محققان چینی کم ارزش کردن نظریه که COVID-19 نشات گرفته از ووهان مرطوب بازار

پکن, مارس 27

پس قاطعانه انکار ما اتهامات coronavirus نشات گرفته از یک زیستی آزمایشگاه در کانون ووهان محققان چینی را افشا و خنثی به طور گسترده ای گزارش شده که ویروس کشنده ناشى از یک مرطوب بازار در شهرستان فروش حیوانات زنده.

پیشرو چینی virologist که ناپدید شدن اسرار آمیز موجب گمانه زنی در مورد رمان coronavirus ناشی از ووهان موسسه ویروس شناسی (WIV) بود که برای اولین بار در مصاحبه روز سه شنبه در چین تلویزیون دولتی که در آن او هشدار داد که این ویروس تنها “نوک کوه یخ” و ابراز تاسف بر علم بودن “سیاسی”.

شیعه Zhengli شناخته شده به عنوان “بت زن” برای او پرشور تحقیق در مورد خفاش ها و ویروس ها در ارتباط با آنها بود در اوایل این ماه رد “شایعات” از ارتداد به غرب در رسانه های اجتماعی چینی WeChat حساب. او همچنین نوشته شده نه عکس های اخیر خود زندگی است.

در چهارشنبه دانشمندان چینی را رد کرد و گزارش می دهد که این ویروس مرگبار که زده ووهان و بعد از آن تبدیل به یک بیماری همه گیر فلج جهان سرچشمه در غذاهای دریایی بازار در ووهان.

اخیر شانگهای-بر اساس پژوهش با هدف قرار دادن محلی تایید موارد coronavirus یک بار دیگر ثابت کرد این حملات در غذاهای دریایی در بازار مرکزی چین هوبئی استان برای منشاء این ویروس مزخرف دولتی جهانی بار در روز گزارش شده است.

نتایج مطالعه منتشر شده در سایت های برتر علمی در مجله Nature on May 20, ضمنی این Huanan غذاهای دریایی بازار در هوبئی سرمایه ووهان ممکن است زادگاه COVID-19 اگر چه شیوع ویروس پدید آمده در ووهان تا به حال یک لینک قوی برای ارتباط با بازار است.

بر اساس تجزیه و تحلیل از 112 نمونه های با کیفیت از 326 تایید موارد گزارش شده در شانگهای بین 20 ژانویه و فوریه 25, محققان دریافتند دو دودمان (کلاد من و کلاد II) با دیفرانسیل سابقه تماس در طی فاز اولیه از شیوع بیماری در ووهان آن را گفت.

شده است وجود دارد هیچ مدرک مستقیمی که صلیب گونه COVID-19 انتقال در اصل رخ داده در Huanan بازار در ووهان اگر چه آن را یک محل احتمالی برای انسان-به-انسان انتقال ویروس به دلیل آن نسبتا بالا جمعیت و تراکم یک محقق از این تیم که ترجیح داده بود ناشناس گفت: دولت اجرا جهانی بار.

“منشاء ویروس ناشناخته باقی مانده بر اساس داده های منتشر شده,” او گفت: روزانه است.

“آن را هنوز هم نیاز دانشمندان تلاش مستمر در تعيين ميزبان از coronavirus و اجرای جامع و دقیق ویروس-ردیابی مطالعات.”

تیم تحقیقاتی متشکل از اعضای شانگهای پژوهش های علمی و موسسات پزشکی از جمله شانگهای بهداشت عمومی بالینی مرکز Ruijin بیمارستان وابسته به شانگهای Jiao تانگ دانشگاه علوم پزشکی و شانگهای موسسه هماتولوژی.

چین است که مقاومت در برابر فشار از آمریکا و رهبران بسیاری از کشورها برای تحقیق در مورد منشاء این ویروس که در ابتدا اعلام کرد که پدید آمده از بازار در ووهان.

علاوه بر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که افزایش تقاضا برای رسیدگی به منشاء ویروس و اینکه آیا این فرار از ووهان موسسه ویروس شناسی بریتانیا و استرالیا و آنگلا مرکل صدراعظم آلمان خواستار شفافیت بیشتر از پکن در COVID-19 ریشه.

چین جدید روایت و به دنبال به عنوان سازمان بهداشت جهانی یک تصمیم ژنو بر اساس سازمان بهداشت جهانی به تازگی تصویب به اتفاق آرا قطعنامه به پروب منشاء ویروس.

چین که همچنین حمایت از قطعنامه نام برای یک ارزیابی جامع از جهانی COVID-19 پاسخ به مجموع تجارب و آدرس کاستی پس از همه گیر تحت کنترل در آورده است. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de