اولین موج همه گیر نشده که dampens امید

بانکوک, مارس 26

به عنوان برزیل و هند مبارزه با صعودی Covid موارد بالا متخصص بهداشت هشدار داده است که جهان هنوز هم با صدا غذا خوردن در وسط گیر تقلیل امید برای سریع اقتصادی جهانی دوباره بجای اول برگشتن و تجدید مسافرت های بین المللی.

بیماری در راه

ما هنوز هم بسیار در یک مرحله که در آن بیماری است که در واقع در راه است. کشور می تواند دیدن یک دوم اوج’ اگر مستند محدودیت ها برداشته بیش از حد به زودی — دکتر مایک رایان که مدیر اجرایی

“در حال حاضر ما در موج دوم. ما درست در وسط موج اول در سطح جهان گفت:” دکتر مایک رایان, از سوی سازمان بهداشت جهانی مدیر اجرایی.

“ما هنوز هم بسیار در یک مرحله که در آن بیماری است که در واقع در راه” گفت: Ryan با اشاره به آمریکای جنوبی و جنوب آسیا و مناطق دیگر که در آن عفونت هنوز هم در حال افزایش است.

هند شاهد یک رکورد تک-بعد پرش در موارد جدید برای هفتم راست بعد. این گزارش 6,535 عفونت های جدید در روز سه شنبه افزایش مجموع آن به 145,380 از جمله 4,167 مرگ و میر. این ویروس را گرفته و نگه دارید و در برخی از هند را فقیر ترین و پرجمعیت ترین مناطق, تاکید چالش های است که مقامات چهره در مهار گسترش یک ویروس است که یک واکسن یا درمان نیست و در عین حال در چشم.

بسیاری از هند موارد متمرکز در کشورهای غربی ماهاراشترا های مالی hub بمبئی و گجرات. عفونت نیز صعود در شرق به عنوان کارگران مهاجر رشته مستندات بازگشت به روستاهای بومی خود از هند بزرگترین شهرستانها.

با این وجود هند اجازه پروازهای داخلی به رزومه دوشنبه پس از دو ماه وقفه اما در کسری از ترافیک عادی سطح.

که ریخت آب سرد بر امید رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro و دیگران از سرعت بازگشایی اقتصاد هشدار داد که مقامات باید اول به اندازه کافی تست در محل برای کنترل گسترش بیماری همه گیر. برزیل 375,000 coronavirus عفونت — دوم تنها به 1.6 میلیون نفر در ایالات متحده — و شمارش بیش از 23,000 اما مرگ و میر بسیاری از ترس برزیل واقعی تلفات بسیار بالاتر است.

رایان گفت: برزیل را “شدید” نرخ انتقال معنی آن را باید نگه دارید برخی از ماندن در خانه و اقدامات در محل. — AP

انگلستان غیر ضروری به بازگشایی مغازه ها از ژوئن 15: بوریس جانسون

لندن: همه غیر ضروری خرده فروشان در سراسر انگلستان خواهد بود قادر به بازگشایی از 15 ژوئن. خرده فروشان را مجبور به رعایت دستورالعمل های جدید. بازار و نمایشگاه ماشین قادر خواهد بود به بازگشایی از 1 ژوئن گفت: نخست وزیر بوریس جانسون. IANS

آلمان می خواهد برای پایان دادن به هشدار سفر به 31 کشور: گزارش

برلین: دولت آلمان می خواهد برای پایان دادن به یک هشدار سفر برای سفرهای توریستی به 31 کشور اروپایی از 15 ژوئن اگر این وضعیت اجازه می دهد تا. یک کاغذ که ممکن است با آن موافقت کابینه در روز چهارشنبه نشان داد که دولت می خواست تا اجازه سفر به 26 دیگر اتحادیه اروپا سازمان ملل بریتانیا و چهار کشورهای غیر اتحادیه اروپا. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de