Maruti می گوید یک کارمند آزمون Covid مثبت

maruti suzuki, maruti suzuki manesar plant, maruti suzuki coronavirus, COVID-19 maruti suzuki, coronavirus in India, coronavirus latest newsوجود دارد ممکن است یک احتمال مورد دوم از عفونت است.

ماشین, عمده, Maruti Suzuki گفت که یکی از کارکنان این شرکت Manesar بوته آزمایش مثبت در 22 مه سال 2020 برای Covid-19. آخرین حضور و غیاب در کارخانه در مارس 15, سالم, سلامت, و پس از آن محل اقامت خود را در منطقه به مهار منطقه و او با پیوستن به کار پس از آن به گفته یک سخنگوی شرکت.

این شرکت با اطلاع دولت های منطقه است. کارمند شده است در بیمارستان بستری و پایدار است. این شرکت ارائه تمام کمک های پزشکی و کمک به او را به عنوان در هر دستورالعمل دولت.

اخبار مرتبط

این شرکت متعهد شده است یک تماس با ما-ردیابی ورزش و به عنوان احتیاط همه کارکنان است که احتمالا می تواند در تماس شده اند توصیه به ماندن در خانه انزوا.

این سخنگو در ادامه گفت که این شرکت در محل قوی و با دقت طراحی شده دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای حداکثر ایمنی در برابر گسترش عفونت در محل کار و حمل و نقل است که می رود فراتر از انطباق مورد نیاز است. علاوه بر این نیز وجود دارد که Covid-19 نیروی کار است که از نزدیک نظارت بر پایبندی به ترید در این شرکت است. وجود دارد هیچ تاثیری بر عملیات کسب و کار از شرکت رسمی اشاره کرد.

وجود دارد ممکن است یک احتمال مورد دوم از عفونت است که به تازگی گزارش شده است. اطلاعات بیشتر است که به دنبال. این شرکت به دنبال خواهد داشت همان مفصل روش همانطور که در بالا رسمی اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de