گوگل برای بازگشایی دفاتر از تاریخ 6 ژوئیه به کارگران 1000 $در هر

San Francisco, مارس 27

گوگل مجموعه جولای 6 تاریخ برای کارکنان خود را به بازگشت به کار در یک تدریجی و مرحله به مرحله شیوه و اعلام کرده است به 1000 دلار (حدود 75,000 تومان) به هر یک از کارگران خود را در سطح جهانی برای هزینه های لازم تجهیزات و مبلمان اداری به عنوان آنها را از خانه کار می کنند.

الفبا و مدیر عامل گوگل Sundar Pichai گفت که این شرکت را راه اندازی مجدد باز بیشتر ساختمان در شهرستانها بیشتر از 6 جولای.

“این را به گوگل که نیاز به بازگشت به office—یا ظرفیت اجازه که می خواهید برای آمدن back—فرصت برای بازگشت محدود چرخش اساس (فکر می کنم: یک روز هر دو هفته پس از حدود 10 درصد ساختمان اشغال),” پیچای گفت: در بیانیه ای که اواخر روز سه شنبه.

به گفته وی اگر شرایط اجازه می دهد تا گوگل به دست آورید 30 درصد ظرفیت دفتر سپتامبر توسط بیشتر پوسته پوسته شدن و چرخش برنامه.

“از آنجا که ما هنوز هم انتظار می رود که اکثر گوگل خواهد بود تا حد زیادی کار از خانه برای بقیه این سال خواهیم بود و هر Googler کمک هزینه از 1 ، 000 دلار یا معادل آن در کشور خود به هزینه تجهیزات لازم و مبلمان اداری” پیچای اعلام کرد.

با توجه به پیچای وجود دارد تعداد محدودی از گوگل که نقش های مورد نیاز در این تقویم سال.

“اگر این امر به شما مدیر به شما اجازه می دانم که در ماه ژوئن 10. برای هر کس دیگری بازگشت به دفتر خواهد بود داوطلبانه از طریق پایان سال, و ما شما را تشویق به ادامه کار از خانه اگر شما می توانید” گفت: پیچای.

گوگل طرح اصلی بود به نگه داشتن کار از خانه سیاست تا ژوئن 1.

در حالی که برخی از کارمندان گوگل ابراز علاقه به آمدن به دفتر دیگران باید پرسید که آیا آن را خوب به طور موقت نقل مکان به یک مکان دیگر به خانواده نزدیک در حالی که شما در حال کار از خانه.

پیچای گفت که در این مورد آنها نیاز به بررسی دستورالعمل که شامل اطلاعات مهم در مورد تعدادی از عوامل شخصی مانند براده مالیاتی و پوشش بهداشت و درمان/واجد شرایط بودن.

“ما باید دقیق ایمنی و بهداشت اقدامات در محل برای اطمینان اجتماعی فاصله و مایع دستورالعمل ها را به دنبال دارد به طوری که اتاق را نگاه و احساس متفاوت تر از زمانی که شما را ترک گفت:” مدیر عامل گوگل.

“ما در حال بدست گرفتن آهسته مراحل عمدی به آغاز بازگشایی دفاتر در مناطق که در آن آنها هنوز هم باقی می ماند تا حد زیادی بسته است. ما همچنین سرمایه گذاری بیشتر در کار خود را-از-خانه تنظیم کنید تا مطمئن شوید که شما آنچه شما نیاز به مولد و راحت,” او اضافه شده است. IANS

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de