Paytm اجازه می دهد تا Vodafone ایده از ویژگی های تلفن کاربران به شارژ با استفاده از آپی

Paytm در حال حاضر توانمند سازی کاربران تلفن از ویژگی های شارژ برای خود Vodafone ایده شماره فقط با یک مدرک معتبر آپی ID.

Paytm روز سه شنبه گفت: این همکاری وودافون ایده و ملی پرداخت شرکت از هند (NPCI) اجازه می دهد تا کاربران تلفن از ویژگی های برای شارژ شماره های خود را با استفاده از صدای آمریکا. “Paytm در حال حاضر توانمند سازی کاربران تلفن از ویژگی های شارژ برای خود Vodafone ایده شماره فقط با یک مدرک معتبر آپی ID. همراه با مخابرات عمده و ملی پرداخت شرکت از هند (NPCI) برای گسترش این خدمات در سراسر کشور” Paytm در بیانیه ای گفت.

این حرکت کمک خواهد کرد کرور از شهروندان که عمدتا با استفاده از ویژگی های گوشی های تلفن همراه در حال حاضر به بالا تا شماره خود را بدون نیاز به بازدید از فروشگاه های فیزیکی آن اضافه شده است. Paytm گفت که این سرویس بر اساس NPCI پرداخت خدمات *99# که با این نسخهها کار در مصاحبههای بدون ساختار Supplementary Service Data (USSD) کانال.

اخبار مرتبط

این سرویس بانکداری تلفن همراه اجازه می دهد تا معاملات با استفاده از ویژگی های اساسی گوشی بدون نیاز به داشتن یک تلفن همراه در اینترنت اطلاعات تسهیلات برای استفاده از USSD مبتنی بر بانکداری است. “وجود دارد بیش از 550 میلیون گوشی از ویژگی های کاربران در کشور است. اکثر آنها مهاجران و روزانه دستمزد حقوق بگیران. با توجه به ادامه مستند بسیاری از مردم که تکیه به طور عمده بر روی تلفن همراه فروشگاه شارژ کیوسک در حال پیدا کردن آن را دشوار است به بالا را از ویژگی های اساسی همراه است که به ندرت داده ها در اینترنت تاسیسات” Paytm معاون ارشد Abhay شارما گفت.

Praveena Rai افسر ارشد عامل از NPCI گفت: USSD مبتنی بر خدمات را تسهیل کاربران تلفن از ویژگی های داشتن یک آپی ID به نگه داشتن در تماس با آنهایی که نزدیک و عزیز حتی اگر آنها نمی, پیدا کردن تلفن همراه شارژ مغازه در محلات. “این سرویس USSD نیز کمک به مردم ثبت نام خود را آپی شناسه در BHIM آپی و ارائه آنها را با یک درز شارژ همراه تجربه” رای اضافه شده است.

Avneesh Khosla مدیر-بازاریابی Vodafone ایده Ltd گفت: در دو ماه گذشته این شرکت راه اندازی کرده است یک کشت از اقدامات برای کمک به مصرف کنندگان همیشه در ارتباط ماندن. “ما معتقدیم که این همکاری با Paytm خواهد شد کمک به تسهیل تعداد زیادی از ما دیجیتالی بیارتباط مشتریان برای شارژ از طریق USSD و بدون اینکه وابسته به اینترنت تلفن همراه دیجیتال هر برنامه یا فیزیکی خرده فروشی لمس نقطه,” او اضافه شده است. اگر یک مشتری آپی ID ثبت نشده است با BHIM آپی آنها پس از آن نیاز به شماره گیری *99# و پس از آن آنها نشان داده شده است تمام حساب های بانکی مرتبط با شماره تلفن همراه از آن USSD تماس گرفته شده است در. مشتری پس از آن انتخاب حساب بانکی او می خواهد به ثبت نام خود آپی ID با و مجموعه تا آپی پین.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de