راهول گاندی در کنفرانس مطبوعاتی: “هدف و منظور از مستندات شکست خورده در هند’

coronavirus lockdown indiaراهول گاندی گفت که هدف از مستندات شکست خورده است در هند. (فایل)

Coronavirua هند مستند: کنگره رهبر راهول گاندی در روز سه شنبه گفت که هدف از مستند شکست خورده است و در هند به عنوان او با اشاره به افزایش Coronavirus موارد در چند روز گذشته. پرداختن رسانه ها, Rahul گفت که هند تنها کشور در جهان است که با برداشتن مستند زمانی که این ویروس به صورت تصاعدی در حال افزایش است.

“این بسیار روشن است که هدف از مستندات شکست خورده در هند” سابق کنگره رئیس جمهور گفت:.

اخبار مرتبط

حمله به نخست وزیر نارندرا خود را زودتر نظرات که مستند بود به نجات جان هزاران نفر او گفت: “چهار مرحله از مستند داده اند و نه نتیجه آن است که نخست وزیر رود.”

مرحله چهارم از coronavirus مستند به پایان خواهد رسید در مه 31. بر خلاف گذشته دو فاز از این مستند که اقدامات سختگیرانه در محل در حرکت عمومی دولت در ارائه تسهیلات قابل توجهی در سوم و چهارم فاز.

این کشور گزارش داد یک جهش در گسترش coronavirus در چند روز گذشته. با توجه به وزارت بهداشت داده بیش از 6500 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در کشور در 24 ساعت گذشته, گرفتن شمارش به 1,45,380. آن گفت: 146 نفر کشته شده اند در 24 ساعت گذشته مصرف کلی تلفات به 4,167. هند در حال حاضر در میان لیست 10 کشور هستند که به شدت آسیب دیده توسط ویروس.

Rahul همچنین سوال مودی طرح دولت برای مقابله با این وضعیت به عنوان ویروس همچنان به انتقام ویران کردن.

“آنچه که دولت مرکزی برنامه ریزی برای انجام رفتن به جلو به این بیماری در حال رشد است? چه استراتژی دولت تا آنجا که باز کردن هند نگران است; چگونه آن را به قصد کمک به مهاجران متحده” او پرسید.

Rahul بیشتر تصریح کرد که این مرکز باید دم پول نقد به مردم است. “این منجر به مرگ خواهد شد اگر آنها آن را انجام نمی,” او گفت:.

“یک وضعیت خطرناک خواهد بوجود می آیند اگر حمایت مالی به مردم و صنعت داده نشده است” او اشاره کرد.

کنگره رهبر نیز خواسته مرکز “باید به پشتیبانی متحده” و اضافه شده است که آن را دشوار خواهد بود برای کنگره-حکومت متحده به تابع بدون مرکزی پشتیبانی می کند.

چندین کنگره-حکومت متحده را متهم کردند که دولت مودی از ارائه کافی برای کمک به جزر و مد بیش از COVID criris.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de