Coronavirus Outbreak, Novel Coronavirus COVID-19, nationwide lockdown, job loss, financial assistance, migrant workers, collateral security, credit history, credit rating, DatacultrNBFCs به طور جدی کار را برای فن آوری های مبتنی بر راه حل های برای پرداخت بلیط کوچک اندازه وام به افراد بدون داشتن سابقه اعتباری.

با فعالیت های اقتصادی در آینده به یک وقفه در سراسر کشور مستند تحمیل شامل گسترش بسیار مسری رمان Coronavirus COVID-19 بسیاری از مردم به ویژه کسانی که کار با unorganised بخش شغل خود را از دست. در این لحظه از بحران, با چشم انداز گرفتن برخی از کمک با راه co-وام نیز حذف شده با توجه به استفاده گسترده از دست دادن شغل می شود آن را حتی سخت تر برای کارگران است.

گرفتن کمک مالی از رسمی و موسسات مالی و یا نیاز به وثیقه امنیت و/یا سابقه اعتباری که از دست رفته برای میلیون ها نفر از کارگران مهاجر به عنوان آنها نمی قرض گرفتن پول از موسسات.

اخبار مرتبط

پس از آواره شدن از شغل خود را با دیگر منابع درآمد و کم و یا هیچ پس انداز آنها در حال مبارزه برای زنده ماندن و به فوریت نیاز به حمایت مالی.

در این وضعیت مالی غیر بانکی شرکت (NBFCs) به طور فعال در حال کار کردن برای فن آوری های مبتنی بر راه حل های برای پرداخت بلیط کوچک اندازه وام به افراد بدون داشتن سابقه اعتباری.

یکی از فن آوری است که کمک می کند تا NBFCs در گرفتن مجهز در این نیاز ساعت است و پیش بینی تقلب مدیریت و مجموعه دیجیتالی کردن راه حل.

یک Platform-as-a-Service(PaaS) ارائه دهنده Datacultr یکی از شرکت هایی است که امکان NBFCs در هند برای دیدار با اعتباری جدید خواسته های خود را با فن آوری های اختصاصی.

با استفاده از فن آوری های اختصاصی از Datacultr, NBFCs ممکن است ایجاد ارتباط با مشتریان خود را با استفاده از دستگاه های تلفن همراه در طول دوره تصدی وام. این تکنولوژی همچنین اجازه می دهد تا وام دهندگان را داده محور رفتاری مداخلات در طول چرخه زندگی و کمک به آنها برای برقراری ارتباط, یادآوری, آموزش و تدریجی اختلال در دستگاه تجربه اگر یک کاربر به طور پیش فرض.

با موثر مجموعه راه حل های موسسات مالی ممکن است در گسترش کتاب های خود را به ‘جدید به اعتباری’ در سراسر گوشه و گوشه و کنار کشور به عنوان بخش مالی خواهد شد که نقش مهمی را در کمک به اقتصاد ثبات پس از آن با در آوردن نقدینگی مورد نیاز.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de