پس از مودی اقتصادی بسته Nitin کرد می پرسد متحده به تراشه تومان 20 lakh cr بیشتر برای مبارزه با کروناویروس

state government, loan, state borrowing, GSDP, Nitin کرد گفت که وجود دارد بیشتر نقدینگی مورد نیاز برای تقویت اقتصاد و در نتیجه یکی دیگر از 10 تومان لاخ کرور می توان از طریق بخش دولتی و خصوصی سرمایه گذاری.

اتحادیه وزیر Nitin کرد امروز گفت که کشورها باید کمک Rs 20 lakh کرور روپیه هفته پس از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد یک مگا اصلاحات اقتصادی بسته Rs 21 لاخ کرور برای مبارزه با اختلالات رهبری coronavirus بیماری همه گیر. Nitin کرد گفت که وجود دارد بیشتر نقدینگی مورد نیاز برای تقویت اقتصاد و در نتیجه یکی دیگر از 10 تومان لاخ کرور می توان از طریق بخش دولتی و خصوصی سرمایه گذاری به همین علت است. وزیر افزود که هند را برنده اقتصادی و تاج جنگ حتی به تمام بخش های جامعه از جمله مهاجران رسانه ها, کسب و کار افراد و کارکنان مشکلات روبرو هستند در حال حاضر.

نخست وزیر نارندرا مودی اعلام ویژه اقتصادی بسته بندی و مطرح شعار به هند متکی به خود. در حالی که جزئیات از بسته اقتصادی وزیر دارایی Nirmala Sitharaman مطرح خالص استقراض محدود برای دولت از 3 درصد از تولید ناخالص داخلی دولت محصول (GSDP) به 5 درصد را در دسترس اضافی تومان 4.28 لاخ کرور به تمام متحده ترکیب شده است. وزیر دارایی همچنین مشخص شده است که ایالات متحده باید مورد استفاده تنها 14 درصد از Rs 4.8 لاخ کرور تا کنون این مالی.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: کارگران مهاجر بازگشت به بازار کار: اشتغال بیماری ممکن است به زودی احیا به کار شکار آغاز می شود

در ضمن متحده در حال کار سخت به آمپر تا درآمد خود را با جذب سرمایه گذاری خارجی و اصلاح قوانین کار. بعد از مودی خواست آمریکا برای افزایش تلاش ها برای جذب شرکت ها به دنبال به جلو به تغییر پایه از چین و بسیاری از کشورهای رو به جلو آمده اند با برنامه ریزی برای یکسان است. این اوتار پرادش دولت در حال حاضر صحبت به حدود 100 غول شرکت های ایالات متحده در مورد امکانات آنها می توانید آنها را در دولت است. به طور مشابه متحده اعلام کرده اند کشاورزی اصلاحات و اصلاحات قوانین کار برای افزایش محصولات کشاورزی و صنعتی فعالیت است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de