قاچاق مواد مخدر رشد در بنگلادش در میان coronavirus همه گیر

پلیس می گویند حوادث مواد مخدر کش تشنج و دستگیری قاچاق مواد مخدر مظنون را حتی افزایش یافته و با وجود مستندات و بسته شدن مرزها.

“نرخ سایر جرایم کاهش یافته است اما کارتل های مواد مخدر به عنوان فعال به عنوان آنها قبل از” Shahbagh رئیس پلیس ابوالحسن گفت.

سرور بن Quasem سخنگوی اقدام سریع گردان گفت: آنها تا به حال دستگیر بیشتر مواد مخدر مظنون در طول مستند از آنها در هر زمان.

تعداد مشکوک معامله گران مواد مخدر دستگیر بین Mar 1 و مه 23 در بنگلادش بود 1,535. اجرای قانون ساخته شده و در مجموع 986 دستگیری ها در ژانویه و فوریه.

این RAB کشف و ضبط حدود 1 میلیون yaba قرص حدود 24,000 بطری phensedyl و 10 کیلوگرم هروئین در Apr 1-May 23 دوره است. تشنج در ژانویه و فوریه بالغ حدود نیم میلیون yaba قرص 16,000 بطری phensedyl و 14 کیلوگرم هروئین.

کشف و ضبط مواد مخدر hauls همچنین شامل حشیش و شراب و آبجو پاتوژن تزریق آمپول, ویاگرا و سایر مواد مخدر.

قاچاقچیان مواد مخدر در حال تلاش برای زرنگ تر بودن قانون اجرای روش های مختلف مانند استفاده از پوشش از مواد غذایی و یا اورژانس کالا به حمل و نقل hauls سرور گفت:.

“اما از آن شده است برای ما آسان به گرفتن آنها را به خاطر جاده ها خالی هستند,” او اضافه شده است.

سرور گفت: تعداد مرگ و میر ناشی از مظنونان در مبارزه با مواد مخدر عملیات نیز افزایش یافت. در مجموع 12 مشکوک فروشندگان مواد مخدر درگذشت در اصطلاح gunfights میان مستند.

گارد مرزی بنگلادش کشف و ضبط بیش از 1.2 میلیون yaba قرص و بیش از 63,000 بطری phensedyl در مارس و آوریل. متامفتامین بر اساس yaba می آید از میانمار در حالی که شربت سرفه phensedyl استفاده می شود به عنوان یک داروی قاچاق در از هند است.

BGB را Teknaf فرمانده گردان دگرمن فیصل حسن خان گفت: bdnews24.com که آنها تا به حال در ابتدا مشکلات حمل بدن جستجوهای مشکوک قاچاقچیان به آمدن به تماس نزدیک با دیگران مطرح خطر COVID-19 عفونت است. “در حال حاضر ما آن را انجام زیر دستورالعمل های بهداشتی,” او اضافه شده است.

چند بزرگ مواد مخدر hauls شده اند ضبط شده در طی سه ماه گذشته Khorshed علم گفت: دستیار کارگردان در بخش کنترل مواد مخدر.

او گفت: تعدادی از مواد مخدر مربوط به موارد کاهش یافته است و در شهرستانها اما افزایش در مناطق روستایی به ویژه در مرزها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de