امریکا به صورت سخت ترین کار ضرر و زیان با توجه به همه گیر ILO می گوید

شیوع همچنین خطرات ایجاد یک “مستند نسل” جوان مردم مجبور به بازی گرفتن تا در بازار کار برای حداقل 10 سال, ژنو مبتنی بر بدن گفت.

در گزارش خود به سمت چپ برآورد آن برای سه ماهه دوم کار ضرر و زیان – محاسبه و از نظر ساعت کار در مقایسه با قبل از همه گیر پایه – بدون تغییر از یک ماه پیش.

آمریکا در ضمن تا به حال شروع به پریدن کرد از بودن حداقل آسیب دیده منطقه در بازار کار شرایط را در سه ماهه اول اینکه بیشتر تحت تاثیر قرار با رود 13.1 درصد کاهش ساعت کاری در دوم ILO مدیر کل گای رایدر گفت: یک جلسه.

که با توجه به آن پس از تبدیل شدن به شیوع جدید epicentre.

رایدر گفت که او “بسیار نگران” در مورد افراد جوان که تحت تاثیر قرار نامتناسب با بحران گفت: این ممکن است منجر به یک “مستند نسل”.

“افراد جوان هستند و به سادگی رفتن به سمت چپ در پشت و در اعداد بزرگ” او گفت:.

“…این خطر وجود دارد که این شوک اولیه به افراد جوان یک دهه یا بیشتر. آن را تحت تاثیر قرار دهد (اشتغال) مسیر … در طول زندگی کاری خود را.”

بیش از یک در شش کار افراد تا 24 از دست داده بود شغل خود را از آنجا شروع شیوع ILO گفت.

این سازمان همچنین مشکلات خاص در ایالات متحده و برزیل است.

آن را “نگران کننده” است که ما در بازار کار باقی مانده است “دشوار” در حالی که کشورهای دیگر کاهش مستندات در حال شروع به دیدن متوسط بهبود به گفته مدیر آن اشتغال سیاست وزارت Sangheon لی.

در برزیل وجود دارد “دلیل خوبی برای نگرانی در هر دو مورد سیر بیماری همه گیر و ظرفیت برای قرار دادن در محل مناسب نوع (محل کار) اقدامات واکنش نشان می دهند به آن” رایدر گفت.

ILO پیاده برآورد خود از سه ماهه اول زیان کار 7 میلیون نفر به 135 میلیون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de