‘1 در هر 6 جوان کارگران متوقف طول تاج مستند’

ژنو, مارس 27

بیش از یک در هر شش جوان کارگران باید متوقف شود کار در طول بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان ملل متحد کار آژانس در گزارش روز چهارشنبه هشدار طولانی مدت خرید اینترنتی است که می تواند منجر به یک “قفل کردن نسل” اگر مراحل نیست گرفته شده به سهولت بحران است.

سازمان بین المللی کار سازمان در چهارمین نسخه از گزارش خود را در مورد تاثیر این بیماری همه گیر در شغل می گوید که ساعت کار معادل 305 میلیون شغل تمام وقت از دست داده اند با توجه به COVID-19 بحران با آن به شدت احساس ترین در حال حاضر در آمریکا یک کانون شیوع بیماری در حال حاضر.

ILO مدیر کل گای رایدر هشدار داد از “خطر” است که کارگران جوان در سن 15 تا 28 خاص می تواند از ناتوانی در دریافت آموزش مناسب یا به دست آوردن دسترسی به مشاغل است که می تواند گسترش فراتر از همه گیر و آخرین حد به کار خود را استخدام.

“آنها شده اند اساسا خارج از شغل خود,” او گفت: با اشاره به یکی از شش اسرائیلی که کار متوقف شد.

“این خطر وجود دارد در دراز مدت محرومیت. زخم از افراد جوان که از مطالعه حذف از بازار کار در اوایل در حرفه خود است که به خوبی گواهی ادبیات.” “بنابراین من فکر نمی کنم آن است که راه به اغراق به بحث در مورد خطر یک قفل کردن نسل” رایدر اضافه شده است.

از کسانی که هنوز نزدیک به یک در چهار یا 23 درصد – را دیده اند کار خود را در ساعت کاهش می یابد, سازمان بین المللی کار گفت: با اشاره به “سه گانه شوک” در مواجهه با کارگران جوان: تخریب کار آنها اختلال به خود آموزش و پرورش و موانع حرکت در نیروی کار و یا وارد کردن آن در وهله اول.

“ما خطر ایجاد یک وضعیت — در این نوع از عکس فوری از بیماری همه گیر — که خواهد شد که اثرات ماندگار” رایدر گفته مجازی کنفرانس خبری از ILO ستاد. “بسیاری از افراد جوان هستند و به سادگی رفتن به سمت چپ در پشت در اعداد بزرگ.

“و این خطر وجود دارد — و دوباره این درس از تجربه گذشته — که این شوک اولیه به افراد جوان یک دهه یا بیشتر بیش از یک دهه” رایدر گفت. “آن را تحت تاثیر قرار مسیر کار افراد جوان کار مردم در طول زندگی کاری خود را.”

سازمان بین المللی کار گفت: سیاستگذاران می توانید مراحل برای سهولت خرید اینترنتی جمله با فراهم کردن “تضمین” برای محافظت از اشتغال و مهارت و نورد COVID-19 “تست و ردیابی” اقدامات است که می تواند کمک به بهبود ایمنی و مردم بازگشت به کار سریع تر و با خیال راحت.

این گزارش بر اساس یک نظرسنجی که ته ILO و شرکای آن بر روی اشتغال جوانان. آژانس می گوید كه در حال حاضر در یک موقعیت مخاطره آمیز نسبت به سایر رده های سنی با کار نرخ هنوز هم زیر کسانی که قبل از سال 2008 بحران اقتصادی است.

از 178 میلیون جوان کارگران شاغل در سراسر جهان بیش از 40 درصد در “ضربه بخش زمانی که بحران آغاز شد” مانند خدمات مواد غذایی و مهمان نوازی صنایع ILO گفت. بیش از سه چهارم از کارگران جوان در “غیر رسمی” مشاغل از جمله 94 درصد از کارگران جوان در آفریقا به تنهایی. AP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de