FSDC جلسه: Covid ناشی از چالش های امداد اقدامات زیر بسته اقتصادی بالا دستور کار

The RBI has already forecast a contraction in FY21, while some analysts have warned of GDP shrinking by up to 5.2%.RBI در حال حاضر پیش بینی انقباض در FY21 در حالی که برخی از تحلیلگران هشدار داده اند از تولید ناخالص داخلی کاهش به 5.2%.

نقدینگی مشکلات مواجه توسط شرکت ها به سیستم مالی در پی Covid-19 شیوع بیماری های مختلف و اقدامات امداد تحت تومان 21 لاخ کرور بسته anounced توسط دولت به تازگی به احتمال زیاد از ویژگی های برجسته در این مذاکرات از یک جلسه از ثبات مالی و شورای توسعه (FSDC) در روز پنج شنبه. وزیر دارایی Nirmala Sitharaman صندلی خواهد نشست.

این جلسه در یک زمان می آید زمانی که کشور در حال رفتن را از طریق یک بحران بی سابقه ای که ویران کرده اقتصاد صدمه دیده آن سیستم مالی و دندانه دار جریان نقدی کسب و کار. RBI در حال حاضر پیش بینی انقباض در FY21 در حالی که برخی از تحلیلگران هشدار داده اند از تولید ناخالص داخلی کاهش به 5.2%.

اخبار مرتبط

در روز سه شنبه Crisil اعتبار پیش بینی شده 5 درصد انقباض در FY21 واقعی تولید ناخالص داخلی هشدار داد که ‘گرفتن به سطح قبل از بحران رشد تولید ناخالص داخلی نخواهد بود و ممکن است در آینده سه fiscals با وجود سیاست حمایت از”.

به غیر از وزیر دارایی و مقامات بالای سرمایه گذاری و امور شرکت ها وزارتخانه های مالی-بخش رگولاتور — RBI فرماندار Shaktikanta داس Sebi رئیس آجی Tyagi, Irdai رئیس Subhash Chandra Khuntia و IBBI رئیس MS Sahoo—خواهد بود در حال حاضر در این جلسه.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de