Coronavirus: اسب در زیر صفحه اصلی قرنطینه! اینجا چرا این اسب جدا شده در کشمیر

Coronavirus, Horse, Horse under home quarantine, Rajouri district, Jammu region, COVID-19 testing, Shopian, latest news on coronavirus pandemicسوار اسب ره بود توسط پلیس در حالی که او وارد خانه اش در منطقه Rajouri از Shopian در جنوب کشمیر Thanamandi Tehsildar Anjum بشیر خان گفت. (ANI عکس)

یک اسب که تقبل قایق از آب عبور صاحب آن از کشمیر به Rajouri منطقه از جامو منطقه قرار داده شد تحت عنوان “خانه قرنطینه” با جدا او را از بقیه حیوانات در میان coronavirus را بترساند. یک خانواده در Rajouri کارگردانی شده است برای منزوی کردن یک اسب از دیگر حیوانات به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از یکی از اعضای آن با استفاده از پستانداران به بازگشت از دره طریق مغول جاده یک مقام ارشد گفت: در روز چهارشنبه.

سوار اسب ره بود توسط پلیس در حالی که او وارد خانه اش در منطقه Rajouri از Shopian در جنوب کشمیر Thanamandi Tehsildar Anjum بشیر خان گفت PTI.

اخبار مرتبط

مرد فرستاده شد به اداری قرنطینه و نمونه گرفته شده برای COVID-19 تست خان گفت. Rajouri بود در میان چهار منطقه از جامو منطقه اعلام شده به عنوان “منطقه سبز’ هفته گذشته در حالی که Shopian منطقه بود که طبقه بندی به عنوان “منطقه قرمز’ همراه با 10 مناطق دیگر گسترش بیش از دره و بخش هایی از منطقه جامو.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

مجوز مورد نیاز برای هر نوع جنبش از قرمز به سبز یا نارنجی مناطق. خان گفت: مرد ره بود توسط پلیس در حالی که او بود که بر پشت اسب به از Shopianto Thanamandi (Rajouri) در دوشنبه شب از طریق مغول جاده جایگزین جاده اتصال ولی با بقیه کشور است. جاده ها در حال حاضر بسته به علت بارش برف سنگین در طول زمستان.

این مرد پس از آن گرفته شده به پزشکی مرکز غربالگری در حالی که کارشناسان دامپزشکی بودند طناب برای دریافت نظرات خود را در اسب خان گفت. او گفت: هر چند هیچ گزارش از انتقال از coronavirus از انسان به حیوانات خانگی و یا بالعکس اسب نگه داشته بود تحت نظارت برای شب و پزشکی غربالگری درجه حرارت بدن قبل از تحویل به خانواده در روز سه شنبه.

اما خانواده آموزش داده شد برای منزوی کردن اسب از دیگر حیوانات و نه به آمدن نزدیک تر به آن تا گزارش آزمون آن سوار می آید منفی خان گفت.

“مرحله در نظر گرفته شد به عنوان یک اقدام احتیاطی” این مسئول اضافه کرد: انتشار این سوار از قرنطینه تسهیلات بستگی به نتیجه گزارش خود.

Rajouri ضبط کرده و در مجموع 13 coronavirus موارد تا جمعه شب. در حالی که چهار نفر از بیماران درمان شده است و بقیه تحت درمان است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de