در اسکاتلند جزیره, خانه سالمندان مرگ و میر در معرض یک COVID-19 رسوایی

اما frailest نقطه در این جزیره باقی مانده catastrophically در معرض: صفحه اصلی مزرعه 40-تخت خانه سالمندان برای افراد مبتلا به زوال عقل. متعلق به یک شرکت سهام خصوصی, خانه, مزرعه تبدیل به یک گریم بنای تاریخی از فشار به حداکثر رساندن سود در بریتانیا بزرگترین خانه سالمندان زنجیر و از شکست دولت خود را برای محافظت از آسیب پذیرترین شهروندان است.

امروز همه اما هفت تن از ساکنان زده شده. بیش از یک چهارم مرده اند.

این ویروس تا به ویران خانه های پرستاری در سراسر اروپا و ایالات متحده است. اما مرگ و میر در خانه — 14,000 رسمی آمار و ارقام می گویند با بیش از هزاران مرگ به عنوان یک نتیجه مستقیم از ویروس در حال تبدیل شدن به یک تعریف رسوایی از همه گیر برای نخست وزیر بوریس جانسون.

با تمرکز در ابتدا در حفاظت از سلامت سیستم جانسون استراتژی بدان معنی است که برخی از بیماران آلوده شدند ناخواسته منتقل شده از بیمارستان ها و خانه های سالمندان. ساکنان و کارکنان محروم بودند آزمایش در حالی که خانه سالمندان کارگران التماس بیهوده برای دنده محافظ.

“ما شاهد تصاویر وحشتناک در اسپانیا و ایتالیا بنابراین توجه زیادی پرداخت شد به حفظ و تامین امنیت خدمات بهداشت ملی” گفت: دکتر دونالد Macaskill, مدیر اجرایی اسکاتلندی مراقبت که نشان دهنده خانه های سالمندان. “بیمه خدمات درمانی بود و اولویت بندی در هزینه های مراقبت های اجتماعی.”

در خانه, مزرعه, مجموعه فوق یک نقره اي دریاچه در شمال شرقی انگشت جزیره کارکنان و نمی دانم که چگونه به آن را حذف کردم داخل. اما در اوایل بیماری همه گیر آنها ابراز ترس به کارفرمایان خود را در مورد شرکت در آوردن کارگران از خارج از این جزیره است. و آنها مضطرب بیش از نیم دوجین ساکنان جدید که سپرده در تخت خالی برخی از آنها از بیمارستان ها و دیگران را از خانه های خود.

در پاسخ به شیوع اسکاتلند وزیر بهداشت گفت: یک بررسی انجام می شود باید از آن کل خانه پرستاری سیستم تحت افتد اسکاتلندی کنترل دولت. در انگلستان یک کمیسیون مستقل است که به دنبال “بالقوه جدی نقض” حقوق بشر در خانه های سالمندان.

مشکلات بودجه خانه های سالمندان یک لو لو می در سیاست بریتانیا پس از مارگارت تاچر خصوصی آنها در سال 1990 hobbled جانسون سلف ترزا ممکن است که پیشنهاد برای افزایش اقامت هزینه شد و با نام مستعار “زوال عقل مالیات.”

در حال حاضر جانسون احساس گرما. در مجلس عوام او چهره یک هفتگی سد بیش از خانه های سالمندان از جمله اتهاماتی است که به او دروغ گفته در مورد دولت هدایت بازی کردن احتمال شیوع بیماری.

“مردم در خانه های سالمندان آنها ندارد و همان صدا به من گفت:” جان گوردون عضو شورای محلی از Skye که 83 ساله پدر یکی از 10 مزرعه خانه ساکنان فوت کرده اند. “دولت شکست خورده است و ما مردم است.”

بریتانیا بیمارستان ها احترام برای ارائه رایگان جهانی بهداشت تحت پوشش. اما پرستاری صفحه اصلی سیستم است که قطعا آمریکا صادرات با غول شرکت های بزرگ مستقر در فلات قاره پناهگاه های مالیاتی اغلب کارگران پرداخت حداقل دستمزد و تلاش برای به زور گرفتن سود از پیری جمعیت است.

برای سود خانه های پرستاری در حال حاضر کنترل و حتی بیشتر از بازار بریتانیا — 86 درصد از بازار ایالات متحده است. و بزرگترین زنجیره HC-یکی که صاحب مزرعه شده است ضربه سخت است. موارد شکسته در دو سوم از آن 328 خانه. چهار کارکنان و 934 ساکنان فوت کرده اند.

در میان کشته شدگان بود کالین هریس 66 شوخ خانه, مزرعه مقیم مبتلا به زوال عقل و بیماری پارکینسون.

در ماه های قبل از هریس درگذشت مارس 6, نیروی انسانی آنقدر نازک است که خود را به بی اختیاری پد اغلب چپ مرطوب, فرسایش پوست را, ران, Mandie هریس همسرش نوشت: در یک شکایت است. دندان مصنوعی خود را از آمد unglued زمانی که او می خوردند.

پس از تماس تصویری مارس 8, Mandie هریس شکایت به HC-که او را دیدم مشاوران بدون محافظ دنده و ساکن شوهر راه رفتن پایین راهرو در لباس خیابانی. “است که در آن کنترل عفونت؟” در پاسخ شرکت به او گفت در یک ایمیل که استخدام شدن به عنوان یک پاک کننده و هریس’ “دندان به نظر می رسد تمیز و امن است.”

در داخل خانه, کارکنان, اعضای شدن دست پاچه گفت: سه کارگر که در صحبت خواست نامش فاش نشود زیرا آنها دستور داده شده بود به بحث publicly. در اوایل ماه آوریل جلسات ستاد آنها التماس کرد برای بهتر دنده محافظ و در برخی از موارد دستور خود را.

اما مدیریت گفت: کارگران به پوشیدن ماسک تنها در اطراف مشکوک coronavirus بیماران — رویکرد است که هریس در شکایت او را نسبت به “بسته شدن دروازه پس از اسب پیچ و مهره ای.” این شرکت به او گفت که مشاوران که می خواستم ماسک ارائه شده بودند با آنها شروع مارس 9. نه تا آوریل 18, یک هفته قبل از وقوع بودند و ماسک مورد نیاز است.

حتی پس گاهی اوقات مدیران حاضر به پوشیدن ماسک خود را از جمله در طب دور به ساکنان اتاق شکایت که آنها itched سه کارگران گفت.

به زودی پس از یک کشور مستند به اثر رفت در ماه مارس, یک معاون جدید مدیر وارد از کنت در جنوب شرقی انگلستان است. HC-یکی گفت او جدا شده قبل از شروع کار. اما قبل از او ساخته شده 650 مایل سفر به جزیره کارکنان و HC-یکی گفت. او در نهایت بیمار شد و کار متوقف شد ،

An undated family photo shows John Gordon, right, with his father, John, who died in Home Farm, a nursing home on the Isle of Skye off the western coast of Scotland. Anger over nursing home deaths in the coronavirus pandemic is being directed at Prime Minister Boris Johnson. (The Gordon Family via The New York Times)

یک تاریخ عکس خانوادگی نشان می دهد که جان گوردون حق با پدرش جان که درگذشت در خانه, مزرعه, خانه سالمندان در ایسل آاف سکی در سواحل غربی اسکاتلند. خشم بیش از خانه سالمندان مرگ و میر در این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال کارگردانی در نخست وزیر بوریس جانسون. (Gordon خانواده از طریق نیویورک تایمز)

احساس محافظت نشده توسط مدیریت کارکنان, تمیز کردن خانه با وسواس و اجرا خود فاصله قوانین. زمانی که ساکنان مبهوت به عنوان آنها اغلب شدند و مشاوران برگزار شد دست خود را و نوازش آنها. گاهی اوقات کارکنان را شکست گریه.

“مردم سنگ شده” یکی از کارکنان گفت.

HC-یک خانه سالمندان کسب و کار شده است پر سود به این شرکت پرداخت می شود بیش از 50 میلیون پوند یا حدود 61 میلیون دلار در سود سهام از سال 2017 تا 2019.

اما اعضای هیات در خانه و مزرعه رنج می برد. در طول 12 ساعت شیفت, آنها گاهی اوقات ساخته شده با بیش از یک پرستار و دو دستیاران در 18 تخت طبقه کارکنان گفت. ساکنان’ کمک دکمه buzzed پیوسته است.

کمبود نیروی انسانی آنقدر وخیم تنظیم کننده گفت: در ماه ژانویه که مزرعه خانه متوقف پذیرش ساکنان جدید است. بازرسی نشان داد که خانه بود نجس نیروی انسانی بود ناهموار و “سطح و کیفیت خدمات و حمایت از مردم دریافت کرده بود که همیشه کافی است.”

HC-یکی از آن گفت: “در مواجهه مزمن استخدام چالش ها” مجبور به تکیه بر کارگران موقت.

اما به همه گیر خروشان در بریتانیا مهلت قانونی جدید پذیرش در خانه و مزرعه برداشته شد. هنگامی که کارکنان شکایت در مورد خطر انتقال و حتی داوطلب به طور موقت به حرکت به صفحه اصلی برای جلوگیری از حمل این ویروس در داخل مدیریت گفت: تخت های مورد نیاز به مشتریان پرداخت دو کارگران گفت.

HC-یکی گفت که مانند سایر خانه های آن خواسته شده بود برای کمک به بیمارستان ها با اعتراف به برخی از بیماران.

در اواخر آوریل کارکنان ترس متوجه شدند: یک دستیار آزمایش مثبت است. کارکنان گفت: آنها متوجه شدند این خبر را از مدیریت اما از Facebook که در آن مشاور را در مورد آن نوشته شده.

ساکنان شد نشان علائم مانند باکتری اشتهای و درجه حرارت بالا. آوریل 27, یک شنبه اعضای هیات قاطعانه که ساکنان نیاز به کمک. مدیریت آنها خواست نگران نباشید با این استدلال که این فقط آنفولانزا سه کارگران گفت.

در زمان تست کمیاب بود: تا روز بعد از انجام اسکاتلند می گویند آن را ارائه آزمون برای هر خانه سالمندان با موارد. بنابراین تنها چهار صفحه 36 ساکنان در ابتدا داده شد. پتو آزمون بعد که هفته نشان داد که خطر ناک میزان شیوع: 28 ساکنان آلوده بودند همراه با 26 52 کارکنان است.

دستياران خانواده ها گفت: مدیران بودند آهسته به اذعان به احتمال زیاد گسترش یافته است. تا شوهرش نتیجه مثبت و هریس گفت: مدیریت به او گفت که او در حال درمان به عنوان اگر او تا به حال یک قفسه سینه و یا عفونت های دستگاه ادراری. بعد هریس گفت: مدیریت اصرار داشت او خسته شده بود اما هیچ چیز بدتر تنها برای او به دیدن او در یک تماس ویدیویی “به دنبال مرگ.”

HC-یک نسبت تعداد عفونت در بخشی به خانه, مزرعه بودن “یکی از اولین مراقبت از خانه که در آن همه مورد آزمایش قرار گرفت.” این شرکت گفت که “اعتماد به نفس مدیر عمل مناسب با توجه به آقای هریس’ سلامت است.”

پلیس در حال تحقیق در مورد مرگ سه نفر. محلی خدمات سلامت پا در کمک به اجرای خانه مزرعه. تنظیم کننده سعی کردم در این ماه به HC-یک پروانه در دادگاه اما پس از حمایت کردن.

در صورت عدم وجود اطلاعات در مورد شیوع نشینان گفت: شایعات ضرب و اعضای هیات بودند ناعادلانه سرزنش کرد.

“آن را به خوبی متصل جامعه” گفت: Keith مکنزی تنها خبرنگار محلی کوهستانی غرب مطبوعات آزاد در طول شیوع بیماری است. “اما البته در خوبی متصل جوامع آن همیشه حق اطلاعاتی که منتشر می شود.”

بریتانیا پرستاری صفحه اصلی زنجیر در حال حاضر حمل و بدهی های قابل توجهی شده اند خطر با افزایش هزینه ها و ياوه نرخ اشغال در طول بیماری همه گیر. HC-یک هشدار داد که خود را “توانایی همچنان به عنوان یک نگرانی رفتن” در معرض خطر بود.

اما پرستاری صفحه اصلی امور مالی دشوار است برای ردیابی. HC-یک گروه شامل 62 شرکت 19 نفر از آنها ثبت نام دریایی و پدر و مادر خود شرکت مستقر در جزایر کیمن.

“این پول قبل از مراقبت تمام وقت” هریس گفت. “کارکنان آنها خیلی سخت کار کرده اند اما آنها اجازه داده شده است.”

در بعد از ظهر مارس 6, پرستاران به نام هریس به او بگویید که او تنفس بود شکست. او با عجله بیش از. Zoe Docherty خانوادگی شد و در حال حاضر در دنده محافظ, برگزاری پدرش دست.

Docherty پرسید که مادر اجازه داده می شود در داخل; مدیریت گفته بود آنها می تواند به نوبت بازدید. اما او و مخالف در مورد نحوه چگونگی مبادله و در Docherty را از کوره در رفته اصرار پرستار چپ به مشورت همکاران.

در ضمن هریس درگذشت, با همسر خود به دنبال از طریق شیشه از خارج.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de