Coronavirus تاثیر: 72 درصد مصرف کنندگان می خواهم به خرید از منابع محلی اقلام رفتن به جلو: Deloitte مصرف کننده ردیاب گزارش

 51% respondents feel the trend of online buying and pickup in-store is a safer option51 درصد پاسخ دهندگان احساس می روند آنلاین خرید و وانت در فروشگاه یک گزینه امن تر

بیش از شش هفته از مستند عادات مصرف تکامل یافته اند که منجر به تغییر در الگوهای هزینه های کمتر نسبت به اختیاری خرید منابع محلی اقلام به عنوان به خوبی به عنوان افزایش در قصد به اهرم دیجیتال خدمات گفت: مطالعه انجام شده توسط شرکت Deloitte. به گزارش “Deloitte جهانی دولت از مصرف کننده ردیاب’ برجسته دولت فعلی از مصرف کننده است که نگران ایمنی و بهداشت در یک پایان و نیز تلاش برای کوک کردن یک طرح جدید طبیعی است.

با توجه به بررسی هزینه های الگوی مصرف تغییر کرده است با 55 درصد پاسخ دهندگان مایل به صرف مقدار زیادی بیشتر در کمتر اختیاری اقلام مانند مواد غذایی 52 درصد در هر روز کالاهای خانگی و 31 درصد در بهداشت و درمان 47 درصد در داروها و 46% در خانه اینترنت/تلفن همراه vis-à-vis موارد اختیاری مانند تلویزیون کابلی (31%) و سرگرمی (29%). همچنين 72 درصد مصرف کنندگان می خواهم به خرید از منابع محلی اقلام رفتن به جلو که آن هم می رود برای نشان دادن اعتماد ساخته شده توسط kiranas در طول مستند.

اخبار مرتبط

این گزارش همچنین توجه به سمت به قصد استفاده از خدمات دیجیتالی است که دیده می شود افزایش با 44 درصد پاسخ دهندگان به احتمال بسیار زیاد به استفاده از آن برای مواد غذایی 27% مجازی انتصاب دکتر 36 درصد برای برنامه های ورزشی 52 درصد به صورت ویدئو کنفرانس با خانواده و دوستان 47 درصد برای جریان سرگرمی و 53 درصد به صورت پرداخت در برنامه/خدمات. “51 درصد پاسخ دهندگان احساس می روند آنلاین خرید و وانت در فروشگاه یک گزینه مطمئن تر است در حالی که 37 درصد پاسخ دهندگان احساس می کنید که آن را سریع تر از خرید در فروشگاه” در این گزارش اعلام کرد.

بررسی یک پالس از رفتار مصرف کننده و روند در طول این زمان به چالش کشیدن آنیل Talreja شریک و رهبر مصرفی صنعت Deloitte هند گفت. “آن را می دهد بازتابی از افزایش مصرف کننده و دلهره است که در هسته خود تصمیم گیری است. این را نیز هدایت مصرف کننده محصول شرکت به ساخت استراتژی های جدید در سراسر فروش و بازاریابی. ایجاد ارزش برای برندها تقریبا در حال رفتن به یکی دیگر از کارهایی که شرکت نیاز به تمرکز در در آینده”.

پیش رفتن مصرف کنندگان بیشتر احتمال دارد به خرید از مارک های که باید به خوبی پاسخ داده به بحران است. “هند خریداران است و در نتیجه وفادار به تقاضا تحقق و صحت مارک خیلی بیشتر از وفاداری به نام تجاری در طول بحران” در این گزارش برجسته شده است.

دفعات بازدید: همچنین: 50 درصد از مصرف کنندگان انتظار می رود به افزایش تجارت الکترونیک صرف در یک ماه: Facebook-BCG گزارش

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de