هند به نظر می رسد به فروشگاه ارزان نفت در ایالات متحده آمریکا: وزیر نفت

طرح هند می تواند شبیه به یک حرکت توسط استرالیا که ماه گذشته گفت: آن را خواهد ساخت اورژانس ذخایر نفت در ابتدا با خرید نفت خام به فروشگاه در ما ذخیره نفت استراتژیک را به استفاده از قیمت نفت پایین است.

“ما در حال بررسی برخی از امکان اگر ما می توانید برخی از سرمایه گذاری های ما در کشور های مختلف … ما در حال بررسی امکان در ایالات متحده آمریکا اگر ما می توانید برخی از قیمت پایین نفت” Pradhan گفت.

قیمت نفت کاهش یافته است بیش از 40% تا کنون در سال 2020 اما برداشت که در چند هفته گذشته تا حدودی با توجه به تلاش های سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان برای کاهش عرضه است.

Pradhan گفت: هند است که در جهان سوم نفت بزرگترین مصرف کننده و وارد کننده در حال حاضر پر آن 5.33 میلیون تن استراتژیک ذخیره سازی و پارک حدود 8.5-9 میلیون تن نفت در کشتی ها در نقاط مختلف جهان و عمدتا در خلیج فارس.

هندی شرکتها نیز خود را پر تجاری مخازن و خطوط لوله با تصفیه سوخت و روغن.

Pradhan گفت: ذخیره نفت و محصولات به مبلغ حدود 20 درصد از هند سالانه نیاز دارد. هند واردات بیش از 80 درصد از نفت مورد نیاز است.

هند قصد دارد به ساخت جدید استراتژیک ذخیره سازی برای گسترش ظرفیت 6.5 میلیون تن است. Pradhan گفت: هند بود مشتاق به مشارکت از سرمایه گذاران جهانی در ساختمان این امکانات.

هند تقاضای سوخت تقریبا نصف شده در مارس به پایین ترین سطح خود از سال 2007 به عنوان یک مستند در سراسر کشور سفر و محدودیت هایی را برای مبارزه با گسترش رمان coronavirus فرسوده فعالیت های اقتصادی.

تا کنون در ماه مه هند بنزین و دیزل تقاضا حدود 60%-65% از آنچه در آن بود در همان ماه در سال گذشته و در ماه ژوئن در مصرف سوخت خواهد شد بازگشت به همان سطح به عنوان ژوئن 2019, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de