Covid-19: بسیاری از ویروس ها و دیگر میکروب ها گسترش نمی توان به راحتی در پروازهای آمریکا و سلامت بدن

واشنگتن مه 27

اکثر ویروس ها و دیگر میکروب ها گسترش نمی توان به راحتی در پروازهای آمریکا مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در آن COVID-19 دستورالعمل که توصیه نمی اجتماعی زیر فاصله بین دو مسافر در داخل هواپیما و یا نگه داشتن وسط صندلی خالی.

به عنوان یک نتیجه از بیماری همه گیر کوروناویروس ترافیک هوایی در داخل ایالات متحده به نزدیکی متوقف شد. ترافیک هوایی گفته می شود به حدود 90 درصد می باشد. برای تمام مسافران که از خارج از کشور مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) توصیه می شود 14 روز در قرنطینه.

“اکثر ویروس ها و دیگر میکروب ها گسترش نمی توان به راحتی در پرواز به دلیل چگونه باشد تا گردش هوا و فیلتر شده است در هواپیما را” CDC گفت: در آن مجموعه ای از COVID-19 دستورالعمل برای مسافران.

آن را اشاره کرد که مسافران نمی شد ریسک به خصوص در زمان بیماری همه گیر کوروناویروس و توصیه می شود آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر به عنوان آنجا که ممکن است.

“سفر هوایی نیاز به صرف وقت در امنیت خطوط و ترمینال فرودگاه است که می تواند شما را در تماس نزدیک با افراد دیگر و غالبا لمس سطوح” آن را گفت.

“اجتماعی فاصله دشوار است در شلوغی پروازها و ممکن است شما را مجبور به نشستن در نزدیکی دیگران (ظرف شش پا) گاهی اوقات برای ساعت. این ممکن است افزایش خطر خود را برای قرار گرفتن در معرض ویروس است که باعث COVID-19” CDC گفت.

اما به جای توصیه های اجتماعی فاصله داخل هواپیماهای تجاری این CDC توصیه کرده است یک سری از اقدامات بهداشتی و پیشگیرانه به صورت گرفته توسط شرکت های هواپیمایی خلبان و خدمه برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

وزارت حمل و نقل و هوانوردی فدرال در آخرین ایمنی هشدار برای اپراتورها در تاریخ 11 مه گفت که هوایی و خدمه انجام عملیات پرواز داشتن یک رابطه به ما, از جمله هر دو داخلی و خارجی هوایی باید دنبال CDC ایمنی و بهداشت شغلی راهنمایی.

CDC صادر اول آن دستورالعمل برای شرکت های هواپیمایی و خدمه خطوط هوایی در ماه مارس و دوباره در ماه مه.

CDC که صادر جامع اجتماعی دستورالعمل اقدامات در بخش های مختلف است که سکوت در نگه داشتن وسط صندلی یک هواپیمای خالی به طوری که برای حفظ شش فوت فاصله بین دو مسافر.

در آن هواپیما خدمه به گزارش CDC یک مسافر با خاص COVID-19 علائم مانند تب مداوم سرفه و مشکل در تنفس و ظاهر ناخوش.

درخواست شرکت های هواپیمایی و خدمه کابین به بررسی کنترل عفونت راهنمای کابین خدمه CDC توصیه می کند چند اقدامات برای خدمه کابین برای محافظت از خود و دیگران و مدیریت یک بیمار مسافر تمیز کردن مناطق آلوده و اقدامات پس از یک پرواز.

برجسته در میان آنها عبارتند از: شستن دست ها اغلب با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه به ویژه پس از کمک به بیمار مسافران و یا دست زدن به طور بالقوه آلوده به مایعات بدن و یا سطوح و استفاده از مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست (حاوی حداقل 60 درصد الکل) اگر آب و صابون در دسترس نیست.

شرکت های هواپیمایی باید ارائه نظر بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست به کابین و خدمه پرواز برای استفاده شخصی خود را گفت.

CDC دستورالعمل توصیه نمی اجتماعی زیر فاصله داخل یک هواپیما بین دو مسافر و یا نگه داشتن وسط صندلی خالی. اما آن را می پرسد برای به حداقل رساندن تماس بین مسافران و خدمه کابین و فرد بیمار.

“اگر امکان جدا کردن فرد بیمار از دیگران (با فاصله 2 متر یا 6 پا در حالت ایده آل) و تعیین یکی از اعضای خدمه به خدمت فرد بیمار. ارائه facemask اگر در دسترس است و اگر فرد بیمار می تواند آن را تحمل کند. اگر یک ماسک در دسترس نیست و یا نمی تواند تحمل بپرسید فرد بیمار خود را برای پوشش دهان و بینی با بافت ها در هنگام سرفه یا عطسه گفت:” دستورالعمل CDC.

اگر هیچ علامتی مسافران مشخص شد در طول و یا بلافاصله پس از پرواز CDC توصیه می کند شرکت های هواپیمایی به دنبال روال عامل روش برای تمیز کردن هواپیما مدیریت مواد زائد جامد و پوشیدن PPE.

“اگر علامتی مسافران شناسایی شده در طول و یا بلافاصله پس از پرواز معمول روش های تمیز کردن باید دنبال کرد و افزایش روش های تمیز کردن نیز باید با استفاده از آن گفت.

تمیز متخلخل (نرم) سطوح (به عنوان مثال صندلی پارچه, پارچه کمربند ایمنی در صندلی علامتی مسافران و عرض 6 پا علامتی مسافران در تمام جهات آن اضافه شده است. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de