شیوع کروناویروس: انگلستان unrolls تست و ردیابی سیستم در مرحله بعدی از COVID-19 مبارزه

Coronavirus, test and trace system, COVID-19, London, Britain, Boris Johnson, National Health Service, NHS, coronavirus pandemic, lockdown, England, NHS contact tracers, House of Commons, Matt Hancock, Downing Street, flatten the curve, coronavirus symptoms, coronavirus death toll نخست وزیر بوریس Johson. (رویترز عکس)

نخست وزیر بوریس جانسون گفت که از پنج شنبه انگلستان خواهد بود در حال حرکت به یک تست و ردیابی سیستم اداره دولتی خدمات بهداشت ملی (NHS) سعی کنید و نگه داشتن کنترل بر بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان کشور مستند است که به تدریج کاسته.

هدف از این سیستم در حال راه اندازی در سراسر انگلستان در مقیاس بزرگ است که حرکت از مستند برای همه به سمت هدفمند تر اقدامات با روت NHS تماس با ردیاب ردیابی هر فرد آلوده به جلو رفتن و همچنین نزدیک خود را تماس با ما.

اخبار مرتبط

“از فردا وجود دارد یک تست جدید و ردیابی عملیات که زندگی مردم را تغییر دهد” جانسون گفت: نمایندگان مجلس در جلسه مجلس عوام رابط کمیته در روز چهارشنبه.

انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock بعد به جزئیات بیشتری از این نام تجاری جدید سیستم که روزانه در خیابان داونینگ جلسه.

“هر کس باید به دنبال بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی قوانین برای محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند. آن است که در حال حاضر به دلیل در ابتدا ما تا به حال به پهن کردن منحنی. تعدادی از عفونت های رشد بسیار زیادی تنها راه برای به دست آوردن آن را تحت کنترل بود برای قفل کردن کشور پایین است”.

“در حال حاضر تعدادی از عفونت های جدید هر روز دارد سمت راست پایین و به اندازه کافی کوچک است که ما می تواند در تماس با همه ما نیاز به,” او گفت:.

بر اساس سیستم جدید اگر کسی coronavirus علائم آنها باید جدا بلافاصله و یک تست بگیرید. سپس از طریق تماس با ردیابی یک بیمه خدمات درمانی پزشک و بیمار با هم کار خواهد کرد برای شناسایی حرکات ممکن است از این ویروس. همه اطلاعات تماس که بیمار خواهد شد و سپس جدا شده و همچنین برای شکستن “مبنا”.

“این خواهد بود که داوطلبانه در ابتدا, اما ما می توانیم به سرعت آن را اجباری است که اگر آنچه در آن طول می کشد. آیا آن را برای مردم شما را دوست دارم جامعه خود و بیمه خدمات درمانی” هنکاک گفت:, و اضافه کرد که این حرکت ارائه یک راه خروج از این کشور پتو مستند.

انگلستان coronavirus مرگ و میر و آمار 37,460 ظهور 412 بیش از سه شنبه اما نرخ hospitalisations ادامه به سقوط بیش از چند روز گذشته نشان می دهد که میزان عفونت آورده بودن تحت کنترل است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de