بمبئی: پیشرو مندل به تعویق انداختن Ganpati جشنواره جشن

Mumbai, Ganpati festival celebration,  COVID-19 pandemic,coronavirus outbreak, Magh Shudh Chaturthi, latest news on ganpati festivalجشنواره 10 روز آغاز می شود ‘Ganesh Chaturthi’, که در حال سقوط است در تاریخ 22 اوت این سال است. (فایل عکس:IE)

پیشرو گانش مندل در بمبئی تصمیم گرفته است برای به تعویق انداختن آن سالانه Ganpati, جشنواره, جشن, در این سال با در نظر COVID-19 بیماری همه گیر. جشنواره 10 روز آغاز می شود ‘Ganesh Chaturthi’, که در حال سقوط است در تاریخ 22 اوت این سال است. اما در پی شیوع کروناویروس ها GSB Ganeshotsav برای samiti در Wadala منطقه از بمبئی به تعویق انداخته است این جشن به ‘Magh Shudh Chaturthi’ در ماه فوریه سال آینده برای samiti را متولی وزیر Mukund Kamat در بیانیه ای گفت.

تصمیم گرفته شده است از نظر سلامت و ایمنی عمومی ، این تصمیم گرفته شده در زیر جهت “جناب Vidhyadhiraj Swamiji’ از Gokarn Partagali Jeevottam Muth در گوا بیانیه ای گفت:.

اخبار مرتبط

این Wadala-بر اساس GSB Ganeshotsav برای samiti است که سازماندهی جشن برای آخرین 65 سال است که یکی از غنی ترین و famousmandals در این شهرستان است. بیش از 15000 جانبازان بازدید از مندل در نماز به LordGanesh هر روز در طول 10 روز جشنواره است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de