نه طلا یا FDs, هندی, زنان ترجیح می دهند به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در حال حاضر – در اینجا به همین دلیل

real estate, real estate in India, women buying homes, home buying, home loan, income tax benefit on home loan, stamp duty, gold, fixed depositدولت و سیستم بانکی نیز رفتن مایل اضافی برای تشویق زنان به مستقل مالکیت خانه.

در هند امروز زنان باید تبدیل به نقطه کانونی برای توسعه دهندگان. به عنوان مخالف به قبل سناریو که در آن آنها می تواند در بهترین حالت در نظر گرفته شود تصمیم اثرگذارندهها زنان هندی در حال حاضر بسیار توانمند تبدیل شده اند و مستقل تصمیم گیران در خانه خرید مهم است. زنان برگزاری بسیار خوب شغل با رشد بسیار عالی چشم انداز – نه تنها در شرکت های بزرگ هند بلکه در مواضع دولت در سراسر صفوف.

“این یک واقعیت پذیرفته شده است که امروز زن هندی است که کاملا قادر به ساختن تصمیمات خود و بیشتر و بیشتر از آنها در حال گرفتن یکی از مهم ترین مراحل نسبت به خود و فرزندان خود استقلال — مالکیت خانه در حق خود. تعداد فزاینده ای از زنان در حال حاضر در نظر داشتن یک خانه به عنوان اجباری حتی قبل از اینکه به فکر ازدواج و این که آیا یا نه آنها قصد ازدواج در همه. داشتن یک خانه است که تا کنون قوی ترین امنیت لنگر که یک زن می تواند داشته باشد می گوید:” Santhosh Kumar, معاون رئیس ANAROCK مشاوران املاک.

اخبار مرتبط

این سناریو تغییر کرده است و حتی در مورد زنان متاهل است. به افت نسبتا جدید پویا یا dual-درآمد خانواده بسیاری از زنان در حال حاضر فعال شرکای مالی برابر با قدرت از پیشنهاد و اختیار و به طور فزاینده ای تبدیل شدن به لحاظ مالی مستقل است.

این تا به حال منجر به متمایز تغییر در تنظیمات سرمایه گذاری – که در آن در حالی که طلا و FDs (سپرده ثابت) استفاده می شود انتخاب اولیه برای زنان هند املاک و مستغلات در حال حاضر بالا در سبد سرمایه گذاری. در واقع در اخیر ANAROCK-LIC مالی مسکن تمایلات مصرف کننده بررسی نزدیک به 57 درصد پاسخ دهندگان گفتند که آنها ترجیح می دهند املاک و مستغلات به عنوان یک سرمایه گذاری دارایی کلاس در حالی که 28 درصد ترجیح سرمایه گذاری در بازار سهام 11 درصد در سپرده ثابت و فقط 4 درصد در طلا.

توسعه دهندگان کاملا سیمی به این پویا و اغلب به طور فعال دنده تبلیغات خود را نسبت به زنان است. دولت و سیستم بانکی نیز رفتن مایل اضافی برای تشویق زنان به مستقل مالکیت خانه.

برای مثال در هند, تمبر هزینه ثبت نام ملک پایین تر در برخی از کشورها آن است که اگر اجرا شده به نام یک زن است. دهلی نو تا راجستان پنجاب و هاریانا در حال متحده با چنین آرامش در تمبر برای زنان خریداران. معافیت در تمبر در محدوده 1-2 ٪ در کشورهای مختلف:


* زنان برای گرفتن تخفیف از INR 10,000 در مجموع تمبر شارژ

“می تواند وجود داشته باشد یک مالیات اضافی به نفع اگر ملک است که در مالکیت مشترک. مانند مردان و زنان homebuyers نیز واجد شرایط برای معافیت مالیاتی به Rs 1.5 لاخ تحت 80C بخش مالیات بر درآمد, قانون اصلی در پرداخت وام مسکن و به Rs 2 لاخ در بخش 24 در سال در نرخ بهره در وام مسکن. اگر ملک را اجاره سپس کل بهره در وام مسکن مجاز است به عنوان یک کسر است. به سود این مالیات اضافی بهره در وام مسکن ملک باید در co-مالکیت” به اطلاع کومار.

علاوه بر این, بسیاری از بانک های بزرگ در هند ارائه یک خانه پایین تر بهره وام به وام زنان در برابر مردان است. تخفیف می تواند متفاوت باشد از .05% به .25% بسته به بانک و مبلغ وام است.

بنابراین زنان در سراسر شهری هند در حال خرید ملک یا برای تنوع بخشیدن به پرتفوی سرمایه گذاری خود را و یا به سود مزایای متعدد منحصر به زنان است که طیف وسیعی از مزایای مالیاتی برای کاهش وام مسکن نرخ بهره توسط برخی از بانک ها و همچنین کاهش تمبر و هزینه ثبت نام در سراسر کشورهای مختلف.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de