رمان coronavirus جهش ممکن است آن را بیشتر عفونی: مطالعه

لندن, مارس 26

هیچ یک از جهش در حال حاضر مستند در رمان coronavirus به نظر می رسد به آن را بیشتر عفونی, با توجه به مطالعه ژنوم ویروس از بیش از 15 ، 000 COVID-19 بيمار از 75 کشور جهان است.

یافته های ساخت در یک مطالعه منتشر شده در مجله عفونت و ژنتیک و تکامل در اوایل این ماه که مشخص الگوهای تنوع در حال ظهور در ژنوم از SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

“به عنوان یک تعداد زیادی از جهش مستند شده است دانشمندان به سرعت در حال تلاش برای پیدا کردن اگر هر یک از آنها می تواند این ویروس بیشتر عفونی یا مرگبار, آن را به عنوان حیاتی به درک این تغییرات به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است” گفت: پروفسور فرانسوا Balloux از دانشگاه کالج لندن (UCL) در انگلستان است.

“ما شاغل رمان تکنیک برای تعیین اینکه آیا ویروس ها با جهش در واقع انتقال در یک نرخ بالاتر و متوجه شد که هیچ یک از نامزد جهش به نظر می رسد بهره گیری ویروس” گفت: Balloux سرب نویسنده در عین حال به مطالعه کارشناسی منتشر شده قبل از چاپ در bioRxiv.

Coronaviruses مانند سایر ویروس RNA می تواند به توسعه جهش در سه راه مختلف: اشتباه از کپی کردن خطاها در طول ویروسی تکثیر از طریق تعامل با دیگر ویروس ها آلوده همان سلول و یا می توان آنها را ناشی از RNA اصلاح سیستم که بخشی از میزبان ایمنی محققان توضیح داده شده است.

اکثر جهش های خنثی هستند در حالی که دیگران سودمند یا زیان آور به ویروس گفتند.

دانشمندان اضافه شده است که همه این نوع جهش می تواند تبدیل به بیشتر رایج است به عنوان آنها گذشت به نسل دیگر است.

این تیم از UCL و دانشگاه آکسفورد در انگلستان است که تا کنون شناسایی شده 6,822 جهش در SARS-CoV-2 در سراسر جهانی با دیتاست.

محققان گفت: 273 از جهش شواهد قوی وجود دارد که آنها را بارها و بارها رخ داده است و به طور مستقل.

از کسانی که آنها honed در روز 31 جهش است که رخ داده است حداقل 10 بار به طور مستقل در طول دوره این بیماری همه گیر.

برای تست اگر جهش و افزایش انتقال ویروس از طریق حمل آنها, محققان, مدل ویروس, تکاملی درخت.

آنها مورد تجزیه و تحلیل اینکه آیا یک جهش خاص در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای مشترک در درون یک شاخه از درخت تکاملی.

با انجام این محققان آزمایش این که آیا پس از یک جهش اول توسعه در یک ویروس فرزندان که ویروس خود را بهتر از نزدیک مربوط به افرادی است که نمی آن را حمل.

دانشمندان هیچ مدرکی وجود ندارد که هر یک از جهش های شایع در حال افزایش ویروس توانايی انتقال.

آنها دریافتند که برخی از جهش های شایع خنثی هستند اما بسیاری از آنها خفیف مخل به ویروس.

جهش و مورد تجزیه و تحلیل شامل یک ویروس سنبله پروتئین به نام D614G است که به طور گسترده ای گزارش شده به عنوان یک مشترک جهش که ممکن است این ویروس بیشتر در انتقال.

این شواهد جدید نشان می دهد که این جهش است که در واقع نه در ارتباط با افزایش ویروسی انتقال است.

محققان دریافتند که بسیاری از جهش های شایع به نظر میرسد ناشی از سیستم ایمنی بدن انسان به جای اینکه نتیجه این ویروس تطبیق رمان آن انسان هاست.

“این است که تنها به توان انتظار داشت که یک ویروس جهش یافته و در نهایت انشعاب به رده های مختلف به عنوان شایع تر می شود در جمعیت های انسانی اما این لزوما بدین معنا نیست که هر دودمان ظهور خواهد کرد که بیشتر انتقال یا مضر گفت:” لوسی van Dorp از UCL ژنتیک موسسه. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de