ماسک بیش از حد خطرناک برای کودکان زیر دو می گوید: ژاپن گروه پزشکی

توکیو, مارس 26

کودکان با سن کمتر از دو نباید پوشیدن ماسک زیرا آنها می تواند تنفس را دشوار و افزایش خطر خفگی, یک, ژاپن, گروه پزشکی گفت: راه اندازی یک درخواست فوری از پدر و مادر به عنوان کشور بازگشایی از coronavirus بحران است.

نخست وزیر شینزو آبه برداشته وضعیت اضطراری برای توکیو و چهار نفر باقی مانده مناطق در روز دوشنبه پس از تعدادی از عفونت ها کاهش یافت و در سراسر ژاپن اما هشدار داد که این می تواند reimposed اگر این ویروس شروع به گسترش دوباره.

برای جلوگیری از گسترش ویروس کارشناسان بهداشت و درمان در سراسر جهان هستند توصیه مردم ماسک هنگامی که آن را دشوار است برای حفظ اجتماعی فاصله به عنوان کشورهای شل محدودیت های زیر coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

اما ژاپن اطفال انجمن هشدار داده است پدر و مادر که ماسک ها بیش از حد خطرناک برای نوزادان است.

“ماسک می تواند تنفس را دشوار است چرا که نوزادان را محدود هوایی معابر” را افزایش می دهد که این بار در قلب خود ارتباط گفت:, و اضافه کرد که ماسک همچنین افزایش خطر سکته گرما برای آنها.

“بیایید توقف استفاده از ماسک برای کودکان زیر 2 سال,” ارتباط گفت: در اطلاع در وب سایت خود را.

آن گفت که تا کنون تعداد بسیار کمی وجود دارد جدی coronavirus موارد در میان کودکان است و اکثر بچه ها آلوده شد از اعضای خانواده با تقریبا هیچ شیوع بیماری در مدارس و یا مراقبت از امکانات.

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری ها (CDC) و آکادمی اطفال آمریکا نیز می گویند کودکان با سن کمتر از دو نباید لباس پارچه پوشش صورت. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de