NCLAT مجموعه کنار NCLT منظور در ساخت MCA در IBC مسائل

insolvency, individual insolvency, insolvency case, Insolvency and Bankruptcy code, IBC code, NCLAT, corporate ministryپس از NCLT منظور دولت به چالش کشیده و آن را در NCLAT کردم و اقامت از دادگاه در ماه دسامبر.

شرکت ملی قانون دادگاه استیناف (NCLAT) را نقض نوامبر 22 منظور از شرکت ملی قانون دادگاه (NCLT) که به دنبال implead وزارت امور شرکت (MCA) از طریق آن وزیر مهمانی مخاطب در تمام موارد مربوط به عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد (IBC).

این NCLT گفته بود ساخت MCA یک حزب خواهد اطمینان حاصل شود که معتبر رکورد در دسترس ساخته شده است توسط افسران وصول به مناسب قدردانی از مسائل. آن را تا به حال نیز گفت: سفارش خواهد بود قابل اجرا در سراسر کشور به تمام NCLT نیمکت.

اخبار مرتبط

سه عضو NCLAT نیمکت داوری در وصول به اعتراض گفت: NCLT منظور “implead وزیر وزارت امور شرکت به عنوان حزب مخاطب در تمام موارد از من&B کد چیزی است اما فراتر از قدرت دادگاه و آن tantamounts به اعمال یک قانون جدید در یک فوتی و فوری مد. در impugned سفارش ساخت آن را قابل اجرا در سراسر کشور به تمام نیمکت از NCLT غیرقابل دفاع است و گفت: به منظور رنج می برد از مواد بی نظمی و ثبت اختراع غیر قانونی در چشم قانون است.”

“به عنوان یک نتیجه منطقی این دادگاه مجموعه کنار impugned سفارش. در نتیجه در حال حاضر درخواست تجدید نظر موفق” به NCLAT سفارش تلفظ on May 22, گفت:.

پس از NCLT منظور دولت به چالش کشیده و آن را در NCLAT کردم و اقامت از دادگاه در ماه دسامبر.

در واکنش به NCLAT سفارش, Richa Roy, شریک, Cyril Amarchand Mangaldas گفت: “اگر چه وصول شده است مرکزی در اجرای IBC خود را که یک حزب به هر IBC پر کردن است که نه تنها بیش از حد اما شاید معکوس. این NCLAT منظور این است که در نتیجه استقبال از تصمیم گیری است که مجددا موقعیت صحیح است.”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de