شما در حال عادت کردن به ماسک. شما پوشیدن یک چهره سپر?

“من پوشیدن چهره سپر هر بار که من وارد یک فروشگاه یا ساختمان های دیگر” دکتر الی Perencevich گفت. “گاهی اوقات من هم پوشیدن ماسک های پارچه ای در صورت نیاز توسط فروشگاه سیاست.”

Perencevich یک بیماری عفونی پزشک در دانشگاه آیووا و شهر آیووا امور جانبازان سیستم مراقبت های بهداشتی. در یک نظر مقاله منتشر شده در ماه گذشته در JAMA او و دو همکار استدلال کرد که ساده و پاک کردن صورت پلاستیک سپر می تواند کمک به کاهش انتقال عفونت هنگامی که اضافه شده به بهداشت عمومی اقدامات مانند افزایش, تست, تماس, ردیابی, اجتماعی فاصله و بهداشت دست.

ایده این است که نه فقط یک آزمایش فکری. در سنگاپور دانش آموزان پیش دبستانی و معلمان خود را دریافت خواهد کرد سپر چهره زمانی که آنها بازگشت به مدرسه در ماه آینده. محلی کارشناسان بهداشت توصیه می شود که معلمان در فیلادلفیا پوشیدن سپر در هنگام بازگشایی مدارس و معلمان اتحادیه در پالو آلتو کالیفرنیا درخواست آنها را به عنوان به خوبی.

اما می توان آن را دشوار است به تصور آمریکایی ها در حال حاضر به قرار دادن بر روی نوع دیگری از تجهیزات حفاظتی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس باید shirked با پوشیدن ماسک در تنظیمات که به نظر می رسد به تماس با آنها صورت ساده-پوشش مورد نیاز را موجب درگیری در فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها.

چهره سپر مدت طولانی است که تجهیزات مورد نیاز برای بسیاری از مراحل در بیمارستان. پزشکان و پرستاران آنها را می پوشند وقتی گزاری تراشه COVID-19 بيمار در طول عمل جراحی است که ممکن است باعث خون و تکه استخوان به پرواز.

به عنوان بحث به وجود آمد که آیا کوچک coronavirus قطرات می تواند شناور در هوا جریان, حفاظت از چشم و صورت کل یک موضوع بزرگتر در مراقبت های بهداشتی تنظیمات گفت: Dr شری یو, یک پوست ساکن وابسته و بریگهام و بیمارستان زنان در بوستون ، مردم به آنها نیاز به انجام بینی سواب برای coronavirus آزمون یا تریاژ در اورژانس. به عنوان کمبود loomed یو بود در میان بسیاری از مردم و گروه ها در سراسر کشور که شروع به ساخت سپر چهره برای خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.

“چیز خوب در مورد سپر چهره است که می توان آنها را resterilised و تمیز, توسط, کاربر, پس, آنها قابل استفاده مجدد به طور نامحدود تا زمانی که برخی از مؤلفه ها می شکند یا ترک” یو گفت.

ساده الکل پاک کردن یا شستشو با صابون و آب گرم است تمام طول می کشد برای سپر به آلاینده دوباره.

فولاد ماسک و N95s از سوی دیگر هستند به معنای دفع پس از هر بار استفاده, اگر چه برخی از مطالعات نشان داده اند که ماسک را می توان مورد استفاده مجدد قرار دو یا سه بار پس از سترون قبل از آنها از دست دادن یکپارچگی است.

Perencevich معتقد است که در صورت سپر باید ترجیح تجهیزات حفاظت شخصی از هر کس به همین دلیل است که کارکنان مراقبت های بهداشتی استفاده از آنها: آنها محافظت از تمامی صورت از جمله چشم ها و جلوگیری از مردم را از دست زدن به چهره خود را و یا سهوا در معرض خود را به کوروناویروس.

a video still of aerosols expelled into a face shield at a distance of 18 inches. The New York Times

یک ویدئو هنوز از ذرات معلق در هوا به اخراج یک چهره سپر در فاصله 18 اینچ. نیویورک تایمز

چهره سپر ممکن است راحت تر به پوشیدن از ماسک او گفت: مقایسه آنها با استفاده از عینک یا کلاه. آنها بسته بندی کردن در اطراف یک بخش کوچک از یک فرد پیشانی به جای پوشش بیش از نیمی از چهره خود را با مواد است که می تواند ایجاد اصرار به خارش.

بسیاری از مردم نیز پوشیدن ماسک نادرست آنها اجازه اویزان کردن راهنمایی از بینی خود را و یا کتمان فقط دهان خود را. مردم نیز تمایل به تنظیم مجدد ماسک صورت غالبا و یا حذف آنها را به برقراری ارتباط با دیگران افزایش می دهد که خود را در خطر و یا در معرض آلوده کردن دیگران, او گفت:. و در حالی که پارچه ماسک می تواند به جلوگیری از گسترش میکروب به دیگران آنها معمولا نمی محافظت از پوشنده لباس از عفونت است.

چهره سپر می تواند همچنین کمک به افرادی که بستگی لب خواندن Perencevich گفت. آنها ممکن است کمی dorky به دنبال اما سپر اجازه می دهد تا عبارات صورت و لب حرکات قابل رویت باقی می ماند در حالی که خدمت به عنوان یک آشکار یادآوری اجتماعی را حفظ فاصله.

هنوز هم او و دیگر کارشناسان اذعان دارند که در صورت سپر باید محدودیت های خود را.

درست مانند ماسک های آنها باید در هنگام خوردن غذا در سالن های غذاخوری یا رستوران. و مطالعات در مورد چگونه به طور موثر آنها را کاهش می دهد یک فرد ویروسی قرار گرفتن در معرض کمیاب هستند.

یک سرفه شبیه سازی مطالعه در سال 2014 پیشنهاد کرد که یک سپر می تواند به کاهش یک کاربر را ویروسی قرار گرفتن در معرض 96% زمانی که فرسوده در 18 اینچ از کسی که سرفه. اما اکثر مردم در عموم بسیار دورتر از دیگران آنها در حال تعامل با گفت: William Lindsley یک bioengineer در موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی که چراغ مطالعه. قطرات بزرگ است که ممکن است حاوی ویروس را به زمین قرار می گیرند به سرعت کاهش نیاز به یک چهره سپر فرسوده هنگامی که ایستاده دورتر.

حتی در محدوده نزدیک وجود دارد می تواند حالات که در آن صورت سپر نه به عنوان موثر به عنوان ماسک مانند N95s که ایجاد یک مهر و موم در اطراف است.

“اگر شما رو به یک وری یا من پشت سر شما — شاید شما در یک میز نشسته و من ایستاده — وجود حالات دیگر شما می توانید تصور کنید که در آن قطرات آمده می تواند در اطراف یک چهره سپر” Lindsley گفت.

نیز وجود دارد که بدون تحقیق در مورد چگونه به خوبی یک چهره فرد را محافظت می کند مردم دیگر از ویروسی انتقال مفهوم به نام منبع کنترل است که سود اصلی از فولاد و پارچه ماسک.

یکی از دلایل اصلی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تغییر, توصیه های خود را به نشان می دهد هر کس پوشیدن چهره و پوشش در عمومی برای محافظت از دیگران در مورد آنها در میان بدون علامت یا presymptomatic گروه از افراد آلوده به ویروس.

“من از طرفداران بزرگ از چهره سپر” گفت: Saskia Popescu ارشد پیشگیری از عفونت متخصص در دانشگاه جرج میسون در Fairfax, Virginia. “اما من فکر نمی کنم ما می توانید آنها را تعویض برای ماسک صورت فقط رتبهدهی نشده است.”

Perencevich و همکارانش انتظار می رود که تحقیقات بیشتر نشان داده خواهد شد سپر به نسبت به پارچه ماسک نه تنها به خاطر سپر ارائه صورت کامل حفاظت بلکه چون آنها تقریبا غیر ممکن است را می پوشند اشتباه است.

“به یاد داشته باشید اثر بستگی دارد نه تنها در خواص ذاتی از پوشش صورت خود را, اما همچنین چگونه به خوبی صورت پوشش پوشیده شده است,” او گفت:.

و او و شرکت خود نویسنده را تصور کنید که افرادی که تمایلی به پوشیدن ماسک را پیدا خواهد کرد در صورت سپر راحت تر: هنگامی که یک فرد تلاش می کند تا یکی از آنها می گویند پوشنده لباس متوجه آن مزایای بسیاری است.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de