ریو جدید در کمپین #KnowYourFlow داعش به زنان برای حفظ قاعدگی بهداشت

#KnowYourFlow raises awareness on the usage of the right products #KnowYourFlow آگاهی در استفاده از محصولات مناسب

پیش از قاعدگی بهداشت روز 28 ژوئن دستمال بهداشتی با نام تجاری ریو به راه اندازی یک کمپین #KnowYourFlow به منظور بالا بردن آگاهی در مورد چالش هایی که زنان با توجه به جریان سنگین و تشویق زنان برای انتخاب محصول مناسب بسته به جریان آنها به منظور اطمینان از خوب قاعدگی بهداشت.

“در جامعه ما زنان باید normalised این extremeness از دوره خود را به علت عدم آگاهی در مورد جریان سنگین و بنابراین نمی دانم که وضعیت آنها ممکن است نیاز به آنها را به استفاده از محصولات مختلف از هنجار. این نتایج اغلب در نشت رنگ دستمال سفره سرشار نرخ بالاتر از عفونت به دلیل ترک کامل پد برای بیش از آن باید علاوه بر خارش و ناراحتی به دلیل نیاز به جبران با استفاده از کیسه های متعدد در یک بار. همه اینها نشانه های ضعیف قاعدگی بهداشت شیوه” با نام تجاری گفت: در یک مقام رسمی در ارتباط است.

اخبار مرتبط

کمپین ویترین یک سری از شباهتها به برجسته چگونه زنان احساس زمانی که آنها با استفاده از به طور منظم دستمال در جریان سنگین. با توجه به Kartik جوهری معاون رئیس جمهور نوبل بهداشت اکثریت قریب به اتفاق زنان در هند است که رنج می برند از جریان سنگین هستند تشخیص داده نشده و بد آگاه در مورد وضعیت خود را. “ما درک می کنیم که این سفر با استفاده از یک پارچه به دستمال بهداشتی شده است طولانی و دشوار یک. اما این نیاز به تصفیه بیشتر به عنوان یک چند اندازه همه مناسب نیست. وجود دارد بسیاری از اندازه های از دست رفته در میان است که منجر به مسائل مربوط به بهداشت است که نیاز به خطاب. و یک تکه از آن را با معاملات سنگین در جریان است که تا کنون نادیده گرفته شده است,” او اضافه شده است.

کمپین راه اندازی شده است در سراسر کانال های رسانه های اجتماعی از نام تجاری. “با این کمپین ما می خواهیم برای رسیدن به زنان و کمک به افزایش آگاهی در مورد پیامدهای که نادیده گرفتن و به رسمیت شناختن جریان سنگین به عنوان یک منحصر به فرد بیماری ممکن است در بدن. همچنین افزایش آگاهی در مورد چگونگی استفاده از محصولات مناسب می تواند کمک به حفظ خوب قاعدگی رعایت بهداشت تا حد زیادی به” جوهری اظهار داشت. این کمپین با هدف نشان دادن همبستگی با زنان در مواجهه با این چالش و اجازه دهید آنها را می دانم که آنها به تنهایی و همراه با متلاشیکننده سن اسطوره های اطراف این بیماری است.

دفعات بازدید: همچنین: Sakshi را ‘آن’ فیلم مردم را به گام رو به جلو برای جلوگیری از سوء استفاده از کودکان

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de