50 درصد جویندگان کار افزایش مهارت در مستند برای بهتر فرصت های شغلی: بررسی

job seekers,lockdown period, Naukri.com,  coronavirus pandemic, career opportunities, jobs, vacancy, career opportunities, carrer growth, latest news on jobsاین نظرسنجی همچنین نشان داد که جویندگان کار از آن دارو یا پزشکی بهداشت و درمان و BFSI صنایع کمتر نهفته اخراج و حقوق و دستمزد کاهش در مقایسه با همتایان خود از سایر صنایع است.

نزدیک به نیمی از جویندگان کار مورد استفاده این مستند دوره به منظور افزایش مهارت های خود را برای بهتر فرصت های شغلی و دراز مدت رشد حرفه ای یک نظرسنجی نشان داده است. این مستند ممکن است هموار راه را برای عدم قطعیت در بازار کار با, گزارش از اخراج و حقوق و دستمزد کاهش اما تنها 10 درصد فعال جویندگان کار تایید کرد که آنها گذاشته شده با بررسی های شغلی پورتال Naukri.com نشان داد.

این کشور اعمال شده در سراسر کشور مستند در 25 مارس به مهار بیماری همه گیر کوروناویروس که تمدید شده است سه بار به مه 31.

اخبار مرتبط

این ناخواسته مکث در استخدام و فعالیت باز است راه های جدید برای جویندگان کار به بالا-مهارت های خود و افزایش دامنه تخصص و نزدیک به 50 درصد جویندگان کار تایید کرد که آنها در حال استفاده از این زمان به تمرکز بر روی خود و توسعه آن اضافه شده است.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

علوم اطلاعات و تجزیه و تحلیل ترافیک دوره (22 درصد) و پس از بازاریابی دیجیتال (20 درصد) و امور مالی و مدیریت ریسک (16 درصد) بودند در میان بالا بودن دوره برداشت جویای کار به بالا-مهارت های خود را.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که جویندگان کار از آن دارو یا پزشکی بهداشت و درمان و BFSI صنایع کمتر نهفته اخراج و حقوق و دستمزد کاهش در مقایسه با همتایان خود از سایر صنایع است.

Naukri.com آیا این نظرسنجی آنلاین در میان 50,000 فعال جویای کار برای ارزیابی احساسات خود را در اطراف بازار کار, پیشرفت حرفه ای و افزایش انتظارات.

بررسی نشان داد که ترس از دست دادن شغل و یا حقوق و دستمزد قطع نشده است کلید رانندگان برای تغییر شغل به عنوان حدود 70 درصد از افراد جویای کار هستند سراغ شغل جدید برای بهتر فرصت های شغلی و به دنبال آن 16 درصد با توجه به کاهش حقوق و دستمزد توسط خود سازمان و 14 درصد به علت ترس از گذاشته شدن توسط خود شرکت است.

از 10 درصد از جویندگان کار که در حال حاضر گذاشته شده است و 15 درصد از خطوط هوایی و e-commerce صنعت و حدود 14 درصد از صنعت مهمان نوازی.

حدود 13 درصد از این گذاشته و کارکنان ارشد حرفه ای با بیش از 11 سال تجربه کاری و مشغول به کار شد یا فروش (12 درصد) منابع انسانی و مدیریت (12 درصد) بازاریابی (11 درصد) و یا عملیات و زنجیره تامین (11 درصد) و نقش آن گفت.

این بررسی به گسترده جهت حفظ احتیاط نسبت به چشم انداز آینده بازار کار. در حالی که تنها 10 درصد جویندگان کار تایید شده است که آنها گذاشته و طبق نظرسنجی تقریبا 34 درصد ترس که اخراج قریب الوقوع است.

“این’Step-Up’ ابتکار Naukri.com با هدف تسهیل در استخدام از گذاشته شدن بخش بهبود کشف خود را با استخدام و هزینه کمتر دسترسی به CV خود را. در سمت مثبت آن است که دلگرم کننده برای دیدن که بیش از 50 درصد از افراد جویای کار با تمرکز بر upskilling برای بهتر فرصت های شغلی و است که راه مطمئن شات طولانی مدت رشد حرفه ای? Naukri.com رئیس کسب و کار افسر Pawan Goyal گفت.

در حقوق و دستمزد برش جلو یک سوم جویندگان کار نشان داد که کاهش حقوق و دستمزد نشده است اعلام کرد اما به احتمال زیاد به زودی.

در بسیاری نهفته بخش هایی مانند شرکت های هواپیمایی مهمان نوازی و e-commerce تقریبا نیمی از جویندگان کار نشان داد که کاهش حقوق و دستمزد اعلام شده در شرکت های خود را در آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de