پلیس هنگ کنگ آتش فلفل گلوله برای متفرق کردن تظاهرات بیش از امنیت لایحه

دلار هنگ کنگ, مارس 27

هنگ کنگ پلیس ضد شورش اخراج فلفل گلوله برای متفرق کردن معترضان در قلب مرکز مالی جهانی در روز چهارشنبه به عنوان جدید قوانین امنیت ملی پیشنهاد شده توسط پکن احیا تظاهرات ضد دولتی.

پلیس همچنین احاطه شورای قانونگذاری که در آن یک لایحه به دلیل بحث شود که criminalise بی احترامی چینی سرود در میان افزایش تنش ها بر سر تهدید درک شده به نیمه مستقل در شهرستان آزادیهای.

مردم در تمام سنین به خیابان ها ریختند و برخی در برخی از پوشیدن لباس های اداری و برخی از پنهان کردن هویت خود با باز کردن چتر در صحنه یادآور ناآرامی را تکان داد که این شهرستان در سال گذشته است.

“اگر شما ترس در داخل قلب خود را, شما نیاز به صحبت کردن گفت:” چانگ 29 یک کارمند و معترضان در لباس سیاه و سفید با یک کلاه ماسک و عینک ایمنی در کوله پشتی خود را.

یک تماس به جمع آوری در اطراف شورای قانونگذاری بود اوراق با توجه به سنگین حضور پلیس ضد شورش است.

بسیاری از مغازه ها شعب بانک ها و ساختمان های اداری بسته اولیه است.

ده ها تن از مردم دیده می شد گرد توسط پلیس ضد شورش و ساخته شده برای نشستن بر روی پیاده رو.

اعتراضات به خیابانها بازگشتند چینی-حکومت هنگ کنگ پس از پکن پیشنهاد قوانین امنیت ملی با هدف مقابله با تجزیه طلبی براندازی و فعالیت های تروریستی. برنامه ریزی شده قوانین می توانید ببینید چینی سازمان های اطلاعاتی راه اندازی پایگاه های خود در نیمه مستقل شهرستان.

این حرکت باعث بزرگ خیابان ناآرامی ها در هنگ کنگ در ماه در روز یکشنبه با پلیس و شلیک گاز اشک آور و ماشین های آب پاش برای متفرق کردن معترضان.

ایالات متحده آمریکا, استرالیا, بریتانیا, کانادا و دیگر نگرانی از این قانون به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک پتانسیل نقطه عطفی برای چین آزادترین شهر و یکی از جهان پیشرو مراکز مالی.

پلیس گفت که آنها تا به حال دستگیر حداقل 16 نفر در روز چهارشنبه در سن 14 تا 40 برای جرائم از جمله در اختیار داشتن سلاح های تهاجمی در اختیار داشتن ابزار برای استفاده های غیر قانونی و خطرناک رانندگی.

معترضان در مرکز شهر بازار خرید شعار “آزادی هنگ کنگ! انقلاب از زمان ما” و “هنگ کنگ استقلال, تنها راه” اما پراکنده به عنوان lookouts فریاد زد: هشدار به “خرید بروید!” در نزد پلیس وانت خارج است.

یکی از معترضان دیده می شد با یک پلاکارد خواندن “یک کشور دو سیستم است و دروغ” با اشاره به نظام سیاسی در جای خود قرار داده و در بریتانیا در سال 1997 نخستین شهر بزرگ چین است که به معنای تضمین هنگ کنگ آزادی حداقل تا 2047.

“من می ترسم … اگر شما نمی آمد امروز شما هرگز قادر به بیرون آمدن. این قانون که به طور مستقیم تاثیر می گذارد ما” گفت: Ryan Tsang یک مدیر هتل.

مقامات چینی و پکن مورد حمایت دولت در هنگ کنگ وجود دارد که می گویند هیچ تهدیدی برای این شهر درجه بالایی از استقلال و امنیت عمومی در قوانین خواهد بود محکم متمرکز شده است.

“این برای ثبات دراز مدت از هنگ کنگ و چین آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار آزادی اجتماعات و بیان و آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد این شهر وضعیت به عنوان یک مرکز مالی,” هنگ کنگ دبیر کل متی چونگ گفت. “این امر با ارائه یک محیط پایدار برای کسب و کار.”

هنگ کنگ برجسته ترین سرمایه دار خیلی مهم Li Ka-shing در بیانیه ای گفت: قوانین امنیتی بودند و در درون هر کشور حق اما هنگ کنگ بود “ماموریت حساس وظیفه” برای حفظ اعتماد در “یک کشور دو سیستم”.

هنگ کنگ رسانه ها گزارش دادند پکن حال گسترش دامنه پیش نویس قانون امنیت شامل سازمان و همچنین افراد است.

قانون بود که تجدید نظر به پوشش نه فقط رفتار و یا عمل به خطر افتادن امنیت ملی, اما, نیز, فعالیت, پخش RTHK و جنوب چین صبح پست گزارش شده است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که ایالات متحده در این هفته اعلام خواهد کرد یک پاسخ قوی به برنامه ریزی قانون امنیت برای هنگ کنگ است.

هنگ کنگ سهام اسلاید

ایالات متحده-چین در شورای کسب و کار (USCBC) خواست “همه رهبران به آن مراحل لازم به د-تشدید تنش ترویج بهبود اقتصادی و حاکمیت قانون و حفظ “یک کشور و دو سیستم’ اصل است.”

سهام آسیا تضعیف بیش از افزایش تنش ها بین ایالات متحده و چین است. هنگ کنگ سهام منجر به کاهش با هانگ سنگ در حال سقوط 0.46% هر چند آن را نگه داشته کمی فاصله از یک دو ماه اخیر لمس در روز دوشنبه.

معترضان طرفدار دموکراسی سیاستمداران می گویند هنگ کنگ سرود ملی لایحه که هدف آن به حکومت استفاده و بازی چینی سرود ملی نشان دهنده یکی دیگر از نشانه ای از آنچه آنها را به عنوان شتاب دخالت از پکن است.

این لایحه حمل مجازات تا سه سال حبس و یا جریمه تا HK$50,000 ($6,450) برای کسانی که توهین سرود. همچنین سفارشات که اولیه و ثانویه دانش آموزان مدرسه در هنگ کنگ آموخته بود به خواندن “مارس از داوطلبان” همراه با تاریخ آن و قوانین و مقررات.

“تا زمانی که شهروندان نیست بی احترامی به سرود قانون وجود دارد بدون نیاز به نگرانی در من امیدوارم که مردم می توانند در مورد لایحه عقلانی” دبیر کل چونگ گفت.

سرود لایحه تنظیم شده است برای خواندن دوم در روز چهارشنبه است و انتظار می رود برای تبدیل شدن به قانون در ماه آینده. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de