New Delhi, مارس 27

رئیس جمهور سابق آمریکا بیل کلینتون خواهد همکاری دوباره با James نویسنده برای رمان دوم هم آن است که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک “غیر قابل مقاومت مخلوط از دانش خودی و لبه صندلی خود را در حال تعلیق”.

“رئیس جمهور دختر” را منتشر قرن در گالینگور کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی در ژوئن 2021 با همزمان با انتشار در شمال امریکا که در آن منتشر خواهد شد به طور مشترک توسط آلفرد ناف و کمی قهوه ای و شرکت در بیانیه ای از پنگوئن گفت.

سوزان سندن بخشی مدیر عامل در Penguin Random House انگلستان به دست آورد انگلستان و کشورهای مشترک المنافع (exc. کانادا) و منحصر به فرد اروپایی حقوق در یک معامله زده با رابرت بارنت و Deneen هاول از ویلیامز & Connolly آن گفت.

کلینتون و پترسون را اولین 2018 رمان “رئیس جمهور این است که از دست رفته” بود که شرح داده شده توسط Lee کودک به عنوان “سیاسی, هیجان انگیز از دهه” و مورد ستایش قرار داد به عنوان “گیج خواندن” و “یک اکتان بالا همکاری… اعتیاد آور” توسط روزنامه.

“رئیس جمهور دختر” خواهد بود به تنهایی هیجان انگیز نیست عاقبت – جدید, اصلی, بازیگران, شخصیت, ناشران گفت.

آن را زیر یک رئیس جمهور سابق آمریکا در حال حاضر نقل مکان به روستایی نیوهمشایر که دخترش ربوده شده است. مانند خود را در اوایل کتاب داستان را با پترسون را امضا تعلیق و مطلع خواهد شد با جزئیات است که تنها یک رئیس جمهور می دانند.

“من هرگز تصور نمی, من می خواهم به نوشتن یک کتاب با یک قصه گو استاد مانند جیم بسیار کمتر ، من سپاسگزار برای موفقیت اولین کتاب من معتقدم خوانندگان خواهد لذت بردن از خواندن “رئیس جمهور دختر’ تا آنجا که من لذت بردن از کار بر روی آن” گفت: کلینتون.

“کار با رئیس جمهور کلینتون شده است برجسته از زندگی حرفه ای من و من هیجان زده هستم که فرصتی برای نوشتن با او دوباره گفت:” پترسون.

با توجه به سندن “رئیس جمهور گم شده” بود “یکی از بزرگترین هیجان انگیز تجاری موفقیت های 2018 و من فکر می کنم که غیر قابل مقاومت مخلوط از دانش خودی و لبه صندلی خود را تعلیق خواهد شد و یک بار دیگر اثبات یک فرمول برد”. —PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de