • خلبان یک تصمیم “در خود” به انجام “رفتن در اطراف” پس از شکست او به زمین ، آن را تنها در رفتن در اطراف است که صبا مطلع شد که ارابه فرود بود نه استقرار این گزارش گفت:.
  • او کارگردانی شده توسط کنترل کننده ترافیک هوایی به هواپیما به 3000 پا, اما او موفق تنها 1,800. هنگامی که کابین خلبان یادآور شد برای رفتن برای 3000 سطح اول افسر گفت: “ما در حال تلاش’ این گزارش گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de