وجوه متقابل: سرمایه گذاری در ریسک اعتباری بودجه ؟ شیفت به امن بانکی و PSU بودجه

The sharp markdowns have resulted in heavy redemptions by investors over the past year, with a few funds witnessing signi-ficant erosion in their AUM (>40%).تیز markdowns منجر به سنگین redemptions توسط سرمایه گذاران در سال گذشته با چند بودجه شاهد فرسایش قابل توجهی در اوم (>40%).

من سرمایه گذاری کرده اند در یکی از ریسک اعتباری صندوق. من باید برداشت مقدار کامل در از دست دادن به عنوان منو در حال سقوط است?
—Rahul Srivastava
ریسک اعتباری مربوط به احتمال به طور پیش فرض و یا تاخیر در بهره یا اصل بازپرداخت توسط صادر کننده از یک درآمد ثابت و امنیتی است. ریسک اعتباری بودجه موظف به سرمایه گذاری حداقل 65 درصد از دارایی های خود را در پایین رتبه اوراق بهادار (AA و زیر) که ارائه بازده بالاتر (vis-à-vis اوراق بهادار دولتی و AAA دارای مقالات) به جبران سرمایه گذاران ریسک اعتباری درگیر است. ریسک اعتباری بودجه مستعد ابتلا به ارزیابی markdowns با توجه به پیش فرض / تنزل رتبه از اساسی اوراق بهادار در زمان استرس های مالی. رکود اقتصادی و زمان مستند منجر به چندین کاهش رتبه ها و پیش فرض ها در زمان های اخیر با بودجه های مختلف شاهد قابل توجهی drawdowns (بیش از 25%) و شرکت های بزرگ اوراق قرضه گسترش گسترش به طور قابل توجهی بالاتر از خود را در دراز مدت به طور متوسط. تیز markdowns منجر به سنگین redemptions توسط سرمایه گذاران در سال گذشته با چند بودجه شاهد فرسایش قابل توجهی در اوم (>40%). برای دیدار با بالا redemptions مدیران صندوق مجبور به انحلال بالاتر امتیاز (امن) ابزار منجر به افزایش درصد قرار گرفتن در معرض به پایین-دارای ابزار است که به طور معمول جامد بیشتر تشدید بحران نقدینگی.

شما باید ارزیابی نمونه کارها در حال حاضر این صندوق به درک میزان منابع در رتبه های مختلف سطل مانند AAA, AA, A تاریخ و…. و سطح نگهداشت وجه نقد. چند مدیران صندوق باید اتخاذ اقدامات بیشتری برای کاهش تاثیر غالب اعتباری سناریو در پرتفوی خود را مانند تنوع دارایی های خود را در سراسر چندین صادر کنندگان و در نتیجه کاهش غلظت به واحد صادر کنندگان حفظ سطوح بالاتر از پول نقد برای دیدار با نقدینگی مورد نیاز ،

اخبار مرتبط

مشورت با مشاور مالی خود به ارزیابی امکان بیشتر کردن-نمرات در اوراق بهادار. AMCs همچنین پست به طور منظم به روز رسانی در صندوق موقعیت و نمایش در وب سایت خود را.

با توجه به زمان ضعیف اقتصادی سناریوی تخصیص این بودجه در حالت ایده آل باید در پوش 5-10 ٪ از نمونه کارها به طور کلی. ارزیابی خطر بازگشت تجارت در ارائه در حالی که سرمایه گذاری به چنین بودجه. خود را بر اساس زمان و تخصیص نمونه کارها ارزیابی آن شاید بهتر است برای تغییر به امن بدهی دسته مانند بانکداری و PSU وجوه و اوراق قرضه شرکت های بزرگ بودجه.

نویسنده مدیر سرمایه گذاری مشاوره مورنینگ مشاور سرمایه گذاری (هند). ارسال پرس و جو خود را به [email protected]

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de