چین را بررسی تیم قله کوه اورست به remeasure ارتفاع آن

پکن, مارس 27

چینی بررسی تیم روز چهارشنبه درباره قله اورست از طریق تبت به remeasure ارتفاع دقیق از جهان بلندترین کوه.

با توجه به چین را اندازه گیری ارتفاع کوه اورست است 8844.43 متر است که چهار متر کمتر از نپال محاسبات رسانه های دولتی گزارش شده است.

در مارس 1, چین, که متفاوت با نپال از ارتفاع اورست شروع یک نظرسنجی جدید برای اندازه گیری ارتفاع از جهان بلندترین قله.

این رویداد مشخص شده یک گام مهم در چین ماموریت به remeasure ارتفاع جهان بلندترین قله که دانشمندان معتقدند افزایش دانش بشر از طبیعت و کمک به تقویت توسعه علمی دولتی صدای آمریکا خبر داد.

پس از summiting اعضای تیم شروع به احداث یک نظرسنجی نشانگر های پوشیده از برف قله که اقدامات کمتر از 20 متر مربع در این گزارش گفت:.

چینی برداران باید انجام شش دور از مقیاس اندازه گیری و تحقیقات علمی در کوه اورست و منتشر ارتفاع قله دو بار در سال 1975 و 2005 بود که 8,848.13 متر و 8,844.43 متر به ترتیب در این گزارش است.

در زبان تبتی کوه اورست شناخته شده است به عنوان کوه Qomolangma.

چین و نپال مرزی خود را حل و فصل اختلاف در سال 1961 با خط مرزی عبور از قله اورست.

بیشتر و بیشتر بین المللی کوهنوردان گزارش با استفاده از تبت طرف از کوه اورست به عنوان چین بهبود یافته امکانات زیربنایی نسبت به نپال.

چین که بسته Qomolangma پارک ملی در جنوب غربی چین”s تبت منطقه خودمختار به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از شیوع کروناویروس بازگشایی آن در تاریخ 1 مه مصادف با روز تعطیلات.

نپال تعطیل همه از آن قلل هیمالیا از جمله قله اورست در ماه مارس با در نظر گرفتن شیوع کروناویروس.

چینی شرکت فناوری هواوی در حال کار با تلفن همراه چین برای ساخت دو 5G ایستگاه در کوه اورست.

ایستگاه های در حال انتظار برای پوشش قله کوه. دو تاسیسات خواهد بود و جهان را با بالاترین زمینی 5G ایستگاه پایه جهانی بار گزارش شده در مارس 1.

“این 6,500 متری نقطه به احتمال زیاد خواهد بود که بالاترین جایی که Huawei قادر به ساخت یک 5G ایستگاه اما آیا این سیگنال ها می تواند به عنوان بالا به عنوان اجلاس در 8,848 متر هنوز هم نیاز به آزمایش می شود. ما در حال تلاش برای ایجاد این اتفاق می افتد” Zhang Bo, Huawei مدیر پروژه گفت. — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de