چگونه به هند می تواند فشار خود را لبنی سبد جلوتر

Refrigeration is critical in tropical countries when it comes to growth of normal dairy products as opposed to ultra-high temperature products.تبرید حیاتی در کشورهای گرمسیری وقتی که می آید به رشد طبیعی و محصولات لبنی به عنوان فوق العاده بالا و متوسط محصولات. (فایل تصویر)

بحران همچنین در حال حاضر فرصت برای اصلاحات. این مرکز از طریق یک سری از طرح طلیعه در اصلاحات در بخش های مختلف از جمله کشاورزی است. افت Covid-19 ارائه شده سهامداران یک فرصت برای تغییر جهت تفکر در فراورده های لبنی. برای این اتفاق وجود خواهد داشت تغییرات مورد نیاز قطعی عمل های مختلف مسیر رشد برای این صنعت وجود این واقعیت است که امروز هند بزرگترین تولید شیر در جهان است.

دام بخش—در آن لبنی—نیاز به بازی در یک نقش بزرگتر در سمت نخست وزیر را هدف به دو کشاورز درآمد FY23. بیشتر ترویج لبنی نیز منجر به عادلانه تر درآمد و این جنبه نیاز به قدردانی است. Milch حیوانات برگزاری است به مراتب عادلانه تر از زمین برگزاری است. حدود 85 درصد از کل کشاورزان کوچک و حاشیه ای. در حالی که آنها هم خود را حدود 47 درصد از زمین های کشاورزی خود را در حدود 75 درصد از milch حیوانات. بهره وری از milch حیوانات در هند است که در حدود یک هشتم از متوسط جهانی است. قیمت زمین در هند بسیار بالا که باعث می شود در حال اجرا بزرگ dairy farms عملی. بنابراین لبنی و کشاورزی در هند ادامه خواهد داد تا تحت سلطه کوچک و حاشیه ای کشاورزان است.

اخبار مرتبط

برآوردها نشان می دهد که 48 درصد از شیر تولید شده است که مصرف لبنیات کشاورزان خود و 52 درصد است که قابل عرضه در بازار. یک مطالعه انجام شده توسط یک آژانس خصوصی برآورد کرده است که از مجموع مازاد 20 درصد فرآوری در بخش تعاون 30 درصد توسط مارک خصوصی شرکت لبنی و بقیه توسط unorganised بخش (شیر برای شیرین مغازه های سست و شیر و غیره). اوتار پرادش آندرا پرادش راجستان و گجرات, Maharashtra, Madhya Pradesh, هاریانا و پنجاب با هم حساب برای 65 درصد از این کشور در تولید شیر. پردازش ظرفیت اندازه گیری شده در شرایط استفاده از شیر سرد زیرساخت (تعاونی) است بسیار اریب با گجرات به تنهایی حسابداری 46 درصد از این. آینده رشد لبنی باید از مناطق جدیدتر و با تکنولوژی مدرن مناسب برای کوچک لبنی و کشاورزان است.

در حال حاضر بیشتر از شیر گیاهان پردازش با تعاونی های قدیمی هستند و نیاز به گسترش یا مدرن. این فن آوری در این گیاهان ممکن است انرژی کارآمد نسبت به در دسترس فن آوری های مدرن. تخمین زده می شود که ظرفیت اضافی از 75 لاخ لیتر در روز و مدرن با ظرفیت 75 لاخ لیتر و فرآوری شیر با ظرفیت 12.5 کرور تن در هر روز می تواند افزوده با سرمایه گذاری 5,000 تومان کرور. شفاف سیستم پرداخت و تجدد از فرایند تهیه کلیدی رانندگان برای سازماندهی شیر بازاریابی و زیرساخت و می توان با نصب اتوماتیک ایستگاه های جمع آوری شیر و شیر فله خنک کننده واحد بود. مدرن فرایند تهیه نیز ایدز بهداشتی تولید شیر, افزایش تلاش های دولت برای ترویج صادرات گرا صنایع لبنی.

به تازگی اعلام کرد دامداری زیرساخت های توسعه صندوق 15,000 تومان کرور روپیه می توانید آدرس زیرساخت های مورد نیاز این بخش است.

در تولید و بهره وری پایان شکاف در تلقیح مصنوعی (AI) و پرورش خدمات باید بر طرف شود—برای پوشش حداقل 60 درصد از breedable جمعیت نیاز است که 200 mn دوز با هوش مصنوعی که در برابر تنها 115 mn دوز در حال تولید است. با زمین به طور فزاینده ای قرار داده به غیر کشاورزی با استفاده از این عرضه با توجه به محدودیت خوراک و علوفه منابع واقعی است! تخمین زده می شود که در صد از شکاف به تقاضا در مورد کنسانتره خشک علوفه و علوفه سبز است که 39% 36 درصد و 57 درصد بود. تبلیغ خرده پا لبنی مدل ترکیبات مشکل است. با توجه به اعتبار وجود دو چالش: جریان اعتباری vis-a-vis بالقوه و تطابق بین منطقه ای جریان های اعتباری به AH بخش دام و منابع است.

تحولات تکنولوژیکی را باز کرده اند تا فرصت های مختلف برای بخش لبنی که نیاز به mainstreamed و اهرمی برای افزایش بهره وری است. IoT و تجزیه و تحلیل داده های به مهار برای digitising, شیر, تولید, تهیه و پردازش و بازاریابی است. چنین digitisation ممکن است تمرکز بر روی راه حل برای گله مدیریت هوشمند تهیه شیر سرد و مدیریت زنجیره دام بیمه fintech برای دامداران برای بدون درز معاملات ،

در حالی که این شرکت برخی برآوردها نشان می دهد تبرید نفوذ در هند بیش از 10-20 ٪ در خانواده و خرده فروشی های سطح پایین تر در مناطق روستایی هند (1-2%). تبرید حیاتی در کشورهای گرمسیری وقتی که می آید به رشد طبیعی و محصولات لبنی به عنوان فوق العاده بالا و متوسط محصولات.
وجود خواهد داشت دو محرک اصلی تقاضا برای محصولات لبنی—افزایش سطح درآمد و شهرنشینی—ترغیب خانواده تقاضا برای بسته بندی محصولات لبنی مانند روغن کشک و کره و غیره. تقاضا برای محصولات ارزش افزوده (VAPs) مانند پنیر و پنیر است که انتظار می رود به رشد بیشتر در HoReCa (هتل و رستوران و کافه) بخش. تا سال 2020 سهم VAPs در سازماندهی بازار شیر است به احتمال زیاد به افزایش به 30% از زمان 23 درصد است. VAPs آوردن سود بیشتر برای شرکت های لبنی از شیر مایع فراهم می کند که یک پنجره-عبور از سود دهی بالاتر به کشاورزان در قالب تهیه شیر قیمت. لبنی تعاون را تا حد زیادی catered پایه شیر و کره و پنیر برش و بستنی برای چند دهه. هر چند بخش زیادی از شیر خواهد بود به فروش می رسد به عنوان فرآوری و بسته بندی مایع, شیر, تمرکز خواهد بود بر افزایش سهم تعاونی لبنی در VAP بخش.

آینده لبنی در هند لولا در حمایت از نظام های بهره برداری دهقانی لبنی و کشاورزان و توسعه این بخش در مناطق جدیدتر ایجاد (و مدرن) لبنیات زیرساخت های پل زدن شکاف در علوفه مورد نیاز و ارائه فن آوری بالابر به این بخش است. Dr verghese, مدیر skills matter, این ریش سفید از صنایع لبنی زندگی با ارزش صداقت و فداکاری و تعهد و همیشه طرفدار علت خرده پا کشاورز لبنی. زمان آن رسیده است تا نگاهی را لبنی در سبد خرید رو به جلو در یک خط سریع!

نویسنده این است که رئیس NABARD. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de